2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çook geçmiş olsun çok şükür canım. Kaç tane toplanmış yumurta. Yarın döllenme olup olmadığını öğrenmek için aramanı söydilermi canımbenim bildiğim toplanmanın ertesi günü döllenme olup olamdığı söyleniyor
ben kendime gelene dek dr işi çıkmış gitmiş bende klinikte kalmak.istemedim eve geldim,,konuşmadık henüz bende meraktayım,,

evt ilk anestezi druyla sohbet ettim sabah 10 yumurtadan 1 tane olsun hallederiz diyordu,,kliniği aradım akşam arayacakmış dr beni hemşireler bilgi vermedi söylemedi,,
Benim tüp bebekten arkadaşımda tek yumurtayla hemde grade 2 ile hamile kaldı onun tedavisi aşılamaya dönecekti hatta çok ısrar ettik kullan hakkını diye ve denemeye karar verdi yumurtası toplandı transferi oldu ve kızı oldu maşallah ben buna bizzat şahidim inanamamıştım duyunca Rabbim isterse imkansız kolaylaşır

Benim tüp bebekten arkadaşımda tek yumurtayla hemde grade 2 ile hamile kaldı onun tedavisi aşılamaya dönecekti hatta çok ısrar ettik kullan hakkını diye ve denemeye karar verdi yumurtası toplandı transferi oldu ve kızı oldu maşallah ben buna bizzat şahidim inanamamıştım duyunca Rabbim isterse imkansız kolaylaşır
haklisin canım inşallah Allahım kolaylaştırsın hepimizin yolunu emeğini,,ben iğnelerden kurtuldum sandım bi iğne daha vermişler,, menogon kullandım hep,,tedaviye başlayalı bugün tam 10 gün olmus

Kızlar merhaba, benim ilk tüp bebek denemem olacak. Bugün sedasyon ile yumurtalar toplandı. Sadece 2 yumurtam çıktı ama olsun Allahtan hayırlısı:) diyelim ki embriyo oluştu..bu transfer işlemi can yakan birşey mi?

bnm yumurta toplaama işleminde anastezi parann içinde kendileri yapiyolar ama transferde normal yapiliyomus ağrısız oluyo dedi doktorum normaal spekulum tkip muayne ollur gbiymis ama ben spekulumla hic muayne olmadim norml muaynelerim bile cok ağrılı oldugu icin anastezili yaptircam.

haklisin canım inşallah Allahım kolaylaştırsın hepimizin yolunu emeğini,,ben iğnelerden kurtuldum sandım bi iğne daha vermişler,, menogon kullandım hep,,tedaviye başlayalı bugün tam 10 gün olmus

kac yumurtan oluştu kactane aldilar arkadasm sordum ama cvb vermedin grmedin herhalde

bnm yumurta toplaama işleminde anastezi parann içinde kendileri yapiyolar ama transferde normal yapiliyomus ağrısız oluyo dedi doktorum normaal spekulum tkip muayne ollur gbiymis ama ben spekulumla hic muayne olmadim norml muaynelerim bile cok ağrılı oldugu icin anastezili yaptircam.
Saol canım.. umarım herşeyin hayırlısı olur hepimiz için. Tüm anne adaylarının Allah yardımcısı olsun..

Kızlar merhaba, benim ilk tüp bebek denemem olacak. Bugün sedasyon ile yumurtalar toplandı. Sadece 2 yumurtam çıktı ama olsun Allahtan hayırlısı:) diyelim ki embriyo oluştu..bu transfer işlemi can yakan birşey mi?
Transfer işlemi can yakıcı olmuyor sadece işlem öncesi idrara sıkışık olmak gerekiyor bol miktarda su içiyorsun işlem öncesi. İşlem sırasında rahat olmak kasılmamak çok önemli çünkü embriyo yerleştirilirken ki süre çok önemli geçişin rahat olması lazım. Transfer işlemini göremeyen tedavi yarıda kesilen bir sürü insan var bu kadar kasmayın o gün gelince şükredin. Transfer gününe gelmişseniz tedavi zaten iyi gitmiş demektir

Clexane mı verdiler acaba iğne verdiler deyince o aklıma geliyor ya da progestan?

2 tane yumurta olsun sonu hayırlı olsun canım hiç öenmli değil kiminin 10 yumurtası toplanıyor ama 2 si döllenebiliyor sayı çokta önemli değil kalitesi önemli. Dr ların çok sayıda yumurta istemelerinin sebebi içlerinden en kalitelisini seçebilmek gerekirse dondurmak bazen boş folikül çıkıyor bunuda göz önünde bulunduruyorlar mecburen. Yoksa normal yolda gebe kalanlar 1 yumurtayla kalıyorlar

geçmiş olsun cnm benimde ilk denemem bugün toplandı yumurtalar,,kaç yumurta çıktı bilgilendirilmedim
kac yumurtan oluştu kactane aldilar arkadasm sordum ama cvb vermedin grmedin herhalde
cnm görmedim hiç bilgi verilmedi henüz dr arayacak bi.kac saat sonra,,kendime geldiğinde çıkmıştı klinikten,,akşama telefonlasiriz sanırım,,bende dinlenmedeyim zaten ağrım var biraz,,heyecanla bekliyorum uyuyamadım

cnm görmedim hiç bilgi verilmedi henüz dr arayacak bi.kac saat sonra,,kendime geldiğinde çıkmıştı klinikten,,akşama telefonlasiriz sanırım,,bende dinlenmedeyim zaten ağrım var biraz,,heyecanla bekliyorum uyuyamadım[/QUOTE] insallah sende hmisim diye yazarsn arkadasm hayrlisi olsun

cnm görmedim hiç bilgi verilmedi henüz dr arayacak bi.kac saat sonra,,kendime geldiğinde çıkmıştı klinikten,,akşama telefonlasiriz sanırım,,bende dinlenmedeyim zaten ağrım var biraz,,heyecanla bekliyorum uyuyamadım
insallah sende hmisim diye yazarsn arkadasm hayrlisi olsun[/QUOTE]
amin inşallah cnm saolasin ,,Allah herkese nasip etsin,,sende durumlar nasil

X