2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

çok da koruma kendini insan o zaman daha çok stres oluyor akışına bırakmak lazım hasta gibi yataktan kalktım dün ev is çamaşır bulaşık yemek hepsini yapıyorum şimdi normal.hayata döndüm.

Bencede en güzelini yapmışsın ağır iş yapmamak uzanmamak ve ağır kaldırmadan normal işlerini yapabilirsin doktorlarda bu şekilde söylüyor zaten

Bencede en güzelini yapmışsın ağır iş yapmamak uzanmamak ve ağır kaldırmadan normal işlerini yapabilirsin doktorlarda bu şekilde söylüyor zaten
rahatladim.2 gündür yemeğimi falan yapıyorum çok şükür,,Rabbim.insallah güzel sonuçlar gösterir hepimize tüm.bekleyenlere gün yaklaştıkça daha çok heyecanlanmaya başladım,,ağır is yok zaten rutin ev işi genelde mutfaktayim kafam dağılıyor bisiler yaptıkça iyi.oluyor transfer sonrası çok yatakta kalmayın ufak ufak gezinin hareket edin

Aminn canım benim inşallah. Ayy tahmin edebiliyorum ben bile kontrol günlerini beklerken nasıl heyecanalıyorum transferden sonra nasıl geçecekse artık Allahım yardımcımız olsun. Aynen daha iyi olu sürekli birşeyler düşünüp strese girmemiş olursun hem bende o şekilde yapmayı düşünüyorum canım çalışıyorum zaten ilk 5 gün falan evde dinlencem sonra işe devam

Uzak durmaya çalış stresden canım yinede sabret az kalmış zaten inşallah pozitif sonucu görürsün Allahımın da izniyle hepimiz görürüz inşallah bende doktor şu zaman kan vereceksin dediği güne kadar hiç bir test yapmayacağım gününde yapmayı düşünüyorum boşuna strese girmeyim

evt daha çok stres olmaya başladım bugün tam bir hafta oldu carsamba günü tahlil yaptırmaya gidecegim

çok da koruma kendini insan o zaman daha çok stres oluyor akışına bırakmak lazım hasta gibi yataktan kalktım dün ev is çamaşır bulaşık yemek hepsini yapıyorum şimdi normal.hayata döndüm.
daha bugn ikinci gun canm dun cktim hastaneden eşim kaldirmiyo kalkma diyo bisey yapmaa diyo tabi bi kac gun dinlendikten sonra kalkarm tabi

İyi günler Altunizade umut tüp benebek merkezinde mi tedaviniz Cem bey deyince ben de İstanbul'dayım Hale'n nereye yaptıracağımıza kara veremedik

Bülent beyde bence merhamet eksik. sadece ben değil benimle beraber 2 arkadaşım daha tüp bebek yaptı hepimiz negatif sonuç aldık. ve maalesef hiçbirimiz net bir açıklama alamadık. bir de üstüne verilen cvp şimdi git 3 ay sonra yine gel oldu.
şimdi devam ettiğim kurumda olur ya da olmaz orası Allah'ın bileceği iş ama ben eğer bu seferde olmazsa herkes elinden geleni yaptı diyeceğim ve içim rahat olacak. kendimi zaten acıbadem de yolunacak kaz gibi görüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…