2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Başka bir hastanede verdim canım beklemek istemedim. Hulusi hoca 2 güne bir tekrarlattı 3 kere istedi sonrada kese için çağırdı
Telefonla mı ulaştırdın sonucu, bende inşAllah olumlu olurda tekrarlattırırsa yakın bi yere gideyim dedim o yüzden. Yakın bir hastahaneye randevu aldım. Sonuca göre haberleşiriz artık hocayla o zaman.

Kızlar , doğum yapanlar kanamaniz kaç gün sürdü ? 2 Nisan'da kırkımiz çıktı hâlâ azar azar kanamam var tam bitti diyorum yikaniyorum tekrar geliyor.

Telefonla mı ulaştırdın sonucu, bende inşAllah olumlu olurda tekrarlattırırsa yakın bi yere gideyim dedim o yüzden. Yakın bir hastahaneye randevu aldım. Sonuca göre haberleşiriz artık hocayla o zaman.
Ne zaman test günün canım ? Test günlerini heyecanla bekliyorum her zaman :) inşallah Rabbim gönlüne göre verir

Merhaba arkadaşlar nasılsınız , bende kan pıhtılaşması ve kromozom için testler yaptım bugün sonucumu doktora gösterdim ileri derecede kan pıhtılaşması var dedi. İki düşüğümü de buna bağladı. İlaç ve iğnelerimi de hamilelik sürecinde kullanıyordum. Kan pıhtılaşması sorunu yaşayan var mı aranızda. Ben düşüklerimi hep morfolojiye bağlıyordum. Geçen haftalarda histereskopi oldum bir sıkıntı yoktu rahimle ilgili. Haziran’da sil baştan tedaviye baslıcam. Genetiğe gönderecez bu defa embriyoları. İnşallah güzel sonuçlar alırım.

Kızlar , doğum yapanlar kanamaniz kaç gün sürdü ? 2 Nisan'da kırkımiz çıktı hâlâ azar azar kanamam var tam bitti diyorum yikaniyorum tekrar geliyor.
23.gün bitmişti. 3-4 gün sonra yeniden başladı bir 15 gün daha sürdü. Doğumdan sonraki 4.ayda da regl olmaya başladım zaten.

Hanımlar bugun kontrolüm vardı. 37+5 deyim nst de sancım cıkmadı acılmam da yokmus ama suyumuz azalmış doktor bir hafta daha süre verdi önümüzdeki hafta ne yapacagına karar verecekmiş. Bu durumda ne yapılır önümüzdeki hafta mesela suni sancı verilse açılmam baslar mı yoksa direk sezeryana mı alır doktor acaba

Whatsaptan yazmıştım sonuçları kuzum. O da yorumluyordu. İnşallah senden de iyi haberi alırız

Sonunda net bir görüş aldın en azından kuzum. İleri derece olduğuna göre düşüklerin sebebi de bu olabilir büyük ihtimal. Histereskopi olman çok iyi olmuş. İnşallah bu defa olacak sağlıkla devam edecek sorunlar çözülünce.

Tamamen o anki vucudunun verecegi tepkiye gore hareket eder dr.un acilir belki amq bebek kanalq girmez o yapmasi gereken manevralari yapmaz sezaryene doner yada suni ile guzel ilerler normal dogum olir . Ne olursa olsun saglikla kolaylikla kavusun insallah

A anneveoglusu ve ruhum_mavi canlarim bebek alisverisi yaparken lazim olur mama veririm dusuncesiyle aventin biberonlerini almistim 2 tane . Ve yenidogan ,2 ,3 aylik naturel akisli basliklarinida. Hic kullanmaadik. Dusunuyorumda simdi ek gida ya gecince suyu bu biberonlarlami veriyim basliklar isimi gorurmu rahat icermi.yoksa yine avent alistirma bardaginin ucunumu alsam. Biberonlara uyumlu oluyirlar cunku. Karar veremedim

Nedenini ogrenmis oldum kuzum senin yasadigin kayiplardan oturu S sinemis25 arkadasa benzetrm oda cok tahlil hastane fln ugrasti cok bejledi ama hamile suanda. Insallh sende haziranda pozitif sonucu alip saglikla kucagina alacaksin. Allah yardimcin olsun

canım ben silikon uçlu alıştırma bardağı almayı düşünüyorum. Benim bebeğim aventin biberonunu almadı zaten. Ucu çok sert geldi. Anne sütünün yanında formül mama da verdiğim için lansinoh biberon kullanıyorum çok memnunuz. Bendeki aventler de kaldı kullanılmıyor. Ama dediğim gibi onun ucunu serra sevmediği için su için de kullanamam sanırım.

Qnladim canim bizimki aventin 3mzigini kullaniyor 2 ayindan buyana . Biberonu bir kere vermistim tutmustu ama su icimi sert ya biberonla icebilirmi diye merak ediyorum
. Cunku bazi seyler tamamen ticari geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…