Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani adet sonrası bergunmu yaptınız canım.ben 10 günden itibaren gün aşırı yapmıştım.hergun oluncada sperm kalitesi dusèr diyorlar
Evet ama ben bu ay gebelik beklemiyordum ama adetten sonra olan ilişki kız olur derler ondan sebep kalitesi düşsün diye öyle oldu bizimkisi anlıycanız. Ne kadar doğru tabi bilemem testim o kadar erken çıktıki inanmıyorum yumurtlama günleri vesaire ben her kadın bence değişik zamanda yumurtlayabilşr

Günaydın kızlar kahvaltı yapıldı koca işe yollandı benim 9 a kadar vaktim var daha hemen koştum geldim nasılsınız bakalım

İşte bu da bir geç döllenme işareti olabilir. Anca yerleşiyor belki.. biraz bekle bakalım.. adet olmazsan tekrar et testi
Ya adet değilde dün pembe akıntı geldi bugün küçük damar gibi iki tane ufacık büyük I harfi kadar geldi peceteye anlamadım ben bunu belde ağrı çok

Günaydın kızlar dün bütün günümü sizle geçirdim çok güzel oluyor hele işte değilim birde evde olunca daha iyi oluyor size birşey diyecegimmm Sürekli ped koyuyorum oldum olacagım diye dünki pembe akıntı geldi bi birde sabah 2 damar gibi küçüçük büyük I harfi büyüklüğünde bu kadar minnacık silince peceteye geldi adet yok pede gelen yok akan yok bu ne oluyor

Bende 2018e hamiş girmek itiyoruum.
Olmadı 2018 bitmeden bebeğim gelsin istiyorum yanii, inşallah

Ben 4 sene korunmadım ve bebeğim olmadı.
Hayıt, soğan, ballı tarçın, eşim için keçi boynuzu, polen vs ile geçen Mayıs ayında hamile olduğumu öğrendim ama 10-11.haftada kalbi durdu ve haziranın sonunda kürtaj oldum.
Sonrasında 2 ay korundum ve ondan beri korunmuyorum ama ne ilaç ne bitkisel bi tedaviye de başlamadım dua ediyorum.

Rabbim isteyen herkese sağlıklı, hayırlı minnak bebişler nasip etsin inşallah

Haklısın canım doktordan doktora illaki değişir benim doktorum o konuda çok iyi ama belkide tüpüm kapalı olduğu için çok ağrı çektim çekimde bile 2 doz ilaç vermişler açılsın diye baya baskı olmuş belkide o yüzden

Günaydın canım Hadi inşallah güzel haber gelir inşallah geç döllenme falandır :)

Günaydın kızlar dün testim hcg 1.20 çıktı Sürekli ped koyuyorum oldum olacagım diye dün pembe akıntı geldi peceteye Sefaf renkliydi biraz içinde çok az pembelik vardı peceteye az geldi bi birde sabah 2 damar gibi küçüçük büyük I harfi büyüklüğünde bu kadar minnacık silince peceteye geldi adet yok pede gelen yok akan yok bu ne oluyor sizce bu Arada söyle anlatayım belim fatıyor kaşığım agrıyor batma var aşırı gaz sancım gazım var gögüsler şiş şişlik var uyku halsizlik var akıntı var ama su gibi yapısız ve sefaf
Eylül 28 inde korunmayı bıraktık 1 inde adet oldum 2 sinde bitti normalde 5 gün sürerdi 29 günde bir oluyordum adet olmadım 3 gün gecti adet bir gün geçti diye dün teste gittim 1.20 çıktı sizde bu ne olabilir ne okuyor doktor tekrar edeceğiz testi dedi bunu yaşayan var mı bugüne kadar hap koruma hapı falan kullanmadım hep doğal ve daha Eylül’ün 28 inde korunmayı bıraktık 1-2 ekim galiba korunmayı bıraktım diye oldu 2 gün adet olmaz sonuçta durumlar bu bunu yasayıpta hamiş kalan var mı buna yorumunuz nedir :/ endişelendim

Benimki sabah davetsiz geldi

sağlık olsun canım yılmak yok çalışmalara devam

İnş kuzu ya korkuyorum

Korkma canım dünyanın sonu değil ya Allah hayırlısı neyse onu versin sen içini ferah tut yeter olmasada üzme kendini bak ben zamanında çok ağladım şimdi gözlerim uzağı görmüyor kendine edersin yani başka birşey olmaz :)

Günaydın kızlar kahvaltı yapıldı koca işe yollandı benim 9 a kadar vaktim var daha hemen koştum geldim nasılsınız bakalım
İyiyiz bir şekilde sen nasılsın

Acaba yerleşme oluyor diye aklıma geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…