2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Arkadaşlar elinde proluton depot iğne olup kullanmıycak olan var mı bana ve çevremdeki kişilere lazım ama bi türlü bulamıyoruz:KK43:

İğne hiçbir yerde yok malesef biz bulamadık en azından, onun yerine 2 ampül progestan 50 mg ampül veriyorlar. 3 günde bir vurulmak gerekiyor.

canlarım nasılsın bayadır kaçırmışım sayfayı yazamamışım ama hepsini okudum yazılanların. Dilek'in konuyu takip edip bize yazmamasına çok kırıldım. Hepimiz çok merak etmiştik onu. Artık kendi bileceği bir şey. Umarım iyidir.
Biz cumartesi günü 4 aylık olduk. Ben 10 gün önce işe başladım. 8:30-16:30 çalışıyorum. Serroş bir anneanne bir babaanne geziyor :) Yorucu bir tempodayız ama sağlığımız yerinde şükür :dua:

maşallah size canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 4 aylık olmuşsunuz zaman ne kadar çabuk geçiyor nasıl iş hayatı ve çalışan anne olmak

Merhaba tecrübeli hanımlar
Benim doğuma yaklasık bir ay kaldı ama son bir kaç gündür kuyruk sokumu agrı yapıyor ve alt kasıklarımda da agrı basladı özellikle yürürken.
Doktor bol yürüyüs yap normal dogum için dedi ama bu bendekiler dogum belirtisi mi acaba yoksa normal mı bir ay kala baskı olması

çok normal arkadaşım doğuma yaklaştıkça bu ağrıların biraz daha artacak aşağı böyle sanki böyle dayak yemişti etin ezilmiş ya da kemiklerin sızlıyormuş gibi oluyor bu kemiklerinin açılmasıyla doğuma hazırlık ile alakalı bir şey ama hemen doğum başlamıyor bu ağrıların başlamasıyla merak etme

İğne hiçbir yerde yok malesef biz bulamadık en azından, onun yerine 2 ampül progestan 50 mg ampül veriyorlar. 3 günde bir vurulmak gerekiyor.
Maalesef benim transver oldugum zamanda yok o igneden o yuzden ilerki haftalarda kanamam oldu doktoru aradigimda direk o igneyi vurulmadigin icin oldu dedi

maşallah size canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 4 aylık olmuşsunuz zaman ne kadar çabuk geçiyor nasıl iş hayatı ve çalışan anne olmak
Evet canm çok hızlı geçiyor zaman ve bu beni korkutmuyor değil. Çalışan anne olmak bolca özlem demek :) çok özlüyorum kuzumu akşam da erken uyuduğu için az görüşebiliyoruz. Haftasonları bolca hasret gideriyoruz :anne: siz nasılsınız küçük beyler nasıllar

S sinemis25 transfer oldun mu canım nasılsın
Merhaba canım.Evet cnm dün oldum şükür. Uykuluyum bayağı o da ilaçlardan heralde onun dışında iyiyim canım bu sefer evde yalnızım o biraz kötü oldu.Öncekinde hep yatmıstım bu sefer öyle bir şansım olmadı.Allah ıstedıkten sonra her turlu olur dıyorum🥰

Merhaba canım.Evet cnm dün oldum şükür. Uykuluyum bayağı o da ilaçlardan heralde onun dışında iyiyim canım bu sefer evde yalnızım o biraz kötü oldu.Öncekinde hep yatmıstım bu sefer öyle bir şansım olmadı.Allah ıstedıkten sonra her turlu olur dıyorum🥰
canım hayırlı olsun transferin. Hep pozitif ol ki bebeğin sımsıkı tutunsun sana. Güzel haberlerini bekliyoruz :KK200:

Ayy çok sevindim canımm inşallah hayırlı mutlu haberlerini alırız. Sürekli yatma zaten. Dinlenmeye çalış arada evin içinde gezin. Netten komik videolar falan izle keyiflen. Olumlu düşünelim olumlu olsun inşallahhh

Ayy çok sevindim canımm inşallah hayırlı mutlu haberlerini alırız. Sürekli yatma zaten. Dinlenmeye çalış arada evin içinde gezin. Netten komik videolar falan izle keyiflen. Olumlu düşünelim olumlu olsun inşallahhh
İnşallah cnm ya bir sürü ilaç var ztn onları kullanana kdr gün bitiyor.Sen kan sulandırıcı iğne kullanmısmıydın? Hibor diye bi iğne verdiler bana bi fena oldum vurunca şişti vurdugum yer.Merak ettım bende alısırım inşallah zamanla.Mecbur ayaktayım ztn cnm ara ara dinleniyorum.Sünger bob izliyorum çok severim bana iyi geldi o😂 Bebişlerimle konusuyorum hep inşallah beni duyuyorlardır🥰 İnşallah bu sefer olacak inanıyorum🥰

canım hayırlı uğurlu olsun Rabbim gönlümdekini muradını sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin devamlı yatma dolan evde bol bol su iç rahim kasilmalarini azaltıyor ve tutunmayı kolaylastırıyor güzel haberlerini alırız inşallah 😍

Evet canm çok hızlı geçiyor zaman ve bu beni korkutmuyor değil. Çalışan anne olmak bolca özlem demek :) çok özlüyorum kuzumu akşam da erken uyuduğu için az görüşebiliyoruz. Haftasonları bolca hasret gideriyoruz :anne: siz nasılsınız küçük beyler nasıllar

Her anın tadını çıkar benim büyük oğlan ne ara 11 yaşında oldu bilmiyorum
Çalışan anne evet hep bir özlem demek ama onların geleceği ihtiyacı için çalışıyoruz daha iyi bir yaşam yasasinlar diye
Bizde bir hafta sonra üç aylık olacağız zaman hızla akıyor yine benim için bu sefer daha çok dikkat ediyorum kucugumle vakit geçiriyorum bol bol iyi şükür kuzum

X