2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşallah isteyen herkese nasip etsin. Çarşamba umarım hepsinde kaliteli yumurta çıkar. 3 aydır arı sütü, omega 3, coenzim q10, vitaminler vs kullandım. Belki onların da faydası olmuştur.

Maşallah gayet iyi bence. Zaten amh çok önemli bir test ama usg de af sayımı çok daha kesin bilgi veriyor tek yumurtayla gebe kalan bi sürü kişide var ki senin 6 yumurta çok iyi. Rabbim bizlerede nasip etsin anneliği ne diyim:dua:

Sen nerede tedavi görüyorsun canim hangi aşamadasın
Medicana international Beylikdüzü ilk denememdi benim 5 yumurta toplandı son kalan 2 taneden biri transfer edildi diğerinizde gelişimi durdu donduramadık negatif şimdi birkaç ay sonra ikinciye denemek istiyoruz nasipse ama hastanemi değiştiricem canım

Hiç canını sıkma canim moralini yüksek tut Allah yardımcımız olsun. Derdini veren dermanını da verir. Ben de 4 senedir bekliyorum sonun da bu yola girmeye karar verdik, ınsallah hepimiz guzel sonuçlar elde ederiz.

Ya gerçekten pes diyorum şu yazdıklarınla birebir aynı şeyleri yaşıyorum şaşırdım. Sanki benim de bir çocuğum olsa fesatlanacak gibi ya hiç iyi niyetli değil ben onun herşeyine koştum tahmin bile edemezsin ama maalesef herkes aynı bakmıyor hayata
Hayitin bize dersi kimseye güvenmemiz öğretiyor neyse kendimizi rahat bırakalım snucta biz tedavi görüyoruz.
senn kac gun oldu aşılama ne durumdasn

İnşallah canımm dualarımız kabul olur inşallah :dua:
Kaçıncı gün embriyosu 5. Gün mü ?
İlaçlardan sanırım birde ister istemez stres oluyosun
Meyve yiyorum tansiyon yüksek çıktığı için biraz da limon içtim saol canım
mrb canım.gunaydin 3,gün embriyosu,bende nezle grip oldum ilaç alamıyorum meyva sıvı tüketiorum sürekli iştahımda yok bi.kac gündür,,7 subati bekliyorum sabırsızlıkla

mrb canım.gunaydin 3,gün embriyosu,bende nezle grip oldum ilaç alamıyorum meyva sıvı tüketiorum sürekli iştahımda yok bi.kac gündür,,7 subati bekliyorum sabırsızlıkla

Günaydın canım çok geçmiş olsun bende de grip gibi bi hal var baş ağrısı meyveye yüklendim senin gibi aç bırakmamaya çalış kendini kahvaltını yemeğini zorla da olsa yemeğe çalış
O heyecanı hiç sorma zaten günler geçmiyo

evet aradılar demin bugn olmiycak dedi yarn tekrr ac kalın anastezi icin yarn belki cagirabilirizz dedi anlamadm bende ya cmrtesi oldum ogunden hesplrsk bugn 4gun oluyo ama dmin doktorumu aradim yarn 4gun oluyo dedi
Canım çarşamba günü tam 4. Gunu doldurmuş oluyorsun. Demekki tam 4 günü doldurmak gerekiyor.

evet aradılar demin bugn olmiycak dedi yarn tekrr ac kalın anastezi icin yarn belki cagirabilirizz dedi anlamadm bende ya cmrtesi oldum ogunden hesplrsk bugn 4gun oluyo ama dmin doktorumu aradim yarn 4gun oluyo dedi

Canım opu olduğun günü saymıyolar pazardan sayarsak yarın 4. Günün olsun hiç canını sıkma bugün dinlen hayırlısıyla transferin yarın olur inşallah
Embriyolarla ilgili bilgi verdiler mi ? Ne durumdalarmış ?

Canım sıkma canını sen vardır doktorların bir bildiği hayırlısı olsun içini ferah tut sen :KK15:

Kızlar hepinize tekrardan günaydın, benimde kontrolüm vardı 6. günümdü bugün iğnelerde doktor rahim kalınlığına 11 mm dedi yumurtaların da büyümesi gelişmesi gayet güzel dedi 3. iğneye başladım sağ tarafta 13 sol tarafta 12 yumurtam oluşmuş dua edin benim için inşallah hepsi kaliteli olur :dua::KK54::KK15:

Canım çarşamba günü tam 4. Gunu doldurmuş oluyorsun. Demekki tam 4 günü doldurmak gerekiyor.

Canım opu olduğun günü saymıyolar pazardan sayarsak yarın 4. Günün olsun hiç canını sıkma bugün dinlen hayırlısıyla transferin yarın olur inşallah
Embriyolarla ilgili bilgi verdiler mi ? Ne durumdalarmış ?
sagolun aarkadaslar
evet verdiler ama anlamadm pazargunu 17tane toplanip 13 duruyoor 9tanesi dollendi dediler
pazartesi 17taneden 13 duruyor 10tane olmus bugnde sordm 6tanesi iyi 2tanesi ona gore yavas dediiler

Kızlar hepinize tekrardan günaydın, benimde kontrolüm vardı 6. günümdü bugün iğnelerde doktor rahim kalınlığına 11 mm dedi yumurtaların da büyümesi gelişmesi gayet güzel dedi 3. iğneye başladım sağ tarafta 13 sol tarafta 12 yumurtam oluşmuş dua edin benim için inşallah hepsi kaliteli olur :dua::KK54::KK15:
oyle yapiyorum herseyde bi hayır vardır. herkes için dua ediyorum cnm hayrlisi olsun hepimiz icin

Canım çok güzel sevindim yumurtaların bolmuş inşallah kaliteli olur güzel güzel gelişimlerine devam ederler inşallah :dua: toplama ne zaman olacak bilgi verdiler mi ?

X