Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sigarayı bırakacağım yere son 4 gündür resmen yiyorum kızlar eğer yarın kan da negatifse alkole vurcam kendimi

Sigarayı bırakacağım yere son 4 gündür resmen yiyorum kızlar eğer yarın kan da negatifse alkole vurcam kendimi

Sağol kuzum hepimize hayırlısı olsun 14 aylık evliyim, 5 aydır deniyoruz 30 yaşındayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
Oooo ben 6. Seneme doğru gidiyorum :))) tüp bebek yapmaya karar verdik testlerle uğraşıyoruz aylardır son 3 tane testim kaldı bu ay adetimin ikinci günü gidicem tedavim başlayacak hem çok heyecanlıyım hemde çok stresli korkuyorumda karmakarışık işte :))) inşallah tüpe gitmeden hamile kalmşımdır :)))) bende 30 yaşındayım başarılar :)))

Cnm daha yeni ya kalırsın hamiş sorun yoksa demekki bizim gibi yıllarca olmasa çocuk kafayı yersiniz rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin
Aynen katılıyorum sana .. çocuk olmuyo o sıkıntı yıllardır birde boş insanların boş boş laflarını dinliyoruz Allahım hayırlı şekilde bize de nasip eder inşallah

Saraçoğlunun soğan kürü canım sabah akşam aç karnına

Kızlar ya çisimi yaptığımda kılcal kılcal damar gibi birşeyler düştü anlamadın ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…