2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benimki evde olmayınca yavaş gidiyor eve gidince dahada uzerine duscegim

Iyiyim canim cok sukur bu haftalari da gordum. 17. Haftaya kadar cok kotu mide bulantim vardi ama simdi hafifledi. Oglus ile kavusacagim gunu sabirsizlikla bekliyorum.
Sen ve ogullarin nasil? Is basi yaptin mi?

Maşallah sana ve oglusa cok bekledin uğraştın şükür Rabbime nasip oldu Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla

Bende ogluslarda iyi büyük oğlum yaz tatilinin tadını çıkarıyor küçük dişleri ile uğraşıyor ek gıdalara başladık

Yok canım ben ücretsiz izine ayrıldım

arada yaz merak ediyordum seni

Maşallah kızına canım inşallah benim oğlanın da uykusu düzene girer inşallah
Milupa nin ve hippin organik sebze pureleri var tatilde kurtarıcı oldu bana aklında olsun

Sagol canim beni dusundugun icin, yazarim arada.
Masallah ufakliga, Sen de ogullarin ile tatilin tadini cikart canim. Iyi tatiller size

Kursun adı ne soran arkadaşları yönlendiririm ben bilmiyordum bebişler için de kurs olduğunu
Çoook güzel birşeymiş, detaylarını ve ulaşım bilgilerini buradan veya özelden paylaşabilir misin canım? Bu arada kocaman maşallah kızına
Kızlar kursun ismi aquababies ankara
İnstagram sayfalarına bakabilirsiniz

Kızlar şimdiye kadar, kabak, bal kabağı yoğurt yedi, içine zeytin yağı kattım. İlk defa kabız oldu 1 gündür kaka yok. 1 günlüğüne ara versem mi ek gıdaya yoksa böyle alışır deyip devam mı? Ya da kayısı mı versem bugün?

canım kayısı yada angelika erik verebilirsin. biz kabız olduğumuzda çok iyi geliyor bunlar.

Kızlar ne zamandır giremiyordum kusura bakmayın yazamadım hiç hepiniz iyisinizdir inşallah. Alp dün sünnet oldu bir kaç gündür huzursuzluğu vardı onla uğraştım. Dünden beri de sünnet işiyle uğraştık şimdi daha iyi oldu ağrısı azaldı şükürler olsun. ruhum_mavi yerim senin o kızını yerrr🍽maşallah prensesime

Kızlar elimde 250-300 dozlarda gonal f var İstanbul zeytinburnunda oturan veya burdan gelip alabilecek olan birileri varsa ücretsiz vermek istiyorum özelden yazarsanız sevinirim dolabın sebzelik bölümünde muhafaza ettim içiniz rahat kullanabilirsiniz

Maşallah Alp e, geçmiş olsun canım. Allah damatlığını da göstersin. Bu arada yeni resim paylaş da görelim yakışıklıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…