2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet canım kesinlikle konuşup paylaşmak istiyosun desteğe ihtiyacın oluyo burdan birbirimize destek olmak çok iyi geliyor
Bende genetik bi hastalık var embriyolar dondurulmadan önce parça alınıp genetik ayıklama yapıldı bu işleme pgt deniyor sağlıklı embriyolar transfer ediliyor
Genetik rahasızlığın nedir acaba canım. Banada dr um bir genetik test daha yaptıracağını söyledi ama ismini demedi o yüzden soruyorum. Pıhtılaşmayla periferik kromozom testi yapıldı ama bi tane daha varmış

Yumurta toplama işlemi gayet kolay atlatabileceğin bir işlem hiiiiç korkma canım benim sadece işlemden sonra kasıklarda biraz ağrı hafif kanama olabiliyor ama inanki kolay. Zaten anestezi ile uyuyacaksın ve o uyku bence çok keyfli:KK48: uyandığında herşey bitmiş oluyor ve çok huzurlu bir uyku geçiriyosun o yarım saatte. Umarım herşey yolunda gider Allah yardımcın olsun:dua:
saolasin cnm hepimizin yardimcisi olsun Allahim insallah,,yarim saat mi sürüyor işlem,,hemen uyaniomusun yoksa bi kaç saat geçiyor mu cnm

saolasin cnm hepimizin yardimcisi olsun Allahim insallah,,yarim saat mi sürüyor işlem,,hemen uyaniomusun yoksa bi kaç saat geçiyor mu cnm
İşlem yarım saat sürüyor en fazla sonra da 10 15 dk içinde tamamen uyanıyorsun hafif bir uyuşukluk oluyor ama kafan çok rahat oluyor:KK49: Daha sonra kendine tamamen gelmeni bekleyip seni odana götürüyorlar biraz dinlenip kontrolden sonra evine yolluyorlar. Bazen kanaması çok olanlar gözetim altında bir gün hastanede kalabiliyor ama bu tamamen dr un deneyimiyle alakalı zaten işinin ehli dr larda sorun çok çok nadir zaten Opu işlemi son derece kolay bir işlem hiç korkma

korkmuyorum cnm da heyecan var biraz fazla,,ama rahatlattin icimi teşekkür ederim
Valla yok artık diyeceksin ama inan benm tedavide en sevdiğim aşama toplama aşamasıdır. Hem ilaçlardan kurtulmanın hemde yumurtaları teslim etmenin rahatlığı oluyor:KK48:

10 ayda bu kadar düşmesi bana acayip geldi ama dr un bir şey söylemedi mi acaba testi tekrarlasan? neyseki 0.4 ün altında da bu sitede kendiliğnden hamile kalan çok kişi gördüm Rabbim ol dedikten sonra
Bu hafta tekrarlanacak amh sonucu ama bu on ay içerisinde düşük yapınca önce doğum sonrası kürtaj arkasına da kist olayı gelişti belki bunlara bağlı düşme olabilir diye düşünüldü

Bu hafta tekrarlanacak amh sonucu ama bu on ay içerisinde düşük yapınca önce doğum sonrası kürtaj arkasına da kist olayı gelişti belki bunlara bağlı düşme olabilir diye düşünüldü
Anladım canım inş değerin iyi gelir herşey yolunda gider inş Allahım yardımcın olsun gelişmeleri arada yaz merakta bırakma

Merhaba arkadaşlar bu gruba yeni geldim benim başarısız bir denemeden sonra şimdi ikinci deneme dondurulmuşlarla olacak cumartesi transferim var rabbim dualarımızı kabul etsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Dondurulmuş transfer için hangi ilaçlari kaç gün kullandınız

Bide Transferiniz adetin kaçıncı günü olmuş olucak

Bende kas hastalığı taşıyıcısıyım pgt testi yapıldı
Rabbim yardımcın olsun. Bende de bişeylerden şüphelendi dr bi test daha yaptıracam sana dedi kafam karıştı sürekli bir şeyler çıkıyor. Etrafımdakilere bakıyorum hop hamile kalmış ne kadar tuhaf geliyor anlatamam hamile kalmak çok çok imkansız bişeymiş gibi geldiği için şaşırıyorum

Kızlar kan verdim bu sabah öğleden sonra çıkacak sonuçlar dua edin lütfen tedaviye başlamadan bir mucize olsun inşallah :KK43:
Hadi bakalım canım bende heyecanla bekliyorum dualarım seninle inşallah hamileyim yazarsın ya bizede umut olur:anneadayı::dua:

işlem bitince bende aynı şeyi düşünüyor olabilirim inşallah,,klinikte sıra bekliyorum su an,,
Yeni gördüm canım belki şuan girmişsindir bile işleme Rabbim yardımcın olsun inş güzel güzel yumurtaların oluşmuştur :dua::KK200:

Ayy inşallah ya Allahım hepimize nasip etsin inşallah çok dua ettim sizler için dün Allahım kabul etsin inşallahHoppa
Allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah senin şu kan sonucunda pozitifi göürürsek ohh diyecez:KK49::eek:

X