Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de ekleyin kızlar bat 14 kasım bugün uzayan akıntı geldi yumurtlama günüm mu acaba

ay hadi insallah tatlim, yap ya sende bir test. Ben cunku pazar gunu yapmistim test negatif cikmisti. Zaten hamile oldugumu sanmiyordum az once gaza geldim yaptim bir baktim pozitif. Bence hemen yap sende. Senin bat ne zamandi ?

Birde doktorum ban adet dönemlerinde kanama başlayınca kullanma ilacı dedi . Sebebini sormak hiç aklıma gelmedi

ay hadi insallah tatlim, yap ya sende bir test. Ben cunku pazar gunu yapmistim test negatif cikmisti. Zaten hamile oldugumu sanmiyordum az once gaza geldim yaptim bir baktim pozitif. Bence hemen yap sende. Senin bat ne zamandi ?
Daha çok var canım 1 kasım. Zaten benimde hiç umudum yok belirtimde yok ama yinede yapmaya korkuyor insan. 1 2 gün daha bekleyip hafta sonu yapayım bari

Amin sagol tatlim insallah cok tesekkur ederim en kisa surede insallah sende hamile kalirsin. alla allah piskolojik mi acaba tatlim . Bazen oyle olabiliyormus cunku. Hamilelige o kadar cok insan kendini hazirlayinca

Amiiiin inşallah ya... Bilmiyorum ki belki de öyle oldu. Aslında biz çalışmaya daha çok yeni başladık hani uzun süredir deneyen bir çift değiliz ama bebek meselesi 1 senedir çok fazla konuşuluyor hatta ben 6 aydır beslenme düzenimi bile değiştirdim hamile kalıcam diye... Ruhum hamile kaldı galiba sonunda bedenimden önce

Hanımlar folic asit kullananınız var mı ? Hangi markayı tercih ettiniz ?

Ben kullanıyorum canım... Hem de baya uzun süredir. Doktor çalışmalara başlamadan önce başla demişti Temmuz ayında başladım kullanmaya. İlk ay Folbiol kullandım ama sonra araştırdım ve miligramının çok yüksek olduğunu gördüm. Folik asit fazlalığı bağırsaklarda birikip sağlık sorunlarına yol açabiliyormuş. O yüzden hemen değiştirdim. 3 aydır Folic-Trio kullanıyorum. İçinde kalsiyum ve D vitamini de var hem.

Daha çok var canım 1 kasım. Zaten benimde hiç umudum yok belirtimde yok ama yinede yapmaya korkuyor insan. 1 2 gün daha bekleyip hafta sonu yapayım bari
bence sende bat 3-4 gun kala yap. Birde ilk idrar daha iyiymis sen oyle yap ben bir gaza geldim hem 6 tane internetten siparis verdim testi hemde eczaneden 2 tane aldim birde evde 30 tane ovu testim var kullanilmamis eve depoladim saf gibi

Folbiol için burdada birkaç yazıda okudum bebekte de folic asit fazlalığı rahatsızlığa yol açabiliyormuş . Şans eseri değiştirmem isabet olmuş o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…