Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

malesef öyle ilk evlendiğimde de 1,5 yıl kullanmıştım tedavi,hamile kalmam doğurmam tam 1.5 yıl sürdü. burda okuduklarımla kendimi bağdaştırıyorum o kadar iyi anlıyorum ki, o çaresizlik o beklemek o umut o gözyaşları,o testteki tek çizgiler.banyoda havluları sıkıp ağlamalar,hamile kalmak bir mucizeymiş aslında. en son umudumum bittiği son testimi yapmıştım kızımda umutsuzca ikinci çizgiyi gördüm ama inanamadım psikolojik kesin bu orda tek var ama çift görüyorum,dayanamamıştım gece acile gitmiştik kanda baktılar. ve hamileymişim, o an önüme altın tepsilerde altın sunsalardı kenara çeker üstüne basar geçerdim. öyle mutlu öyle huzurlu olmuştum,şimdi 5.5 yaşındayız ve ben yıllar öncesine geri dönüyorum :) ama bu sefer daha metanetli daha sabırlı

Ben bu ay cok istiyorum benimde ilk ayim ama okudugum cogu yerlerde ilkte pek basari elde edilememis. Bide ilaci kulla digin zaman kasiklarinda bi sislik oluyormuydu benim kasiklarimda agri ve hafif sislik var
canım kasık agrım oluyordu birde atma l
Ben bu ay cok istiyorum benimde ilk ayim ama okudugum cogu yerlerde ilkte pek basari elde edilememis. Bide ilaci kulla digin zaman kasiklarinda bi sislik oluyormuydu benim kasiklarimda agri ve hafif sislik var
Şişlik değilde kasık agrısı çokoluyordu canımm bide atma oluyordu sanki içimde mısır patlıyor gibi yani inşallah olur allahım gönlünegöre versin canımmm

BU DEDİKLERİN BENDE DE OLDU 7-8 GÜN BOYUNCA KASIKLARIMDA İĞNE BATMASI OLDU SONRASINDA KARNIMDA MISIR PATLAMASI GİBİ İÇİMDE GARİP ŞEYLER OLUYORDU. AMA NE GEBELİK NE ADET BELİRTİSİ VAR. ADET GECİKMEMİN BUGN 7.GÜNÜ. SEN BÖYLE YAZINCA BEN HEYECANLANDIM ŞİMDİ

26 EKİMDE YAPTIM KAN TESTİ 0,3 ÇIKTI. BAŞKA DA YAPMADIM. PERÇEMBE GÜNÜ ALLAHIN İZNİYLE HERŞEY BELLİ OLACAK DUA EDİN BANA

Hmm seninde adet 1 kasimmis. Oyle bir zman da test yapmissinki su an tam ortadasin. Simdi idrarda da cikar baya gecmis. Umarim hamilesindir guzel haberi alirsin iki gun kalmis.

Hmm seninde adet 1 kasimmis. Oyle bir zman da test yapmissinki su an tam ortadasin. Simdi idrarda da cikar baya gecmis. Umarim hamilesindir guzel haberi alirsin iki gun kalmis.
AMİİİNNNNN RABBİM HEPİMİZE HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMASIN

canim tabi herkezin ozel hayati ama hap yerine diger yontemleri denedin mi. Bende hic hormonal seyler kullanma taraftari degilim

Reactions: D-E
Bunları okurken bile eminim bir çoğumuzun burnunun direği sızamıştır . Rabbim sabrımızı arttırsın . Önce sağlıklı olsun da varsın geç olsun ..

Canım test yapsana bir 7gün geçmiş regl dğ
İşte o mısırlar yumurtaların geliştiğini gösteriyormuş canım 7 gün geçmişse bence test yap canım regl düzensizliğin varmıydı inşallah tutmuştur idrar testim pozitif çıktı kan testım 16 bişey çıktı ama regl oldum ilaçların etkisinden dolayı diyedüşünüyorum ama ben reglim üç gün geçtikten sonra test yaptım senın kı bayabaya1hafta geçmiş bence durma

SEN HAMİLE MİSİN DEĞİL MİSİN ANLAMADIM BEN :) ÜSTÜNE Mİ GÖRÜYORSUN YOKSA

Âtma dun aksam 1 2 kere oldu bakalim hayurlisi kullanayim bitsindr 2 gunum kaldi sonra doktora gidecem. Ins gelismis olur ve ins bu ay bebis olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…