2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım son gittiğimde gelişimleri çok iyi dedi yarın yine var kontrolüm bbüyük ihtimalle toplama günü belli olacak heyecan giderek daha da artıyor :KK36: Rabbim hayırlısını versin hakımızda :KK24:
insallah yüzün hep güler insallah en kisa zamanda sende opu olup transfer gunu bekleyip transferden snrada bizim aramizza katılırsın :-)

Hayatta 10. Güne kadar bekleyemem beni kimse tutamaz kendim bile tutamam:KK70:
Ah canım seninde embriyoların çok kaliteli olsun da sende aramıza bir an önce katıl nasıl heyecan anlatamam:rolleyes:

:confused: o zaman en iyisi yapmak inşallah güzel sonuç çıkar Allahımın izniyle :KK36::KK36: Ayy inşallahh yaa tahmin edebiliyorum güzel heyecanlar inşallah sonuçlarımızda güzel olur :KK24::KK200:

insallah yüzün hep güler insallah en kisa zamanda sende opu olup transfer gunu bekleyip transferden snrada bizim aramizza katılırsın :-)

Çok teşşekkür ederim canım benim Allah razı olsun aminn hepimizin inşallah. Evet bende katılmak istiyorum biran öncee Allahım hayırlısını versin :KK36:

8. gün iyi bir zaman aslında ama bilemedim yine 10. güne kadar beklesen miki ama çok zor beklemek ya :KK48:
Kızlar pazar günü 8. Gün zaman geçmiyo idrarda çıkar mı acaba ya kendimi de üzmek istemiyorum ama 3. Gün embriyoları bile çıktı
İnşallah canım inşallah
benimde 7,gün bekliyorum kan tahliline kadar bekleyeceğim,,bence bekle cnm yada 5.gun embriyoysa 10.gun test yap zaten kan testine de 10.gun gidiyor 5.gun embriyolar dimi

Pillar canım arı sutu nu ne kadar kullandın bende de varda daha yumurtalarım buyume asamasında kullansammı bılemedım

Pillar canım arı sutu nu ne kadar kullandın bende de varda daha yumurtalarım buyume asamasında kullansammı bılemedım

inşallah, çift olacak, aslımda hep gönlümde ikiz vardı ama artık teki tutunsa da çok sevineceğim

Bülent beyde bence merhamet eksik. sadece ben değil benimle beraber 2 arkadaşım daha tüp bebek yaptı hepimiz negatif sonuç aldık. ve maalesef hiçbirimiz net bir açıklama alamadık. bir de üstüne verilen cvp şimdi git 3 ay sonra yine gel oldu.
şimdi devam ettiğim kurumda olur ya da olmaz orası Allah'ın bileceği iş ama ben eğer bu seferde olmazsa herkes elinden geleni yaptı diyeceğim ve içim rahat olacak. kendimi zaten acıbadem de yolunacak kaz gibi görüyorum.
Kimsenin umurunda bile değil biz ne olmuşuz üzülmüşmüyüz dr lar zaten çoğu duygusuz bende aynı durumdayım bir ay sonra başlicam tedaviye tabi kesin değil ama 4.denemm olacak ve artık çok yoruldum devam edebilirmiyim bilmiyorum demek ki diyorum artık kabullenmek gerek

Kızlar kafam çok karışık Aralık 2017 de en son amh bakıldı ve değerim 1.4 çıktı daha sonra tedavi gördüm tüp bebek iptal oldu aşılama yapıldı neyse adet oldum bugün dr a gittim kontrole amh bidaha bakıldı ve sonuç 0.99 çıktı moralim sıfır bu kadar kısa sürede düşermi başına gelen varmı böyle bir durum. Dr la görüşemedik kan geç çıktı. 2 ay da bukadar düşerse zaten menapoza giricem ozmn böyle giderse:olamaz:

Kimsenin umurunda bile değil biz ne olmuşuz üzülmüşmüyüz dr lar zaten çoğu duygusuz bende aynı durumdayım bir ay sonra başlicam tedaviye tabi kesin değil ama 4.denemm olacak ve artık çok yoruldum devam edebilirmiyim bilmiyorum demek ki diyorum artık kabullenmek gerek

onlar bizi para olarak görüyorlar. Bir yandan rezervin az diyorlar (bunun sebebi de yine Bülent Bey'in yaptığı ameliyattır)
bende maddi manevi o kadar yıprandım ki artık bu son denemem. Eğer olmazsa kabulleneceğiz eşimle beraber :KK43:

benimde 7,gün bekliyorum kan tahliline kadar bekleyeceğim,,bence bekle cnm yada 5.gun embriyoysa 10.gun test yap zaten kan testine de 10.gun gidiyor 5.gun embriyolar dimi

Ya doğru söylüyosun evet ben birinci denemede test gününe kadar bekledim bu sefer dayanamıyorum :olamaz:
Kan testini 10. Gün yapıcam da israr testi denesem mi denemesem mi kararsızım

Kızlar kafam çok karışık Aralık 2017 de en son amh bakıldı ve değerim 1.4 çıktı daha sonra tedavi gördüm tüp bebek iptal oldu aşılama yapıldı neyse adet oldum bugün dr a gittim kontrole amh bidaha bakıldı ve sonuç 0.99 çıktı moralim sıfır bu kadar kısa sürede düşermi başına gelen varmı böyle bir durum. Dr la görüşemedik kan geç çıktı. 2 ay da bukadar düşerse zaten menapoza giricem ozmn böyle giderse:olamaz:

Doktorun ne dedi bu konuda ? Neden düşmüş yükselmesi için bişey yapılabilirmi?

Ya doğru söylüyosun evet ben birinci denemede test gününe kadar bekledim bu sefer dayanamıyorum :olamaz:
Kan testini 10. Gün yapıcam da israr testi denesem mi denemesem mi kararsızım
içinde kalacağına yap canım o zaman elinde de hazır testin varsa :KK45::KK16:bende dusunmemeye çalışıyorum hiç test de almadım yaparim diye

Olsun öyle düşünme ve pes etme sakın sen güçlü bir insansın eminim bundan her seferinde hayal kırıklığı yaşamak çok zor birşeydir tahmin edebiliyorum bunu ama Allahtan umudunu kesme :KK43:

X