2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

sagolun aarkadaslar
evet verdiler ama anlamadm pazargunu 17tane toplanip 13 duruyoor 9tanesi dollendi dediler
pazartesi 17taneden 13 duruyor 10tane olmus bugnde sordm 6tanesi iyi 2tanesi ona gore yavas dediiler

Canım hiç moralini bozma zaten toplanan kadar kalmaması normal benim 19 taneydi 4 embriyom kaldı hiç canını sıkma olanlar önde olsun kaliteli olsunlar inşallah yavaş olanlar da diğerlerine yetişir

Canım çok güzel sevindim yumurtaların bolmuş inşallah kaliteli olur güzel güzel gelişimlerine devam ederler inşallah toplama ne zaman olacak bilgi verdiler mi ?

Çok teşekkür ederim canım amin inşallahh Rabbim hepimize nasip etsin kısa zamanda evlat sahibi olmayı. Yok canım onu söylemdiler bygün 3. iğneye başlayacağım öğlen arayacaklar kan sonuçlarım için tekrar konrtole çağırdıklarında söyleyeceklermiş son duruma göre

hayırlısı olsun dlk2606 senn sorunn neydi

iinsallah cnm senn sorunn neydi nekdr bekledin transfer icin kacnci gunn

Canım ben pgt yaptırdım embriyolarıma genetik taşıyıcı olduğum için, yumurta toplamadan sonra polip ameliyatı olmam gerekti o yüzden opudan bir hafta sonra polip ameliyatı oldum 20 gün sonra ilk transfrr oldu tutmadı şimdi ikinci transfer 4. Günüm

insallah tutar arkadasm dua ediyorum herkes icin

Senin adına çok sevindim canim hayirla sonuçlanır ınsallah

sagolun aarkadaslar
evet verdiler ama anlamadm pazargunu 17tane toplanip 13 duruyoor 9tanesi dollendi dediler
pazartesi 17taneden 13 duruyor 10tane olmus bugnde sordm 6tanesi iyi 2tanesi ona gore yavas dediiler
Canım sıkma canını 1 tane bile olsa nasipse olur. Insallah cok guzel geçer transfer işlemin guzel haberlerini aliriz.

Hm esinede yedir cnm keciboynuzunu ceviz incir fındık falan yedir bnm eşimde hic bi sorun yokk ama bn demmedn kendi ginede yyo

Aynen canım çok faydalı onlar yiyor eşimde sürekli ceviz fındık incir keçiboynuzu inşallah hayırlısı olur herşeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…