Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tsk ederim evet Rabbim bu sansi bana verdi darisi isteyen herkesin basina. Cok tuafim ya :)

Adetin gecikmedigi için bu kadar silik çıkması normal canım var bence iki gün sonra tekrarla daha koyu olacak inşallah.
Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşaallah
İnşallahhhhh öyledirrrr . Dünkü yaptığımla aynı . Acaba idrarı emince çizgi kendiliğinden mi beliriyor bilemedim . Hayırlısı inşallah

bende gördüm sanki silik bir çizgi canım inşallah bebişin seninledir bat ne zaman ne zaman kan vermeyi düşünüyorsun canım
1 günüm var bata . Cuma günü kadın doğumdan randevu almıştım öğleden sonraya . Eğer gelmezse bi kan ister muhtemelen . Dayanamayıp gitmezsem cumaya kadar beklerim diye umut ediyorum

Canım hamilelik yoksa çıkmıyor hiç bir çizgi ben öyle okudum duydum yani..ben olsam iki tane ayni anda yapardım ikisindede çıkıyor mu aynı çizgi diye..
Elimde 2 testim vardı . Birini akşam yaptım . Akşam yaptığımda yine buna yakın çıkmıştı . İlk idrarla belki daha belirgin olur sandım ama farketmedi . Cuma ola hayrolaaa

kızlar bende kızımdan sonra 5 yıl doğum kontrol hapı kullandım,kızımada klomenle hamile kalmıştım.artık bir tane daha hayırlısıyla olsun istiyoruz. 5 ay oldu kontrol hapını bırakalı,geçenlerde doktora gittim ilaç kullanmadan olmayabilir gebelik dedi. kontrol hapı kullandığım için bir sene müsade et bünyene dedi,akışına bıraktık bizde.bir tane evladımız var ama insan genede heyecanlanıyo yaa hemde çoookkk :)

Bende beklemek istiyorum eşim test yap sana dior sabah tahinli alır misin dedim canım mi cekti diyor kocam daha çok panik yaptırdı bana ilk ayımız diye herhalde ins güzel haberler aliriz
Inşallah benimkide yap diyor sabırsızlanıyor ama bi olumsuz hamilelik yaşadığım için sakın kalmaktan yanayım

Doğum kontrol haplarından sonra gebe kalmak zorlaşıyormuş her ne kadar doktorların bir kısmı alakası yok desede. Bolca su için . İlacın tüm etkileri vücudunuzdan tümden arınsın . Hayırlı vakitte sağlıklı bir evladınız daha olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…