Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 2018 e"inşallah bende hamile giricem bugün adet günümde gelmeyince test yaptım şimdi sonu bu rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin isteyenleri tez zamanda güldürsün inşallah
Tebrik ederim canim cok sevindim, bizim icin de dua et.
Bu topik cook ugurlu, simdiden hamisler cogaliyor.

Rica ederim canim.
Klomen nasil kullaniliyor? Benim de bu konuda hic bilgim yok.
Benimde ilk deneyimim olacak adet olmam icin bi ilac verdi dokror dun bitti 10 gun sonra adet olacaksin dedi adetimin 3.4.5.6 7.ve 8.gununde icecem ve doktora kontrole gidecem yumurtalarımim durumuna bakacak ve bana birliktelik icin tarih verecekmis. Eger yumurtalarim kendi kendine catlamazsa igne yapıp catlatiliyormus. Nasi olacak bakalim bende heyecanla bekliorum esim muhendis santiyelerde calisio ve cok yorgun gelio hemen uyuyo o plana nasi uyucaz başarılı olabilecekmiyiz bakalim

Cok hizlisiniz hanimla valla okumaktan yoruldum masallah hamis haberleride alınmış allah saglikla kucaklarini almayi nasip etsin ins. Bizlerede yeni hamis haberi vermeyi nasip etsin insalllaah

Benimde ilk deneyimim olacak adet olmam icin bi ilac verdi dokror dun bitti 10 gun sonra adet olacaksin dedi adetimin 3.4.5.6 7.ve 8.gununde icecem ve doktora kontrole gidecem yumurtalarımim durumuna bakacak ve bana birliktelik icin tarih verecekmis. Eger yumurtalarim kendi kendine catlamazsa igne yapıp catlatiliyormus. Nasi olacak bakalim bende heyecanla bekliorum esim muhendis santiyelerde calisio ve cok yorgun gelio hemen uyuyo o plana nasi uyucaz başarılı olabilecekmiyiz bakalim
Anladim canim. Peki senin adet duzeninde bir sorun mu var o yuzden mi ilac verdi?
Bende bu ay gidecegim. Adetimin 2 ya da 3. günü gitmeyi planliyorum. Muhtemelen ayni tedaviyi uygulayacaktir doktorum.

Yemekten sonra hemen bi türk kahvesi yap canim. Biraz uykusu dagilir hemde spermleri hareketlendirir:KK66:

Anladim canim. Peki senin adet duzeninde bir sorun mu var o yuzden mi ilac verdi?
Bende bu ay gidecegim. Adetimin 2 ya da 3. günü gitmeyi planliyorum. Muhtemelen ayni tedaviyi uygulayacaktir doktorum.

Yemekten sonra hemen bi türk kahvesi yap canim. Biraz uykusu dagilir hemde spermleri hareketlendirir:KK66:
Anaaam faydalimiymiss cokta sever XL yapayım ahahah :))cnm benim adetim duzensiz deildi aslinda biz ramazandan bu yana bebis calismalarina hiz kazandirmustik en son 22 agustosta oldum hala olamadim test falan yaptim cikmadi en son gecen hafta doktora gittim pko goruntusu var dedi sonradanda olabiliyor dedi. Ondan gecikmis ilaci ictim sanki yrn regl olacak gibi agrim var ama gelemedi gitti sinir oluyorum yaa

Anaaam faydalimiymiss cokta sever XL yapayım ahahah :))cnm benim adetim duzensiz deildi aslinda biz ramazandan bu yana bebis calismalarina hiz kazandirmustik en son 22 agustosta oldum hala olamadim test falan yaptim cikmadi en son gecen hafta doktora gittim pko goruntusu var dedi sonradanda olabiliyor dedi. Ondan gecikmis ilaci ictim sanki yrn regl olacak gibi agrim var ama gelemedi gitti sinir oluyorum yaa
Benim eşim alıştı kahveden vazgeçemiyor artik :KK66:
Gecikme psikolojik ya da mevsimsel de olabilir. Insallah pko degildir.

Canım bende 34 yaşındayım. Bazen çok geç kaldim diye üzülüyorum. 1 senedir deniyoruz. 2 tane düşügüm var. Bu ay da hamile kalmazsam artik doktora gidecegim. Nasil bir tedavi uygular bilemiyorum.
ben hicte negatif degilim cunku zten 32 ysimda evlndim ve evliligigin birz oturmasini bekledim.belki hata ama anlasamasaydim belki sonuclar daha agir olurdu.herneyse yani negatif olma canim.birsuru tanidigim var 38 inde 40 inda normal yolla anne olan

Hanımlar bu Türk kahvesinin spermleri hareketlendirmesi gibi birleşme öncesi sonrası yediğiniz yedirdiğiniz vs birşeyler var mı ? Öneri olarak alabileceğimiz ?

Mrb arkadaşlar benim de bat 9 kasım maalesef bende pco var onun dışında hiçbir probleme rastlanmadı çok şükür bitkisel yollar ile denemeye devam edeceğim soğan kürü uyguladım şimdi ise hayıt tohumu kürü uygulayacağım hemen hemen Yok denecek kadar az faydasını görmeyen kişi sayısı. bizlere de bir umut olur inşallah :dua: rabbim hepimize de o mutluluğu yaşatsın inşallah :anneadayı::dua:

:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

HAMILEYIM

kizlar bat 28 ekim ama erken test yaptim bariz cift cizgi hamileyim galibaEn Büyük TÜRKİYE

Kızlar 2018 e"inşallah bende hamile giricem bugün adet günümde gelmeyince test yaptım şimdi sonu bu rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin isteyenleri tez zamanda güldürsün inşallah

Kızlaaarrr tebrik ederimmm :halay:kendim hamile kalmış gibi seviniyorum sizden haberler geldikçe darısı başıma inşallahh :spor:
S sarikirmizim canım bat larımız aynıymış benim de 28 ya da 29 ekim ama ben cesaret edip test yapamadım yaa :KK43: Bu ay kendimi tuttum hayalkırıklığı yaşamamak için kendime söz verdim adetim gecikirse öyle yapıcam testi ay bana da dua edin nolur 2 günüm kaldı Bat’a inşallah ben de hamişimdir :KK16:

Bu hayıt otu mu hayıt tohumu mu tam olarak bilemiyorum da çok duydum bu sitede kullanıp fayda göreni :dua:

Kızlaaarrr tebrik ederimmm :halay:kendim hamile kalmış gibi seviniyorum sizden haberler geldikçe darısı başıma inşallahh :spor:
S sarikirmizim canım bat larımız aynıymış benim de 28 ya da 29 ekim ama ben cesaret edip test yapamadım yaa :KK43: Bu ay kendimi tuttum hayalkırıklığı yaşamamak için kendime söz verdim adetim gecikirse öyle yapıcam testi ay bana da dua edin nolur 2 günüm kaldı Bat’a inşallah ben de hamişimdir :KK16:
Hadi inşallah canımmmmm :KK54::halay:

X