Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunlar da benim ovulasyonlarım :anne::anne: Sanırım hala devam ediyor yumurtlama :KK49:

Eklentiler

• 3A61D7B2-1334-4DCB-AA40-DB50B703A3B4.jpeg
    3A61D7B2-1334-4DCB-AA40-DB50B703A3B4.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 103
bence sende bat 3-4 gun kala yap. Birde ilk idrar daha iyiymis sen oyle yap ben bir gaza geldim hem 6 tane internetten siparis verdim testi hemde eczaneden 2 tane aldim birde evde 30 tane ovu testim var kullanilmamis eve depoladim saf gibi :KK45:
Tatlım sende ovulasyon testi varmiydi.elinde kalan falan varsa yapsana hamile iken nasıl çıkıyor,koyumu yoksa açık renkmi.
Burda bir kaç arkadaşta merak ediyordu,yumurtlamadan sonra yine yaptim kopkoyu cikti diyenler vardi

Tatlım sende ovulasyon testi varmiydi.elinde kalan falan varsa yapsana hamile iken nasıl çıkıyor,koyumu yoksa açık renkmi.
Burda bir kaç arkadaşta merak ediyordu,yumurtlamadan sonra yine yaptim kopkoyu cikti diyenler vardi

tamam canim aksam yaparim bir test suan yanimda yok cunku. Ama ben testi kullanmamistim daha ama 1 tanesini deneme amacli kullanmistim gecen hafta hic birsey cikmamisti

Amiiiinnnn grip oldum fakat sırf belkiler yüzünden ilaç bile içmiyorum :KK66:

Bende 1 haftadır grip boğaz şişmesi hasta yattım bir ilaç içmedim belki varsa diye baktım bugün oldum adet dayanamadım artık ilaç içtimHem hastalık hem adet ağrısı birleşince fena oldum.:mad::mad:

Ben bunu kullanıyorum canım bi bak istersen :KK66:

Görünce yazmak istedim... Bu folic trio nun bir önceki seriden olan üretimi canım bilgin olsun, formülü ve kutuyu yenilemişler eczacım öyle söyledi.
Yeni serisi Aktif Folic Trio olarak geçiyor ve mg değerleri daha farklıymış. Eczacım elimde eskisi var ama yenisini kullanmaya devam et diyerek beni o gün akşama kadar bekletmişti depodan yenisini getirtmek için.

X