Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşLlah tez zamanda olur haberlerni alırız inşallah tabi benimde insan ne kadar olsada olsun istıyor ev sesiz olmuyor bence
İnşallah canım bi ara yavru kedi vardı evimizde eşim ona seslendi sevdi içerde odadan duydum bende nasıl hoşuma gitti çocuğumuz olsa nasıl sever böyle diye içim gitmişti
Ayy içim bi tuhaf oldu panik atagım birz elim ayagım esti nasıl yaptırıyosunz onları rabbim yardımcınız olsun
Yani canının bi parçası olmasını isteyince herşeye katlanıyorsun katlanmaya da razıyım yeter ki sağlıklı yavrum olsun
Sen kendide bişey hissediyormusun varmi bi değişiklik
Düne kadar batmalar vardı kasıklarım da bugün hiçbişey yok canım

İnşLlah tez zamanda olur haberlerni alırız inşallah tabi benimde insan ne kadar olsada olsun istıyor ev sesiz olmuyor bence
İnşallah canım bi ara yavru kedi vardı evimizde eşim ona seslendi sevdi içerde odadan duydum bende nasıl hoşuma gitti çocuğumuz olsa nasıl sever böyle diye içim gitmişti
Ayy içim bi tuhaf oldu panik atagım birz elim ayagım esti nasıl yaptırıyosunz onları rabbim yardımcınız olsun
Yani canının bi parçası olmasını isteyince herşeye katlanıyorsun katlanmaya da razıyım yeter ki sağlıklı yavrum olsun
Sen kendide bişey hissediyormusun varmi bi değişiklik
Düne kadar batmalar vardı kasıklarım da bugün hiçbişey yok canım

Canım benimde aynı gecen hafta cok agrım vardi bu hafta gectii sadace ara ara cok hafif bişekilde oluyor

Benim sağ tüpüm tıkalı genelde ağrım solda oluyor açık olduğundan orda ağrı oluyor heralde

Sizlerin tedavisi ne acaba
Ne konuda tavsiye ?? Ben bu ay incir kürü yaptım 4-5 gün kadar falan . Bilmiyorum işe yaradı mı Aslında tamamlamadım bile 20 gün kadar yapılması gerekiyormuş . Yumurta geliştirmek için uygulanıyor . Birde havuç ekleniyoemuş çatlatmak için Saraçoğlu ndan dinlemiştim . Eğer ki sonucum olumlu olduysa etkisi vardır diye düşünüyorum

Benim sağ tüpüm tıkalı genelde ağrım solda oluyor açık olduğundan orda ağrı oluyor heralde
Benimde sağ tüpüm kapalı hep solda agrım olur .Adet olduğumda sağ tarafta hiç ağrı olmaz ama sol tarafın ağrısından duramam

Doktora gittiniz mi pekii

Doktora gittiniz mi pekii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…