2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar doktordan geldim şimdi .4+3 daha ve keseyi gördüm keseleri daha doğrusu ikiside tutmuş🥰 Ben daha çok küçük görünmez diye düşünüyordum.Elim ayağım birbirine dolaştı heyecandan.Dış gebelik olacak,kese olmayacak diye yiyip bitirmiştim kendimi çok şükür rahatladım biraz.10 gün sonraya kalp atışı in çağırdı o zamanda sorun çıkmaz inşallah derin bi nefes alabilirim.Kızlar dua ederken bana da edin nolur bu kaygılarım gitsin sağlıkla büyüsün kuzucuklarım.

Cokkk sevindim rabbim ikizi nasip edecek inşallah sağlıkla Allah tamamına erdirsin inşallah

Amin canım inşallah inşallah :dua: Rabbim cümle isteyene bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah 🤗 adını nasip olursa Vuslat koyucaz canım

Ayy gözümün önünde canlandı da ne kadar güzel bir duygudur senin için.Bir birlerine gülücük attıklarını görünce mutlu oluyordursun
Adıyla yaşasın yavrun canım inşallah

Yine okuyup sonuna gelemedim ben topigin vakit yetmiyor kızlarrrrrr....

İyiyiz merak edenlere sevgiler....

İsim soranlar olmuş kız Mayda, oğlan Alphan.

Sanırım işe dönünce yazmaya vakit olacak o da epey yakın.

Doğum yapanlar olmuş Rabbim sağlık sıhhat versin kuzulara annelerine maşallah hepsine.

Yeni hamileler var Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin.

Hepinizi özledim, yakında aranıza dönmek umuduyla canlar...

Doğum yapanlar olmuş Rabbim sağlık sıhhat versin kuzulara annelerine maşallah hepsine.

Yeni hamileler var Rabbim tamamına sağlıkla erdirsin sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin.

Ayyy maşAllahh isimlere bayıldım adlarıyla yaşasın balalar 😍😍😍 ALLAH kutlu umutlu nice günlere eriştirsin 🧿🧿🧿

Merhaba arkadaslar dun ikizlerim erkenden dunyaya geldi. 29. Haftada. Zaten 2 haftadir hastanedeydim burayi cok takip edemiyordum kanama olunca yatirmisti doktorum hastaneye daha sonra kasilmalarim basladi rahim agzi kisalmaya basladi ilaclara ragmen ve dun bebeklere zarar vermemek adina doktorum dogum karari aldi. Simdi miniklerim kuvezde daha cok kucukler dua edin bize insallah cabucak toparlanirlar.
Canım sağlıkla evlerine gelsin inşallah yavrular. Biliyorsun belki bende ikizlerimi 28 haftalık doğurdum şimdi gayet iyiler çok şükür. Zorlu bir süreç lakin mümkün olduğunca yanlarında ol ve anne sütü için savaş iyi olacaklar dualarimiz tüm yavrular için.
Ayyy maşAllahh isimlere bayıldım adlarıyla yaşasın balalar 😍😍😍 ALLAH kutlu umutlu nice günlere eriştirsin 🧿🧿🧿
Sağol canım benim inşallah tüm kuzular adlarıyla güzel günler yaşasın inşallah. Amin.

Not 3800e kadar okudum yarın devam 😁

Kızlar doktordan geldim şimdi .4+3 daha ve keseyi gördüm keseleri daha doğrusu ikiside tutmuş🥰 Ben daha çok küçük görünmez diye düşünüyordum.Elim ayağım birbirine dolaştı heyecandan.Dış gebelik olacak,kese olmayacak diye yiyip bitirmiştim kendimi çok şükür rahatladım biraz.10 gün sonraya kalp atışı in çağırdı o zamanda sorun çıkmaz inşallah derin bi nefes alabilirim.Kızlar dua ederken bana da edin nolur bu kaygılarım gitsin sağlıkla büyüsün kuzucuklarım.
Canim masallah seninki de ikiz demek gercketn cok guzel bir duygu insallah sende yakinda kalp atislarini duyarsin bu arad kendine cok iyi bakman lazim dikkatli ol yani canim Allahim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah😍😘
Kızlaaaaaar 211 çıktı sonucummmmmm
Canim cok sevindim hadi hayirla devam etsin insallah guzel haberlerini almaya devam edelim 😘💕

Canim ben de seni merak ediyordum cok sukur iyisiniz masallah bebeklerinin adlarida cok guzelmis ismiyle yasasinlar anneleride bebekleri de hep iyi olsun insallah ❤😍

Adlari ile yaşasın meleklerin iyi olmanıza sevindim bizim içinde kokla evladlarini

çok mutlu oldum canım sağlıkla büyüsün minnoşlar :emir_bebek::emir_bebek:

canım benim biz de seni özledik. iyi olmanıza çok sevindim. :nazar: isimleri çok güzelmiş, ismiyle yaşasın kuzular :KK200::KK200:

Bu ne kadar güzel bir haber böyle Rabbim sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 😍😇 Şimdiden gün sayıyorum ben yandım yani belli oldu şimdiden😅 rabbim beterinden korusun çok çektim canım çok şükür bugünüme❤️

Hayırlısı olsun canım Rabbim sonunu daim etsin sağ salim kucağına alırsın inşallah :dua::KK200:
Amin canım inşallah tek duam o🥰
Ayyyyy çok sevindimmmm 😭😭😭 ağlatacak bir mutluluk tüm sıkıntılar geride kaldı inşAllah canımmm bundan sonrası için herşey su gibi gitsin inşAllah sıkıntısız pürüzsüz kucağında sağlıkla gör minikleri 😘😘😘❤❤❤
İnşallah canım sorun yaşamadan atlatırım bu süreci.Rabbim sana da nasip etsin inşallah 🥰🙈❤️
Allah razı olsunnnn canımmmm. Ayyy keseleri görmüşsünnnn nasıl sevindimmmmm yaaaa. Rabbimmmmm hayırla doğum nasip etsinn güzel arkadaşımmmm 🙈❤❤❤❤
Doktordan önce gördüm bir de 2. Keseyi ekranın içine girecektım bakıcam dıye doktor bayagı güldü halime🙈🥰 bi büyüseler ztn içim rahatlayacak inşallah.❤️
Cokkk sevindim rabbim ikizi nasip edecek inşallah sağlıkla Allah tamamına erdirsin inşallah
İnşallah cnm ikisi de vaktinde sağsağlim doğar🥰🧿❤️

X