Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kimse yokmu yani bunu yaşayan bir benmiyim.daha önce hamile kalan arkadslar böbrek ağrısi yasadinizmi bir ses verin nolur.
Canım bence hemen bir idrar tahlili yaptır idrarda kan veya enfeksiyon var mı ona baktır benim başıma gelen sana olmaz umarım . Geçmiş olsun

Bat tarihimi bilmiyorum düşük yaptım 3-4 gün oldu kanamam bitti bakalım inşallah adet olmam Bebişim gelir

Sanada geçmiş olsun allah bi daha düşükleri yaşatmasın en yakın zamanda hamiş kalmak umuduyla
Çok zor gerçekten.. geçen gün yolda bir tanıdık gördüm. Oğlumla yaşıt kızı var, ve şu an ikinciye hamile 5,5 aylık.. istemsizce hesap yapıyor insan... Bebeğim tutunsaydı aynı durumda olacaktım...

Çok zor gerçekten.. geçen gün yolda bir tanıdık gördüm. Oğlumla yaşıt kızı var, ve şu an ikinciye hamile 5,5 aylık.. istemsizce hesap yapıyor insan... Bebeğim tutunsaydı aynı durumda olacaktım...
Birtakım sınavlardan geçiyoruz işte Rabbim sabrını versin .. Taze kan taze can :anne: Sağlıklı mucize nasip etsin yaradanım :anneadayı::KK200:

Üzme kendini mutlaka olacaktır zamanı varmış demekki bende hesap yapıyorum düşmeseydi şimdi 7 haftalıktı şöyleydi böyleydi diye ama olan oldu gitti yapacak bir şey yok

Eşimle beraber ikimiz de görünecez aslında doktora. Çünkü onun çocuklukta yüksekten düşme durumu da var. O sıra dr. Çocugu olmayabilir demiş ama o zamanın şartları tabi.. daha sonrasında da gitmemiş hiç. Annem memleketten gelecek önümüzdeki ay onunla giderim doktora. Anne cok büyük destek oluyo insana gerçekten.

Evet keşke benim annemde yanımda olsa.Ben evlenip yurtdışına gelince hasret kaldım :KK61::KK200:

Kızlar 2018 e"inşallah bende hamile giricem bugün adet günümde gelmeyince test yaptım şimdi sonu bu rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin isteyenleri tez zamanda güldürsün inşallah

Canım çok tebrik ediyorum.Kızlar bu grup çok güzel oldu.Şimdien hamişlerimiz çoğalıyor. :nazar::nazar::nazar::nazar:

X