2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızım 3035 gr, oğlum 3020 gr olarak 39. haftanın ilk günü dünyaya geldiler. Ama ben dünyada mıyım, uzayda mıyım bilmiyorum :)
Herkese sevgilerr 🙋🏻

Maşallah yavrularına canım Allah analı ve babalı büyütsün inşallah tebrikler

hilal1907 hilal1907 canım hamilelik nasıl gidiyor iyi misin❤ Hangi dr la devam ediyorsun
Cok sukur iyiyim canimm valla nasil gidiyor bende bilmiyorum her kontrole gittigimde farkli bisi diyolar kafamiz allak bullak oluyo sorun yasamadim hic bas agrisi disinda ama keyfini de yasayamadim. Amniyo sentez diye tutturuyolar. Yok kollari bacaklari kisa kalbinde iki leke var zaten ikili testin temiz cikmadi falan. Rabbime biraktim diyorum unutmaya calisiyorum soylediklerini baska bisey cikariyolar. Ankara uni cebeciye gidiyorum bu arada cnm

Canım taze transfer değil dimi çatlatma iğnesi için soruyorum
Dondurulmuş embriyo ise gözün aydın minigin /miniklerin burdayiz diyor sana çok sevindim Allah sağlıkla kucağında göstersin
Yok canim taze transfer değil. Dondurulmuslarla ama erken sevinmek istemiyorum. Öncekinde çok guzel yükselmişti kan değerim sonra birden düşmüştü. Allah razı olsun sana da oğullarınla beraber güzel bir ömür nasip etsin rabbim.

Yok canim taze transfer değil. Dondurulmuslarla ama erken sevinmek istemiyorum. Öncekinde çok guzel yükselmişti kan değerim sonra birden düşmüştü. Allah razı olsun sana da oğullarınla beraber güzel bir ömür nasip etsin rabbim.
Gozunuz aydin saglikla devamini nasip etsin rabbim

Merhabalar arkadaslar. Nasilsiniz? Benim kizim da 9 mayis sabahi dunyaya geldi vok şükür. Sezeryan oldugu icin de 3 gunde ancak indi sütum lakin emzirmeyi dogru yapmaya cok dikkat ettigim halde meme uclari yara oldu. Lansinih krem hicbirnise yaramiyor kantaron yagi onerdiler o yine fena degil ama daha erken iyileşmesini saglayan onerileriniz var mi?
Tebrik ederim sağlıkla büyüsün inşallah

Kızım 3035 gr, oğlum 3020 gr olarak 39. haftanın ilk günü dünyaya geldiler. Ama ben dünyada mıyım, uzayda mıyım bilmiyorum :)
Herkese sevgilerr 🙋🏻
Canım maşallah sana ve kuzularına sağlıkla büyütmeyi nasip etsin rabbim bi ikiz annesi olarak seni çok iyi anlıyorum günde 1 saat uyku bile mutlu ediyor insanı 😍😘

Merhabalar arkadaslar. Nasilsiniz? Benim kizim da 9 mayis sabahi dunyaya geldi vok şükür. Sezeryan oldugu icin de 3 gunde ancak indi sütum lakin emzirmeyi dogru yapmaya cok dikkat ettigim halde meme uclari yara oldu. Lansinih krem hicbirnise yaramiyor kantaron yagi onerdiler o yine fena degil ama daha erken iyileşmesini saglayan onerileriniz var mi?
Canım gözün aydın sağlıkla büyüt kuzunu ben de lansinoh krem kullanıyorum ikiz olduğu için bazen sürmeyi bile unutuyorum ama fena değil yumuşatıyor en azından acısı geçmiyor tabi nemli tutmak lazım sanırım..

Yok canım bir sorun yok vücudumda, embriyolar da ngsli, bana özel değil de düşük riski oluyor çift olunca diyor, 3 kere tutmayan embriyoların ikisinin birden tutma ihtimali düşük gibi geliyor bana da
bana da tek diyo dr um,
3 ngs li embriyom var
senin daha önceki transferlerin de mi ngs li idi

benim de cuma günü transfer olacak inş.
günde iki tane kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ve diğerleri.......
inş bayrama şekerim karnımda olur....
cuma günü transfer için bekleyen var mı
Allah hayırlı etsin, inşallah bebiş yada bebislerin sımsıkı tutunur annesine 9 ay bırakmaz

X