2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Daha önce böyle br gecikme yaşadınmı peki

2 buçuk yıllık evliyim ilk evlendiğim sıralar enfeksiyon falan oldu hemen kurtulamadım o yüzden bi 7 8 ay gecikmeli falan oldu ama 1 yıldır hep düzenliydi geç olmazdım olsa bile 1 gün erken ya da 1 gün geç olurdu anlamadım bende neden böyle oldu

Dondurulmuş transfer için hangi ilaçlari kaç gün kullandınız

Bide Transferiniz adetin kaçıncı günü olmuş olucak

Adetin ikinci günü gittim estrofem, coraspin ve vitamin başladı doktorum 12 gün kullandıktan sonra dün tekrar gittim progestan iğneye başladı estrofem devam ediyor cumartesi transferim olacak

Adetin 2 gününden sayarsam 18. Günü transfer olmuş olacak canım

Anladım teşekkürler cevabınız için

Hayırlı güzel haberlerinizi bekliyorum

Kaç emriyo transferi olucak ?

sonuçta hepimiz o gunleri bkliyoruz ancak bizi bizim gibi olan anlar olan biri anlamaz bizi ooyuzden heyecanımız bbir

Aynen öyle inşallah birgün buraya hepimiz hamileyiz yazacaz ve tek sorduğumuz sorular bebişleriniz nasıl uyuyormu emiyor mu kilosu kaç olacak inşallah Allahım gerçekleştirmeyeceği hayaller kurdurmazmış hepimizin o güzel hayalleri gerçek olsun en kısa zamanda

slm kızlar,, yumurtalar toplandı bitti işlem eve bile geldim,,çok rahat iyiydi herşey,,48 saat beklemedeyiz,,sonrasında belli.olacak transfer,,Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah,,,
Çook geçmiş olsun çok şükür canım. Kaç tane toplanmış yumurta. Yarın döllenme olup olmadığını öğrenmek için aramanı söydilermi canımbenim bildiğim toplanmanın ertesi günü döllenme olup olamdığı söyleniyor

insallllh aminnn ya aarkadasm

hadi hayrlisi arkadaşm kaaac yumurta alındı kactaane oluşmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…