Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Folbiol için burdada birkaç yazıda okudum bebekte de folic asit fazlalığı rahatsızlığa yol açabiliyormuş . Şans eseri değiştirmem isabet olmuş o zaman

Kesinlikle... Hatta Folic Trio normalde günde 3 kez alnıyor. Ama ben yeşil yapraklı sebze de çok tükettiğim için onu da sadece 2 kez alıyorum. Ne olur ne olmaz...

Kızlar burda sanırım bunu daha çok kullanıyorlar folik asid olarak ama sormak lazım eczaneye.

Folic-trio için doktor istemesi şart mı? Ben folic-1 kullanıyorum, çok zayıfım d vitamini ve kalsiyum eksiğim kesin vardır süt ve süt ürünleri hiç yok hayatımda.

Folic-trio için doktor istemesi şart mı? Ben folic-1 kullanıyorum, çok zayıfım d vitamini ve kalsiyum eksiğim kesin vardır süt ve süt ürünleri hiç yok hayatımda.

Aynen ben de baya zayıfım
Hayır canım değil, gidip eczaneden alabilirsin kendin reçete istemiyorlar.

Merhaba benide eklemisiniz bat 4 Kasım asilama yaptırdım bekliyorum inş hepimiz güzel sonuçlar aliriz

Ya cahilligime verin kusuruma bakmayın ama arkadaşlar bat nedir anlayamadım

Kizlar ovulasyon teste bugun baslamak istiyorum, testten once kac saat idrar icin bekliyorsunuz ve saat kacta testi yapiyorsunuz

Tahlil falan yapılmasına gerek yok ozaman dimi canım?

Yok canım ben yaptırmadım doktor zaten hamilelik düşünüyorum diyenlere de hemen yazıyor tahlil falan istemeden. Bana da kendisi söylemişti başlayabilirsin dilersen kullanmaya birkaç ay önce başlamak iyi olur diye. Ben de gittim istediğim zaman aldım eczaneden ve başladım. Hatta birkaç arkadaşım da hamile kalmayı kolaylaştırıyor diye duymuş doğruluk payı var mı bilmem ama sırf onun için kullananlar da olmuştu.

Kizlar ovulasyon teste bugun baslamak istiyorum, testten once kac saat idrar icin bekliyorsunuz ve saat kacta testi yapiyorsunuz
Canım 4 saat öncesinden sıvı alımını baya azaltman gerekiyor. Ben sabah 11 akşam 8-9 gibi yapıyordum. Tercihen sabah ilk idrar değilde ikinci idrar ile yapmak gerekiyor. Kaçıncı günün bugün?

Reactions: D-E
Canım 4 saat öncesinden sıvı alımını baya azaltman gerekiyor. Ben sabah 11 akşam 8-9 gibi yapıyordum. Tercihen sabah ilk idrar değilde ikinci idrar ile yapmak gerekiyor. Kaçıncı günün bugün?
12 gunum bugun

benimde 2 kasım bat tarihi. beni de ekler misiniz ? bir de liste de hamile kalanların bat yerine hamile yazın o zaman lıste daha güzel gözükür hem de bize umut olur. allahım bebek bekleyen herkese en kısa zamanda versin. Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…