2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ya birde erken doğum yapınca benim bebisin yumurtalıklar torbaya inmemisti. Günü dolmaya yakın iner demişti doktor. Bugün alt değişirken farkettim torbanın sol tarafı şişmiş. Doktoruna mesaj attım o dönmeyince arkadaşıma sordum o da bebek hemşiresi. Arkadaşım sorun olmaz gazı çoksa bugün ikinmaktan olmuştur geçer dedi. Gerçekten gazı da çok. Ama doktor yarın bir getirin görelim yazdı. Normalde haftaya kontrole gidecektik . Ne yapsam kızlar yarın götüreyim mı bekleyelim mi . Sık sik dışarı çıkarıp hastane ortamına sokmakta istemiyorum

Maşallah canım ne ara 3 aylık oldu yakışıklı :) darısı başımıza zaman geçmiyor sanki premature olunca hele hiç geçmiyor

Allah hayırlı etsin canım inşallah sımsıkı tutunur sağlıkla kucağına alırsın. Hibor çok yakıyor maalesef bende kullandım heleki damara denk getirirsen

Bende sünger bob a bayılırım bir ara izlemekten bir hal olmuştum Allah yardımcın olsun inşallah canımm. Hibor ben 25.haftaya kadar kullandım göbekte yer kalmadı kollara geçtim. Kanama riskim var diyr bıraktırdı dr yoksa son aya kadar kullanacaktım.

yemek hazırlamam gerekıyor yere bısey dusuyor eğilip kalkıyorum fln korkuyor ınsan ıster istemez yoksa yalnız olmak ıyı kafam rahat.Elimden gelenı yapıyorum cnm tecrübeliyim artık gün geçmiyor sadece bakalım nasıl dayanıcam

Allah hayırlı etsin canım inşallah sımsıkı tutunur sağlıkla kucağına alırsın. Hibor çok yakıyor maalesef bende kullandım heleki damara denk getirirsen
İnşallah cnm amin güzel dileklerin için Vurdugumda bi beş dakika fena ettı benı 2. Yi vurdum bugün bulantı oldu basım fln dondu bıraz da psıkolojık heralde.Bakalım alıscaz artık mecbur.Sağsağlım buyuyup dogsunlar da bır omur vururum ben iğne

Aa cok sevındım ya etrafımda pek cızgı fılm seven yok. Pıhtılasma bende cok ust duzeyde degılmıs ama her sabah kalktıgımda bacagımın farklı bır yerınde morluk cıkıyor ondan bıraz tedırgınım dolasım bozuklugundan dolayı.Allah kısmet ederde hamıle olursam bırkac tane doktor gezmeyı dusunuyorum.Moralımı bozuyor bu morarmalar. Bana da doguma kdr kullanıcan dedı doktor ama bakalım 1 günde neler degısıyor kımbılır ne olacak.

Senin gibi eğilip kalkmaya tedirgin oluyordum hep dikkat ettim canım tedavide , hamile kalınca da dikkat etmeye devam ettim. Şimdi doğum yaptım sezeryan olunca yine fazla eğilip kalkamadım. Yani uzun bir süre devam ediyor o dikkat etmeler. Hareketler kisitlaniyor ama bebişi kucağına alınca herşey unutulup gidecek insallah

İyi bir perinatologla ve hematologla görüşüp hibora devam edip etmeyeceğine karar verirler canım. Benim tek gen heterozigottu tüp bebek dr um kullanacaksın dedi perinatoloji dr u hiç gerek yok dedi her dr ayrı karar veriyor. Bende çevremde çizgi film izleyen görmedim:) halbuki insanı ne güzel oyalayıp mutluluk veriyor.

canım sen hamile misin yoksaaa?
Evet canim cok sukur hamileyim 9 haftalik olduk
Canım hala o iğneden vuruluyormusun nasılsın
Evet canim haftada 1 kez vuruluyorum smdi iyiyim cok sukur kanama falan olmadi ama bebisin biri kanama alanından biraz etkilenmis dedi doktor yani kese olarak icerde bebek buyumus kalp atislarida var ama digeri gbi net gorunmuyor ultrasyondan kese beyaz gbi doktor onun icinde zamanla gecer toparlanir dedi insallah gecer
Bugun hamile oldugumu ogrendigim gundu
Minigim kollarimda cok sukur
Isteyen herkesin yasamasi dilegiyle
Masallah canim ne guzel Allahim daim etsin saglikla buyusun insallah.
Benim de dün son adet tarihimdi, yarın tedaviye başlamıştık. Şimdi 4 aylık kızım var Çok şükür bugünlerimize. Allah isteyen herkese nasibetsin ♥
Amin canim ne guzel saglikla buyut insallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Canm çook sevindim. Sağlıkla al kucağına inşallah

Gotur canim doktoruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…