Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah allah daim etsin kaçıncı cocugunuz rabbim inşlah tez zamanda herkese nasıp eder
Amin kuzum 2. Olcak allah nasip ederse 19 aydır korunmuyoruz 2 kerede klomen tdavisi oldum ama yine de olmadı cuma doktor kontrolüm var yumurtalarım bakmak bakalım. Ne olcak inşallah bu ay Son ay olur bebeğim benimle olur ve inşallah isteyen herkes bebeğine kavusur

Amin kuzum 2. Olcak allah nasip ederse 19 aydır korunmuyoruz 2 kerede klomen tdavisi oldum ama yine de olmadı cuma doktor kontrolüm var yumurtalarım bakmak bakalım. Ne olcak inşallah bu ay Son ay olur bebeğim benimle olur ve inşallah isteyen herkes bebeğine kavusur
İnşallah inşallah bebeklermiz bizimledir hiç o duyguyu tatmdm cok tadmk istıyorum ama bakalım

Şimdii canım bu ay klomen kullanıyorsan büyük ihtimalle çatlatma iğnesi sonrası şu şu günlerde normal ilişki diyecek eğer tutmazsa bu ay rahim filmi çekilir tüplerde tıkanık veya bi problem var mı diye sonra sonuca göre tedaviye geçer.
Aşılamada şöyle oluyor adetin 3.günü karından iğne vurulmaya başlıyorsun doktorun verdiği miktarda hergün 2 günde bir 3 günde bir yumurta takibin yapılıyor yumurtalar 17 18 mm civarına gelince çatlatma iğnenin gününü ve saatini söylüyor yapıyorsun İğneden 36 saat sonra aşılama oluyor tabi o gün önce eşinden örnek alınıp aşılama için hazırlanıyor. Aşılama kolay bi işlem alttan muayene gibi. Spermler ince uçlu bi enjektörle yumurtaya en yakın yere bırakılıyor 20 dk yarım saat hareket etmeden ayaklar yukarıda dinleniyorsun bu kadar :)
Ücrete gelince devlette para ödemiyorsun sadece aldığın ilaçların bir kısmını veriyorsun onu dışında işlem ücreti yok. Ama özelin ücreti konusunda bi fikrim yok.
Ayy içim bi tuhaf oldu panik atagım birz elim ayagım esti nasıl yaptırıyosunz onları rabbim yardımcınız olsun

X