2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canımm aynen öyle resmen bir yük kalktı. Nasıl olacak nasıl atlatacaz derken oldu da bitti maşallah😁😁 vedat bey de yaptırırız diye düşünüyorduk ancak baya bir araştırmış eşim klasik yöntem yaptırmaya karar verdik. Sincan koruda yaptırdık prof irfan serdar arda. 10 dk sürdü hemen hemen. İlk gün biraz huzursuzluk oldu o kadar ertesi gün normal haline döndü. Bir iki tane fitil kullandık. Her bezini açmamızda da pomad sürüyoruz. Sargı falan yok bez tampon görevi görüyor zaten gerek yok dedi. Aynı gün banyo da yaptırabilirsiniz sorun yok dedi. Bizle beraber 3 bebek daha oldu. Gayet iyi geçti çok şükür. Sen nasılsın kuzucum
Cok sukur canim gecmis gitmis. Bende iyiyim bebek ev derken aksam yataga kendimi zor atiyorum bu kezde yorgunluktan kollar bacaklar agriyor😆😆 cok asiri hareketlendi birakamiyorum iki dk bile yuvarlana yuvarlana evi dolasiyor resmen . Her isi o kucagimdayken yapiorum tek elle 😋😋 cok sukur varligina

Brunettex Brunettex umarim dogru kisiyi etiketledim transfer oldumu canim nasilsin
Canım ben transfer olmadım ya . 3 embriyom kaldı 5. Güne ve genetiğe yolladılar. 10 gün oldu sonucu bekliyorum. Transfer sonucunu beklemek kadar zormuş bu süreçte. Gün geçmiyor sanki. Sürekli dua ediyorum. İnşallah sağlıklı gelen olur da transfer olurum bi an önce 🤲

Arkadaşlar merhaba ben tüp bebek yaptım olmadı dondurulmuş 2 Embriyom var 2 ay snra olmazsa ikinciyi yapmayı düşünüyorum ama inşallah gerek kalmaz 🤲🏻
Size bir sorum olcaktı bn regl oldum 6 gün sürdü parçalar düştü fakat kan kesildikten 2 gün sonra tekrar kanamam oldu ama leke leke konu ile ilgili bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim

Canım sen nerelerdesin asıl :)
Valla kuzum geçen ay adette gttim ablamin doktoru çok iyi bi doktor rahim filmi istedi benim sağ tup kapalı sol tupde disgebelikten genişlemiş ama allahtan ameliyat derecesinde degil folikasit verdi kullanıyorum bide kaldın doğum hapı bayramdan sonra inşaLLah tedaviye basliycaz Sen npiyorsun ne var ne yok?

Cok sukur iyiyiz canim doğuma yaklastik 7 aylik olduk sen nasilsin bebisin nasil ❤
Maşallah canım çoğu gitmiş azı kalmış ❤ Rabbim yardımcın olsun sağlıkla kucağına al inşallah.
Bende iyiyim bebiş büyüyor teyzesi :) ellerini keşfediyor baya salyalı dönemdeyiz. 1 ay sonrada ek gıdaya geçeceğiz, mızmız yaramaz bir oğlan günüm onunla uğraşarak geçiyor. Darısı tüm isteyenlere inşallah

Arkadaşlar merhaba ben tüp bebek yaptım olmadı dondurulmuş 2 Embriyom var 2 ay snra olmazsa ikinciyi yapmayı düşünüyorum ama inşallah gerek kalmaz 🤲🏻
Size bir sorum olcaktı bn regl oldum 6 gün sürdü parçalar düştü fakat kan kesildikten 2 gün sonra tekrar kanamam oldu ama leke leke konu ile ilgili bilgisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba canım Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.
Regl herzamankinden farklı ise doktora gorunmeni tavsiye ederim neticede bebek düşünüyorsun, mesela benim bir kere çok yoğun ve parçalı kanamam oldu meğer polip varmış. En iyisini doktor bilir bir muayne ol

Valla kuzum geçen ay adette gttim ablamin doktoru çok iyi bi doktor rahim filmi istedi benim sağ tup kapalı sol tupde disgebelikten genişlemiş ama allahtan ameliyat derecesinde degil folikasit verdi kullanıyorum bide kaldın doğum hapı bayramdan sonra inşaLLah tedaviye basliycaz Sen npiyorsun ne var ne yok?
Hadi hayırlısı canım benim 3. Tedavim de malesef olumsuz sonuçlandı yoruldum ne yapacağımı bilemez durumdayım :KK43:

Maşallah canım çoğu gitmiş azı kalmış ❤ Rabbim yardımcın olsun sağlıkla kucağına al inşallah.
Bende iyiyim bebiş büyüyor teyzesi :) ellerini keşfediyor baya salyalı dönemdeyiz. 1 ay sonrada ek gıdaya geçeceğiz, mızmız yaramaz bir oğlan günüm onunla uğraşarak geçiyor. Darısı tüm isteyenlere inşallah
Masallah canim ne guzel valla en guzel ugraslar doğduktan sonra bir sekilde buyuyorlar iste Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏

Canım ben transfer olmadım ya . 3 embriyom kaldı 5. Güne ve genetiğe yolladılar. 10 gün oldu sonucu bekliyorum. Transfer sonucunu beklemek kadar zormuş bu süreçte. Gün geçmiyor sanki. Sürekli dua ediyorum. İnşallah sağlıklı gelen olur da transfer olurum bi an önce 🤲
Insallah canim a benim amin allah emeklerinin karsiligini versin .

X