Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel dedin öyle valla gittim başka aldım. Biri bebetime diye bi marka diğeri albi duydun mu hiç canım? İki farklı marka aldım garanti olsun diye
Bebetime yorumları daha önce arastirmistim çoğu kişi memnun deildi. Ama ben geçen ay almıştım. Gayet net şekilde negatif demişti. :KK70:InşaAllah sende de net şekilde pozitif gösterir :KK73:

Bende bu ay clomifen diye bi ilaç verdi doktor ona başlıcam bu aydan umutluyum .galiba bu ilaç klomen mi oluyor hep duyuyorum

kızlar size bişi anlatım geçen gece uyuyodum benımkı geldı yaklaştı uykumda neyse olan oldu uyku sersemı tabı sabah kalktım sen gece bana naptın dedım telefondakı takvıme bakmıs doğurgan dönem yazıodu bende yaptım diyo gilmekten öldumm onunda psikolojisi bozulmuş :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ay ne güldüm yaaa adamların da psikolojisini bozduk valla

kızlar size bişi anlatım geçen gece uyuyodum benımkı geldı yaklaştı uykumda neyse olan oldu uyku sersemı tabı sabah kalktım sen gece bana naptın dedım telefondakı takvıme bakmıs doğurgan dönem yazıodu bende yaptım diyo gilmekten öldumm onunda psikolojisi bozulmuş :KK70::KK70::KK70::KK70:
:KK70::KK70:benimkide bakıyor bazen soruyor ne zaman yumurtluyon diye

:halay::halay::halay::halay::halay:

benimkide her akşam testi yaptınmı diye soruyo bakıyo testlerime takip ediyo benle beraber hoşumada gidiyo sallamasa bende uğraşmicam yumurtlama gününü gördü başım ağrıyo dedi s.kt.. dedim :KK70:

aslında bız bebeği kaybettıkten sonra benımkı tekrar ıstemıyodu bana bişi olur dıye korktu baya az gec gıtsem belkı bana zararı olcaktı ama sımdı ıkna oldu cok sukur ağlıyodu korkmustu canım askım benım yaa

X