2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşallah sıkı sıkı tutunur. 3 tane donmuş olması da harika bence, tutunursa ileride ikinci çocukta kullanılabilir. Tekrar iğnelere ihtiyaç kalmaz.
insallah .evet 3tane dondurduk eger olmazsa ilerde tekrr yaptırırız he tutar tekrr kendiliginden 2.olmazsa donmuşları yaptırırız nasip hersey allahm isteyen herkese sonra bana nasip etsin

Herkese merhaba. Ben de bugün başladım tedaviye. 150 ıu gonal f ve 150 ıu merional verdi. Ben hep tüp bebek tedavisinde sadece 150 ıu iğne kullanılıyor sanıyordum iki farklı iğneyi duyunca şaşırdım doğrusu. İğnelerin dışında teatrio kapsül, femara (sadece 5 gün içilecek) ve zitrotek antibiyotik (eşime ve bana tek sefer kullanılacak) verdi. Siz de kullanıyor musunuz bu ilaçlardan?

Herkese merhaba. Ben de bugün başladım tedaviye. 150 ıu gonal f ve 150 ıu merional verdi. Ben hep tüp bebek tedavisinde sadece 150 ıu iğne kullanılıyor sanıyordum iki farklı iğneyi duyunca şaşırdım doğrusu. İğnelerin dışında teatrio kapsül, femara (sadece 5 gün içilecek) ve zitrotek antibiyotik (eşime ve bana tek sefer kullanılacak) verdi. Siz de kullanıyor musunuz bu ilaçlardan?
Banada gonalf ve luveris birlikte vermişti her dr farklı ilaç yöntemi uyguluyor bünyeye göre sanırım. Teatrio kapsül bende kullanıyorum tedavin olumlu sonuçlanır inşallah:dua::super:

Bende Yen'i gideceğim hastalığın ikinci üçüncü gününde mi gitmek gerekiyor ilk test için
Canım kusura bakma her zaman bakamıyorum foruma:KK43: adetin oldu mu? Ben 3. Günü gittim çünkü haftasonuna gelmişti. Ama sen daha önce doktorla konuştun mu o sana ne zaman gelmen gerektiğini söyler zaten. Ben doktorumla adetimden önce görüştüm.

Kızlar bu arada benim opu oldu. 2 yumurta görünüyodu 3 almış doktor. Sürpriz yumurtamız var yani:) sanırım salı günü transfer olacak. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah bekleyen herkese sabır versin. İnşallah güzel haberler alırız hepimiz:)

Canım kusura bakma her zaman bakamıyorum foruma:KK43: adetin oldu mu? Ben 3. Günü gittim çünkü haftasonuna gelmişti. Ama sen daha önce doktorla konuştun mu o sana ne zaman gelmen gerektiğini söyler zaten. Ben doktorumla adetimden önce görüştüm.

Kızlar bu arada benim opu oldu. 2 yumurta görünüyodu 3 almış doktor. Sürpriz yumurtamız var yani:) sanırım salı günü transfer olacak. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah bekleyen herkese sabır versin. İnşallah güzel haberler alırız hepimiz:)
Allah yardımcın olsun inşallah sonucun pozitif olur herşey yolunda gider:dua:

Cem beyde yillar önce denemistim rahim filmi bile istemeden transfer ettiler embriyolari. Tabiki 2 kez negatif aldim. Cunku hidrosalpinks varmıs!
Sonra Bülent Tıraş efendiye gittik. Tüpü bagladi ameliyat etti guya , miyomun yarisini icerde birakti! Embriyoyu da kaliteli olani bulmadi! transfer etti. Yine negatif.
Simdi Mustafa Bahçeciyleyiz hayirlisi olsun. deneyimlerimi aktarmak istedim.Acibadem Bulent Tiras'a gitmeyin derim

Son düzenleme:
çok teşekkürler. bende aslında başta kararsız kalmıştım. erbil yağmuru çok övüyorlardı. sonra memorialda görümcemin bir tanıdığı çıktı, cem beye randevu aldık. ilk randevuda memnun kalınca da devam ettim. bu süreçte merkezin eve yakınlığı önemliymiş, onu anladım. genelde sabah 9-10 arası randevu veriyorlar. bu süreçte merkeze sürekli gidip gelmek gerekiyor. avrupa yakasında olsa çok zorlanırdık. ilaçları hastanenin eczanesinden aldık, zaten ayağımıza kadar getirdiler, ödemesini hemen orada kredi kartıyla yaptık. ilaçlarda iyi indirim yapıyorlar. biz ilk gün sadece 4 günlük ilacı aldık. kalanlar için fiyat soruşturduk, baktık hastanenin eczanesi çok uygun, kalanları da sonraki randevuda oradan aldık. cem bey bana fostimon 225 verdi, sanırım kişiye göre ilaç veriyorlar. ben de zor büyürler sanmıştım ama 6 günde büyüdüler. çok şaşırdım. 3 aydır arı sütü kullanıyordum sanırım onun marifeti oldu. 4 yumurtadan 2'si döllendi ve iyi kalitede olduğunu söylediler. cumartesi transferim olacak kısmetse.
Gerçekten çok teşekkür ederim , çok faydalı oldu içime su serpti yazdıkların umarım çok güzel bir transfer süreci gerçirirsin , bende şiddetli pcos var daha önce menegon + gonal f le 4 yumurtam zor oluşmuştu ve çok fazla kullanmıştım 3.000lirayı bulmuştu ilaç maliyetimiz bakalım yarın benimde ilk randevum reçete yazacak doktor oZaman belli olacak herşey.......

Benimde salı günü transferim oldu çok şükür zor süreci atlattik beklemedeyiz şimdi rabbim cumlemize hayırlı evlatlar nasip etsin kizlar

Maşallah çok güzel. Amin inşllah rabbim hayırlı sonuçlar versin sımsıkı tutunurlar sana sağlıklı evladin olur inşllah canım :dua::KK54:

Cem beyde yillar önce denemistim rahim filmi bile istemeden transfer ettiler embriyolari. Tabiki 2 kez negatif aldim. Cunku hidrosalpinks varmıs!
Sonra Bülent Tıraş efendiye gittik. Tüpü bagladi ameliyat etti guya , miyomun yarisini icerde birakti! Embriyoyu da kaliteli olani bulmadi! transfer etti. Yine negatif.
Simdi Mustafa Bahçeciyleyiz hayirlisi olsun. deneyimlerimi aktarmak istedim.Acibadem Bulent Tiras'a gitmeyin derim
Bülent Tıraş la ilgili hep olumlu şeyler duymuştum ama şaşırdım okuyunca nasıl bir talihsizlik üzüldüm senin adına. Bizler için ufacık bir detay bile çok önemli ve dikkat edilmeli çünkü bu süreçler çok zor her bir başarısız hamle bizlerin tekrar bu stresi acıyı beden yorgunluğunu yaşamamıza sebep oluyor :110:

evt daha çok stres olmaya başladım bugün tam bir hafta oldu carsamba günü tahlil yaptırmaya gidecegim
Kızlar beklemek nekadr zormuş dger kızları şimdi anlıyorum: -)
çok da koruma kendini insan o zaman daha çok stres oluyor akışına bırakmak lazım hasta gibi yataktan kalktım dün ev is çamaşır bulaşık yemek hepsini yapıyorum şimdi normal.hayata döndüm.

X