Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yaşadıklarım çok uzun malesef bebegimi prenses kızımı kaybettim:KK43: 1 hafta yaşadı 8 bucuk ay oldu hala korunuyorz bir takım testler yaptırdım kötü çıkan sonuçlarım vardı ilaç tedavisine ve diyete başladım çok şükür ki hepsi düzeldi 1 sonucum dışında 6 aralık kontrolüm var hastaneye gidicem bakalım degerim düşmüştür inşallah düşerse soktor bebek için izin vericek inşallah bu arada sezeryanla dogum yaptım

Benim yaşadıklarım çok uzun malesef bebegimi prenses kızımı kaybettim:KK43: 1 hafta yaşadı 8 bucuk ay oldu hala korunuyorz bir takım testler yaptırdım kötü çıkan sonuçlarım vardı ilaç tedavisine ve diyete başladım çok şükür ki hepsi düzeldi 1 sonucum dışında 6 aralık kontrolüm var hastaneye gidicem bakalım degerim düşmüştür inşallah düşerse soktor bebek için izin vericek inşallah bu arada sezeryanla dogum yaptım
Rabbim sınavın için bolca sabır versin . İnşallah en kısa sürede sağlıklı bi gebeliğin olur ❤️

Allah sabır versin,gönül ferahlığı versin canım...
Burnumun direği sızladı,görmek bambaşka.
Allah aratmadan nasip etsin sağlıkla inşallah♡

Süreklimi yapıcam yoksa belli günler varmı
Genelde ortalama 30 günde bir adet olan biri ortalama olarak 12-13. Günde falan yumurtluyor . İnternette innova diye bir markadan 30 adet test edinmiştim ben makul fiyata . Reglden sonra 2. Günde başlayıp ara ara koyuluğu yakalayana kadar takiple ilerlenebilir .

Süreklimi yapıcam yoksa belli günler varmı
Merhaba
Evet belli gunler var adetinden sonra 14.gun basliyanda var 12.gunde sanirim tarifi yaziyor pakette. Ovulasyon testi dersen 30 kusur falandi fiyati ben 4 ay once bi kere denemistim alip bi kacgun kullanman gerek cift koyu cizgiyi gorene kadar yani yumurtlma gununu.

Rabbim hepinizden razı olsunokk zor günlerdi şuan bile kolum kanadım bir yanım yok olarak yaşıyorum rabbim kimseye yaşatmasın benim yaşadıklarımı kimseyi evlat acısıyla sınamasın morga koydum ben canımın içi çok zor herşy alalh isteyen herkz eli ayagı düzgün saglıklı bebekler naaip etsin banada inşallah hamile arkadaşlarıda tebrik ediyorum rabbim yüzünüzü güldürsün inşallh

Allah sabir versin canim, insallah en kisa zamanda saglikli bir bebeginiz olur

Rabbim hepinizden razı olsunokk zor günlerdi şuan bile kolum kanadım bir yanım yok olarak yaşıyorum rabbim kimseye yaşatmasın benim yaşadıklarımı kimseyi evlat acısıyla sınamasın morga koydum ben canımın içi çok zor herşy alalh isteyen herkz eli ayagı düzgün saglıklı bebekler naaip etsin banada inşallah hamile arkadaşlarıda tebrik ediyorum rabbim yüzünüzü güldürsün inşallh
Amin okudumda yazdiklarini. Insan ne kadarda bos seyler icin uzuluyor degilmi senin sinavin cok agirmis. Rabbim hafifletsin insallah. Bi daha yasatmasin canim. Cok gecmis olsun dua et bol bol.

Kızlar iyi akşamlar bugün test yaptım öğlen vaktiydi ve testin tarihi geçmişti ve tabiki negatif çıktı . Sonra eltimle konuştum benim ki testte 5 gün önce çıkmıştı dedi benim canım iyice sıkıldı

Kızlar iyi akşamlar bugün test yaptım öğlen vaktiydi ve testin tarihi geçmişti ve tabiki negatif çıktı . Sonra eltimle konuştum benim ki testte 5 gün önce çıkmıştı dedi benim canım iyice sıkıldı
Adet zamanin gectimi? Herkesin bunyesi farkli bazi insanlarda adet gectikten bi sure sonra cikiyor testte.

Adet zamanin gectimi? Herkesin bunyesi farkli bazi insanlarda adet gectikten bi sure sonra cikiyor testte.
İki gün var daha yap belki çıkar dediler bende teste baktım skt si 7 ay geçmiş yine de yapayım dedim ama tek çizgi çıktı yarın kan vermeye karar verdim ama canım sıkıldı bı kere

Allah sabır versin,gönül ferahlığı versin canım...
Burnumun direği sızladı,görmek bambaşka.
Allah aratmadan nasip etsin sağlıkla inşallah♡

Amin okudumda yazdiklarini. Insan ne kadarda bos seyler icin uzuluyor degilmi senin sinavin cok agirmis. Rabbim hafifletsin insallah. Bi daha yasatmasin canim. Cok gecmis olsun dua et bol bol.
Evet çok boş şeylere üzülüyoruz can o ya candı 9 ay taşıdım hastanede sevdim kzıımı prensesler gibiydi çok güzeldi kızım dafnettik onu o zman vefat ettgni anladım inanamıyordum rabim büyük hiç isyan etmedim çok şükür kızım oyuncakları elbiseleri tokaları var hep evdr rabbim inşallah yine nasip ederde ablasının kıyafetlerini giyindiririm

Evet çok boş şeylere üzülüyoruz can o ya candı 9 ay taşıdım hastanede sevdim kzıımı prensesler gibiydi çok güzeldi kızım dafnettik onu o zman vefat ettgni anladım inanamıyordum rabim büyük hiç isyan etmedim çok şükür kızım oyuncakları elbiseleri tokaları var hep evdr rabbim inşallah yine nasip ederde ablasının kıyafetlerini giyindiririm

Allahım sana sabırlar versin inşallah en kısa zamanda yine meleğin olur acın hafifler .rabbim bi daha yasatmasin.

Insallah canim. Anliyorum seni Allah kimseye dert verip derman aratmasin. Sabrini arttirsin. Sende ne guzel bak isyan etmemissin demekki bilincindesin Rabbimin sinavi oldugunu biliyosun. Hersey ondan onun elinde bol bol dua et

ay inanmıyorum vallahi var çok sevindim canımmm inşallah sağlıkla kucağına alırsın:KK200:
Amiiin canımm.. bende şok oldum valla inşallah vardır iki gün sonra tekrarlicam bakalım çünkü daha düşük yapalı bir ay bile olmadı daha erken diye düşünüyorum.. Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin canimm:dua:

İki gün var daha yap belki çıkar dediler bende teste baktım skt si 7 ay geçmiş yine de yapayım dedim ama tek çizgi çıktı yarın kan vermeye karar verdim ama canım sıkıldı bı kere
Acele etme boyle durumlarda test yaniltiyor. Olmazsan kan ver en dogrusu

X