2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Mrb nerde yaptırıyosunuz acaba bize de tüp bebek önerildi bugün acıbademle görüşmeye gidicem bakalım o ne diyecek
Merhab ben Camlica.Medicana ya yaptiriyorum onceden hic gitmrdigim bi hastaneydi acikcasi bi kac tanede populer doktor gezdim ama Birol hocanin tavri yaklasimi ve hastasina zaman ayirmasi beni onla devammetmeye goturdu. Hepimiz ocin hayrli olsun acibadem acibademde mi yaptiricaksiniz

Merhab ben Camlica.Medicana ya yaptiriyorum onceden hic gitmrdigim bi hastaneydi acikcasi bi kac tanede populer doktor gezdim ama Birol hocanin tavri yaklasimi ve hastasina zaman ayirmasi beni onla devammetmeye goturdu. Hepimiz ocin hayrli olsun acibadem acibademde mi yaptiricaksiniz
Öyle düşünüyoruz bakalım ne diyecek soktor bey bekliyom şuan

Yaz canim muhakkak bende suan hastanedeyim enfeksiyon var vucudumda die ignenoluyorum hergun antibiyotik bi de lan testi yaptilar bekliyoruz sonucu cok sıkıldım daha basinda :KK43:
Ooo çok geçmiş olsun canım bizde nisanda başlayacağız tüp tedavisine değerler iyi dedi dr

hiç endişelenme önlem almışlar şimdiden,,prog iğne ve jele başlaman normal,bebegimin gulusu hergun farkli bir sey ogrenmesi tepkilerinin artmasi ağrılarımı dindiriyor,,annem yanımda çok şükür beni dinlendiriyor,,damar kalp.sikintisi varsa bi insanda hareket şart yürüyüş,,bu problemlerle hamilelikte kilo.almamak gerekiomus sürekli kontrol şart,,çok.dikkar et kendine canım,,inşalla h güzel neticelenir herşeyin
Aynen canım bana da öyle dedi doktor kilo almamam hareket etmem lazımmıs bakalım napıcam ben de merakla beklıyorum.Ne güzel ama annen varmıs yanında kıymetını bıl🥰 Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah benım yerıme de öp kuzuyu❤️🥰

Gunaydin kizlar cok sessiz kalmis topik nerelerdesiniz anneler tedavi gorenler hamisler
Günaydın canımcım🥰 ilaçları içip beklıyorum ben salı gününü.Sen progesteron iğne kullandın mı canım hemşire ağrı yapar bana dedi ama bacagımın ustune zor basıyorum bakalım nasıl dayanıcam bu sefer zor geldı bana😔

Günaydın canımcım🥰 ilaçları içip beklıyorum ben salı gününü.Sen progesteron iğne kullandın mı canım hemşire ağrı yapar bana dedi ama bacagımın ustune zor basıyorum bakalım nasıl dayanıcam bu sefer zor geldı bana😔
Baslamana c9k s3vindim tedaviye canim.ebet kullandim cok fazla agri yapar maalesef kuzum ya morarir bezede yaoabilir ama heosi gecici insallah o mutlu haberi alinca unutuyor insan. Insallah saglikla alacaksin bu sefe kucagina b3n cok inaniyrm

Nerelerdesin sennnn tatli kacak 😘

Valla ben yerimde sayıyorum kuzummm. Ama sizleri çok özledimmm. Bu topiği eski mesajlarımdan bulmaya çalıştım. Bildirim gelmiyor mesaj yazmazsam malummm. Ayyyy kinalikadin kinalikadin Dlk2606 Dlk2606 ekibimm neredeleeeer. Vallahi çok özlemişim sizi yaaaaaaa canım ailemmm benim.

Güzelll anneler siziiii😍

Valla ben yerimde sayıyorum kuzummm. Ama sizleri çok özledimmm. Bu topiği eski mesajlarımdan bulmaya çalıştım. Bildirim gelmiyor mesaj yazmazsam malummm. Ayyyy kinalikadin kinalikadin Dlk2606 Dlk2606 ekibimm neredeleeeer. Vallahi çok özlemişim sizi yaaaaaaa canım ailemmm benim.

Güzelll anneler siziiii😍
Iyiyiz kuzum kinalikadin kinalikadin da bebegini aldi kucagina cok sukir iyiler. Dilek foruma girdigi halde bizlerr e yazmamayi tercih etti.haberimiz yok oyuzden onun ne yaptigindan.
senin tedavi ne asamada
Dinlenmek mi istiyorsun. Ozlendin yine eskisi gibi aktif ol bence guc aliyoruz bi4birimizden canim. Insallah rabbim nasip eder sanada

Iyiyiz kuzum kinalikadin kinalikadin da bebegini aldi kucagina cok sukir iyiler. Dilek foruma girdigi halde bizlerr e yazmamayi tercih etti.haberimiz yok oyuzden onun ne yaptigindan.
senin tedavi ne asamada
Dinlenmek mi istiyorsun. Ozlendin yine eskisi gibi aktif ol bence guc aliyoruz bi4birimizden canim. Insallah rabbim nasip eder sanada

Tedaviye bir daha başlamadım kuzum yaa. Köydeyiz ve şehre gitmek çok zor. Bir müddet böyle gidiyor bakalım. Kürlerle uğraşıyoruz işte. ❤️ Artık nasip kısmet.

Yaaa maşallah kinalikadin kinalikadin kuzuma 😍😍 Ne günlerdi yaaa. Tüp bebek heyecanlarımızzz ve tugken tugken senin hiç pes etmeyip sonuna kadar yanımızda olman... Hala da buradasın Allah razı olsunnmn canımmm yaaaa

Tedaviye bir daha başlamadım kuzum yaa. Köydeyiz ve şehre gitmek çok zor. Bir müddet böyle gidiyor bakalım. Kürlerle uğraşıyoruz işte. ❤️ Artık nasip kısmet.

Yaaa maşallah kinalikadin kinalikadin kuzuma 😍😍 Ne günlerdi yaaa. Tüp bebek heyecanlarımızzz ve tugken tugken senin hiç pes etmeyip sonuna kadar yanımızda olman... Hala da buradasın Allah razı olsunnmn canımmm yaaaa
Hqyirlisi olsun canim benim rabbim bir yerden verir mutlaka. Oglusu kucagima aldiktan sonrada dahada dualar etmeye basladim sizlere allah kimseyi evlatsiz birakmasin. Saglikli hayirli evlatlar nasip etsin.Evet cok adrenalin dolu gunlerdi hepimiz bir anda tedavi opu transfer falan 😁😁😁
Seviyorum bu topigi ve sizleri cok samimi sicaksiniz. Tedavi asamasi hamilleik yada annelik bildigim tecrube ettigim kadaryla yardimci olmaya calisiyorum iste zman buldukca

Hqyirlisi olsun canim benim rabbim bir yerden verir mutlaka. Oglusu kucagima aldiktan sonrada dahada dualar etmeye basladim sizlere allah kimseyi evlatsiz birakmasin. Saglikli hayirli evlatlar nasip etsin.Evet cok adrenalin dolu gunlerdi hepimiz bir anda tedavi opu transfer falan 😁😁😁
Seviyorum bu topigi ve sizleri cok samimi sicaksiniz. Tedavi asamasi hamilleik yada annelik bildigim tecrube ettigim kadaryla yardimci olmaya calisiyorum iste zman buldukca

Ayyyy senidee oğluşunudaa severim yaaaaa 😍 😍 😍 😍 öp yerime küçük efendiyi...

Valla bende seviyorum inannn sizlerii. Ara ara kafama takılan konuları okuyup çıksam da hep şöyle mesaj atıp sizlerle konuşabileceğim anı düşündüm. Bir ara da hesabıma hiç giremedim sanırım kk yenileniyordu. Ama nasıl böyle içime işlediyseniz ailem gibi hissediyorum sizi ❤️❤️❤️ Duaların için de Allah razı olsun kuzumm benimmm.

Baslamana c9k s3vindim tedaviye canim.ebet kullandim cok fazla agri yapar maalesef kuzum ya morarir bezede yaoabilir ama heosi gecici insallah o mutlu haberi alinca unutuyor insan. Insallah saglikla alacaksin bu sefe kucagina b3n cok inaniyrm
Valla cnm 2 ser 2 ser verdı doktor o mu fazla geldı artık bılmıyorum beze sımdıden oldu.Yattıgım yerden zor kalkıyorum acıyor cok fena. Bır de asırı uyku oldu ben de o ılaclardan heralde kafamı zor kaldırıyorum. Insallah bu sefer olur bı daha hem maddı hem manevı olarak zor denerız 1 sene en az beklemek zorunda kalırım belkı daha da fazla.Insallah rabbım gonlume gore verır.Destegın ıcın cok cok sagol cnm🥰❤️

Tecrübeli arkadaşlar yenidoğan bebeğin nasıl yatırılması gerektiğini tarif edebilir mi
23 günlük olduk biz. :nazar::KK200: Ben hep değiştirerek yan yatırıyorum kusarsa diye canım. yan yatırma yastığı aldım ne arkaya ne öne düşemiyor. Yeni yeni gündüz gözüm üzerindeyken sırt üzeri yatırmaya başladım. Bugün yüz üstü yatırıp boyun egzersizlerine başladık ama çok kısa süre.

X