Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım.onlaar da var bende OMEGA demir felan hepsini aldım

Hepsini kullanıyor musun canım peki?

Ben şu an folic asit (içinde olduğu için kalsiyum artı d)
Folik asitin içinde olmasına rağmen seviyeyi 80-100 bandına çekmek istediğim için ayrıca bir D vitamini ve K2 vitamini
Omega 3
B12 ve bir de probiyotik takviyesi kullanıyorum.

Demir genelde bende çok yüksek çıktığı için şimdilik gerek duymadım ama hamilelik öncesi de kullanılıyor mu?

kızlar ben aranıza yeni katıldım fakat yaklasık 4 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı doktorlar bir sorun yok deyip gönderiyorlar klomen dahi kullandım iğne dahi sizin bildiğiniz bişey var mı
yardımcı olursanız.

Görünce yazmak istedim... Bu folic trio nun bir önceki seriden olan üretimi canım bilgin olsun, formülü ve kutuyu yenilemişler eczacım öyle söyledi.
Yeni serisi Aktif Folic Trio olarak geçiyor ve mg değerleri daha farklıymış. Eczacım elimde eskisi var ama yenisini kullanmaya devam et diyerek beni o gün akşama kadar bekletmişti depodan yenisini getirtmek için.
Valla ben bilerek almadım istedim verdiler :KK70: bilgim olarak değil yani teşekkür ederim canım :)

kızlar ben aranıza yeni katıldım fakat yaklasık 4 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı doktorlar bir sorun yok deyip gönderiyorlar klomen dahi kullandım iğne dahi sizin bildiğiniz bişey var mı
yardımcı olursanız.
Bitkisel kurler falan var canim onlari denedinmi? Birde yaki yapistiriyorlar yumurtlama zamani bele sicaktanmi nedense cok hamile kalan var. Bende yapsammiki diye gitgeldeyim buay

yardımcı olursanız.
Benle aynısın cnm benimde olmuyo 3 yıldır 5 senelik evliyim uckez klomen kullandım bide aşılama yapıldı tutmadı bizdede sorun yok eşimin sperm sayısı biraz düşüktü doktor bişey olmaz dedi ilaç yazmadı geçen ay soğan kürü yaptım bu ayda ovu. Testi kullandım artık hayırlısı allahtan

yakı mı yaparım neden olmasın ki yakı ile kalan varmı gerçkete
Bitkisel kurler falan var canim onlari denedinmi? Birde yaki yapistiriyorlar yumurtlama zamani bele sicaktanmi nedense cok hamile kalan var. Bende yapsammiki diye gitgeldeyim buay
ayyy bilemedim ki gerçekten yakı ile hamile kalan varmı çevrenizde yaparım

Benle aynısın cnm benimde olmuyo 3 yıldır 5 senelik evliyim uckez klomen kullandım bide aşılama yapıldı tutmadı bizdede sorun yok eşimin sperm sayısı biraz düşüktü doktor bişey olmaz dedi ilaç yazmadı geçen ay soğan kürü yaptım bu ayda ovu. Testi kullandım artık hayırlısı allahtan
benim eşimde düşüklük te yok ama doktor gününe denk getiremiyorsunuz dedi ama ovu testi de yaptım clear blue aldım hatta ama :kızgın:olmadı her nasipte saklıdır gerçi ama rabbim etrafımdakilerinin sesini kesmeyi nasip etsin

yakı mı yaparım neden olmasın ki yakı ile kalan varmı gerçkete

ayyy bilemedim ki gerçekten yakı ile hamile kalan varmı çevrenizde yaparım
Cevremde duymadim canim bu sitede ayri bi topigi var bugun okudum bende. Cokta umutlandirmak istemem ama iste yaki vesilesiyle kalanda var kalmayanda bende sanirim birdahaki ay denicem buay beklemeye karar verdim

benim eşimde düşüklük te yok ama doktor gününe denk getiremiyorsunuz dedi ama ovu testi de yaptım clear blue aldım hatta ama :kızgın:olmadı her nasipte saklıdır gerçi ama rabbim etrafımdakilerinin sesini kesmeyi nasip etsin
Aynen cnm millet sordukca ben sinirleniyorum sitrese giriyorum rabbim bizlerede hayırlısıyla evlat nasip etsin

Merhaba canim benim bat 17 kasim..
Merhaba arkadaşlar ilk defa yazıyorum. 18 ekim ovulasyon günümdü. Ancak 14-15-17 ekimde ilişkim oldu. Son adetim 27 eylül. 35 günde bir adet görüyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet yok henüz. Ancak 3 gündür kaşık bölgemde iğne batması gibi bi durum var sık sık oluyor can acıtmıyor. Ayrı yeten koku alma duyum oldukça yüksek. Dün annemler balkonda domates yerken kokusu arka odaya kadar geldi koştum dayanamadım yedim. 3 aydık deniyoruz hamile kalamadım henüz. Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz

Cevremde duymadim canim bu sitede ayri bi topigi var bugun okudum bende. Cokta umutlandirmak istemem ama iste yaki vesilesiyle kalanda var kalmayanda bende sanirim birdahaki ay denicem buay beklemeye karar verdim

Aynen cnm millet sordukca ben sinirleniyorum sitrese giriyorum rabbim bizlerede hayırlısıyla evlat nasip etsin

Ben de 4.5 senelik evliyim. Biz bu zamana dek kendimiz istemediğimiz hazır olmadığımız için korunduk. Kariyer durumlarımız sıkıntılıydı herkes de bunu biliyordu herkese de anlattık belli aşamaları geçmeden istemiyoruz çocuk ondan yapmıyoruz diye... Ama o kadar dile getirmemize rağmen sürekli baskı... Hatta artık çocuğumuzun olmadığını sanıp doktor ismi vermeye çalışanlar oluyor... Kızım üzülme her şeyin tedavisi var artık falan demeye başladılar. Maalesef toplum olarak biraz fazla ve gereksiz konuşuyoruz.

Merhaba arkadaşlar ilk defa yazıyorum. 18 ekim ovulasyon günümdü. Ancak 14-15-17 ekimde ilişkim oldu. Son adetim 27 eylül. 35 günde bir adet görüyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet yok henüz. Ancak 3 gündür kaşık bölgemde iğne batması gibi bi durum var sık sık oluyor can acıtmıyor. Ayrı yeten koku alma duyum oldukça yüksek. Dün annemler balkonda domates yerken kokusu arka odaya kadar geldi koştum dayanamadım yedim. 3 aydık deniyoruz hamile kalamadım henüz. Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz
Canım test yap istersen şüpheliysen yalnız idrar da çıkar mı bilmiyorum kan verebilirsin

Bende burdaki bayanlardan duydum. Sadece yumurtlama döneminde ilişki yaşayıp bekleyenler var. Son güne kadar deneyenler de var.

Hangi konuda hastaneye gitmelisin dedin canim. Tedavi icin mi yoksa düşükler oldugu için mi?
Her ikiside aslinda canm hic gttinmi yani onuda bilmiyorum ama genelde 1 sene olmayinca doktra gidiyolar ya sende vakit kaybetme diye soledm cnm insallh en kisa zamanda saglikli hamilelik gecirisn :dua:

X