Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İki gün var daha yap belki çıkar dediler bende teste baktım skt si 7 ay geçmiş yine de yapayım dedim ama tek çizgi çıktı yarın kan vermeye karar verdim ama canım sıkıldı bı kere
Acele etme boyle durumlarda test yaniltiyor. Olmazsan kan ver en dogrusu

belli olmaz canım düşükten hemen sonra hamile kalan çok inşallah sağlıklı olur aminnn canım inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder

İki gün var daha yap belki çıkar dediler bende teste baktım skt si 7 ay geçmiş yine de yapayım dedim ama tek çizgi çıktı yarın kan vermeye karar verdim ama canım sıkıldı bı kere
Gününün geçmesini bekle canım bence . Canın da sıkılmasın . Belki geç döllenme oldu nerden biliyoruz

Kan testi için gittim dahasonuç gelmeden regl geldi anlayamadım sonuçlarıda almadım iyi ki de umutlanmamışım kızlar umudunuz kırılmasın bende polıkistıkover var dediğim gibi belki kullandıgımo ilaçlar idrar testini pozitif çıkardı sizleri çokseviyorum allahım inşaallah sizden güzel haberler alırım da iyi olurum

Gercekten mi, uzulme canim insallah gelecek ay olur

Can sağlığı olsun . Olacak inşallah, hayırlı vakitte

Arkadaşlar selamlar herkese ben klomen artı catlama iğnesi kullandım ve bugün adetinin ilk günü sabah test yaptım negatif. Acaba bu Ay da.mi olmadı gebelik ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…