2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canm benim geçmiş olsun, hayırlı olsun umarım hemencik sorunsuzca geçer acısı. Sağlıklı bir ömrü olsun Alpciğimin

kinalikadin canim atlatmissiniz sunneti cok sukur artik korkma ilk gun gectiya. Seninde omuzlarindan yuk kalkti :)))) insallh buyuyup kocaman adam oldugunu okudugunu damatliginda gorursunuz . Nasil keyfi bugun vedat beyde mi yaptrdnz

Canımmm saolasın amin inşallah. Sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor hamilelik. Hamile takvimi yap da bakalım biz de
kuzum iyiyiz şükür hiçbir şikayetim yok çok iştahlıyım sadece ama bundan şikayet edip şımarıklık yapmak istemiyorum 18+5 iz hala cinsiyet göstermedi açmıyor bacak arasını heyecanla bekliyoruz işte

kinalikadin canim atlatmissiniz sunneti cok sukur artik korkma ilk gun gectiya. Seninde omuzlarindan yuk kalkti :)))) insallh buyuyup kocaman adam oldugunu okudugunu damatliginda gorursunuz . Nasil keyfi bugun vedat beyde mi yaptrdnz
Canımm aynen öyle resmen bir yük kalktı. Nasıl olacak nasıl atlatacaz derken oldu da bitti maşallah vedat bey de yaptırırız diye düşünüyorduk ancak baya bir araştırmış eşim klasik yöntem yaptırmaya karar verdik. Sincan koruda yaptırdık prof irfan serdar arda. 10 dk sürdü hemen hemen. İlk gün biraz huzursuzluk oldu o kadar ertesi gün normal haline döndü. Bir iki tane fitil kullandık. Her bezini açmamızda da pomad sürüyoruz. Sargı falan yok bez tampon görevi görüyor zaten gerek yok dedi. Aynı gün banyo da yaptırabilirsiniz sorun yok dedi. Bizle beraber 3 bebek daha oldu. Gayet iyi geçti çok şükür. Sen nasılsın kuzucum

Ayy ne heyecanlı yaa maşallah size. Olsun iştahlı ol ye boşver hamileyken yemeyeceksek ne anladıksağlıkla kavuşun inşallah kuzum benim çok mutluyum adına maşallah

Aynı durum bende de oldu hala da devam. Enerji harcıyoruz süt verirken daha sonra bunu hemen yerine koyma çabası bizi bitiriyor:))
Sabırsızlıkla çikolata şeker tatlı ıvır zıvır a saldırıyorum bende. Başka bir şey hazırlama sabrı yok elim ayağım titriyor sanki:))
Muz yulaf kuru meyveler çok işe yarıyor tavsiyem

Gecmis olsun canimm

Merhaba arkadaşlar, ben de memorialde tedavi ile anne olanlardanım. Bebeğim şuan 3 ay 8 günlük. Dün memorialden aradılar, bebeğin doğum kilosunu adını vs sordular. İnsanoğlu ne nankör. Ne kadar şükretsem az. Şimdi emmiyor diye ağlarken gecen sene tüp bebek tutsun diye gezmediğim türbe kalmamıştı... benden nacizane öneri. Embriyonuz az diye üzülmeyin. İmkanınızı zorlayıp mutlaka pgt yaptırın. Ve olayları akışına bırakın Yani hangi doktor kontrol edecek hangi doktor transfer edecek vs bunlar önemsiz. Ama pgt bence cok önemli. 6 embriyomuzdan 3ü bozuk geldi. Kalan 3ünden biri oğlum oldu, diğer iki evladım da insallah bizi bekliyor sağlıkla. Yani az olsun öz olsun. Üzülmeyin sadece 13 yumurta toplandı benden mesela. Ya da hic belirtim yoktu gebe kaldıgımda.

Ya sanki ben değilim o kişi. Tatlıları yemek değil kana kana içmek istiyorum sanki, yok böyle bişi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…