Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kızlar cok moralim bozuluyor artık 2 gün gecikti ne sevindik al simdi kagverengi den kirmiziya dönen akıntı başladı yine olmadi eşimle konuştuk az önce onunda canı skldi artık yürümeye ciktim biraz kafam dagilsin diye nerde karnı burnunda önümde bitti sanki bilerek oluyor gibi offfff ya offfff

Kizlar kendinize zaman verin
Mesela Aralik'ta deneyecez deyin anlasin esinizle
Buarada gecen zamanda korunmayin tabii ama Aralik icin ozellikle hazirlanin mesela
Bu gece zamanda daha rahat Aralik'ta da daha hazir olursunuz
Suan surekli olmuyor olmayacak gb seyler dusunuyorsunuz elde olmadan

aslında kendime en çok vajinusmus yüzünden kızıyorum 9 ay işkence etmişim kendime boşa geçti zamanım bebek için daha çok Yeni biliyorum herşeyin bir zamanı var

33 haftada yıkadım utuledim hep hayal kuruyorum benim oğlum çok tarz bir bebek olacak diye benim sutumde yarıyordu tombik olurdu ablası gibi yatak yorgan ayarladım kaynanama yaptırdım yatak korumaliklarini bulut şekli yaptım doldurdum bir gün sonra doğum olup oglumdan ayrılacak misim haberim yok ahhh ve kader arkadaşım herkez yavrusunu saniye gözünden ayirmazken ben rüyamda göremiyorum

VARYA HAMILEYKEN BIRAN ÖNCE DOĞSUN İSTİYODUM AMA ZAMAN GECMIYODU SANKI SIMDI İSE 9 AY GECTI OKADAR CABUK GECTI

MALESEF ÖGRENEMEDIM KAN PIHTILAŞMASINDAN SÜPHELENDILER TEST YAPTRDIK ODA TEMIZ CIKTI OTOPSİYE GÖNDERELIM MI DEDİLER GÖNDERMEDIK O YUZDEN TAM SEBEBINI ÖGRENEMEDIK

BILMIYORUM KI BEN YAŞADIKLARIMI ANLATIRSAM YAPARLAR 2 SENEYI GECTI EVLENELI HAMILE KALIYORUM AMA BI TURLU CANLI BI DOĞUM GERCEKLEŞMEDİ YAPARLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Canım yaşadığın çok ağır gerçekten ins geçecek hepsi
Varikosel mi var canım? Yoksa kontrol amaçlı mu diyosun?

Bilmiyorum ama önce erkeğin gitmesi taraftariyim sanki öyle birşey hissettim bugünde konuştum az önce tamm dedi

Bunu onun için yapmıştım

Kendine eziyet etme canim
Kirmizi araba alacaz desen inan hep kirmizi arabalari gorursun ilinti sonucta.
Yine calismalar decam edecek oyle dusun baska bisy cikmasinda

aslında kendime en çok vajinusmus yüzünden kızıyorum 9 ay işkence etmişim kendime boşa geçti zamanım bebek için daha çok Yeni biliyorum herşeyin bir zamanı var

Onda da baskalarinin gereksiz yorumlarinin sebebi var mi sence?
Hani hep duyariz zordur oyledir soyledir
Bazen duyduklarimiza sandigimizdan fazla takiliyoruz sabirim

Zaman geçmiyordu şimdi benim oğlum gideli de 7 ay oldu yaşasaydı senin 9 aylık benim ki 7 aylık olacaktilar ve biz tekrar hamile kalmyalim korkusu yaşayacaktır

Kendine eziyet etme canim
Kirmizi araba alacaz desen inan hep kirmizi arabalari gorursun ilinti sonucta.
Yine calismalar decam edecek oyle dusun baska bisy cikmasinda
Sağol bitanem ama uğraş bekle sonuç bu bir ay daha şimdi bekle gün geçmez bat say bat başlar sat galiba yoruldum artık

İnsanlık hali olur yapacak birşey yok yerinde olsam gezer tozar tadını çıkarırdım çocuk olduktan sonra böyle rahat olamayacaksın. Bak 9 ay kaybetmişsin şimdi bide hamile kalacaksın eşini bi 9 ay daha yalnız bırakacaksın bide öyle düşün?? biraz keyfini çıkarın sen gene korunma olursa olur oda süpriz olsun kafana takma ama

Zaman geçmiyordu şimdi benim oğlum gideli de 7 ay oldu yaşasaydı senin 9 aylık benim ki 7 aylık olacaktilar ve biz tekrar hamile kalmyalim korkusu yaşayacaktır

Simdi baska bi forumda onu okuyordum.10 aylikmis cocugu gunu gecmis fln.
Biz isteyince olsun biz istemeyince olmasin istiyoruz.Bizde bazen cok sey istiyoruz sanki her konuda...

AYNEN AMA BU BEN COKTA DIKKATLIYDIM GUNLUK BI BARDAK SUT BI YUMURTA KESINLIKLER YERDIM ILACLARIMI ICERDIM MUZ YERDIM BAZEN COK USTUNE DUSMEMEK GEREKIR BELKI DE BILMIYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…