2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba kizlar gecenlerde bi kanama gecirmistim ve erken dogum riskim oldugu icin bazi ilaclara basladim ama adalat crono ve proluton depot bulamiyoruz suanda piyasalarda yok malasef elinde fazladan olup da gondermek isteyen olur mu acaba? Yardimci olan olursa cok sevinirim simdiden tesekkurler.
Canm merhaba saydıkların yok bende ne yazık ki ama 2 kutu progestan var. İstersen gönderebilirim.

Hamilelik takvimi siteye geri gelmiş çok sevindim:) hayırlı olsun kızınız olacakmış sağlıklı olsun gerisi önemli değil mutlaka ama kız bebek gerçekten çok ayrı 😊 ikili taramaya da çok kafanızı takmayın adı üstünde sadece tarama testi, hiç güvenilir bir test değil. İkinci kez hamile kalırsam tarama testlerinin hiç birini yaptırmam :)
Tesekkur ederim cnm. 🥰 rabbim gonlume gore verdi. Fetal dnadan vazgectik rabbim saglikla hayirla versin herseyiyle kabulumuz o bizim kuzumuzz.
Kız demek, çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ultrason önemli canım burun kemiği(nazal) varsa ense kalınlığı normal ise hiç korkma. Kanda çıkan sonuç yanıltıcı oluyor. Sen iyi düşün hep minik kızın üzülmesin sağlıkla doğacak inşallah prenses. Tadını çıkar kuzum çok güzel duygular:KK36::emir_bebek:
Cok sukur o rahatlatti canim bizide. İnsallah saglikla gelicek minik. Bisiler ormeye basladim cok eglenceli. Birazcikta karnim cikmaya baslasa muhtesem hissedicem kendimi cikmadi bi turlu 😇💕😍

Tesekkur ederim cnm. 🥰 rabbim gonlume gore verdi. Fetal dnadan vazgectik rabbim saglikla hayirla versin herseyiyle kabulumuz o bizim kuzumuzz.

Cok sukur o rahatlatti canim bizide. İnsallah saglikla gelicek minik. Bisiler ormeye basladim cok eglenceli. Birazcikta karnim cikmaya baslasa muhtesem hissedicem kendimi cikmadi bi turlu 😇💕😍
İyi yapmışsın canım insanın kendi yaptığı el işlerini bebeğinde kullanması çok hoş oluyor:) karnın çıkacak biraz daha sabır. 30 lu haftalara gelince ayaklarını bile göremeyeceksin:KK70:bu haftaların tadını çıkar

Canım psikolojik bir durum bence birde maşAllah, ALLAH nazardan saklasın hepiniz doğurdunuz ya da hamilesiniz. Kayıplarla yahut negatiflerle uğraşan insanların pek yazası gelmiyor eskisi gibi tabi bu benim kişisel çıkarımım birazda kendimden biliyorum lütfen yanlış anlamayın. Yani topic tüp deneyenlerden ziyade hamiş ya da taze annişlerin topiği oldu. O yüzden @Dlk2606 özlendiğini bilsin de bırakın yazmazsa yazmasın :KK68:
Evet canım haklısın bende farkettim genelde bebek ve hamilelik üzerine konuşuluyor. Ama arada arkadaşlarımız sormak istediğini merak ettiklerini sorabilir mutlaka cevap alırlar bu topicteki arkadaşlarımız saolsun kimseyi cevapsız bırakmadılar. Aslında konunun başlığını değiştirme imkanları varsa soracam yöneticilere 2019 a geçtik belki başlık çekmiyordur arkadaşları.
Sen naptın canım aşılama yaptırmıştın en son

Profiline girip baktım, en son 2dk önce "2019 Nisan Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi " konusuna bakmış :KK66: Demekki öyle....
Yeni sürümde forumdaki misafirler görünüyor artık ya.
Bir kaç defa bende denk geldim nisan annelerinin topiğinde ❤
Birde geçenlerde dikkatimi çekti haziran annelerinin bir yazısını beğenmiş.
Benim tedavi temmuzda oldu,dileğin transfer eylülde olucaktı.
Doğumu hazirana denk geliyor pozitif haberini almıştık ❤

Merhaba kizlar gecenlerde bi kanama gecirmistim ve erken dogum riskim oldugu icin bazi ilaclara basladim ama adalat crono ve proluton depot bulamiyoruz suanda piyasalarda yok malasef elinde fazladan olup da gondermek isteyen olur mu acaba? Yardimci olan olursa cok sevinirim simdiden tesekkurler.
Canım ilaça zam gelicekmiş o yüzden depolarda falan yok diyorlar.
Bu iğneyi arayan iki kişiden biliyorum.
Birisi tüm merkeze haber gönderip 2-3 günde anca buldu.
Diğeri bütün tanıdıklarına haber gönderdi farklı illere Antalyada buldular.
Arayan olursa Antalyayla iletişime geçsin demişti

Canım ilaça zam gelicekmiş o yüzden depolarda falan yok diyorlar.
Bu iğneyi arayan iki kişiden biliyorum.
Birisi tüm merkeze haber gönderip 2-3 günde anca buldu.
Diğeri bütün tanıdıklarına haber gönderdi farklı illere Antalyada buldular.
Arayan olursa Antalyayla iletişime geçsin demişti
tesekkur ederim canim biz de ariyoruz illeri tek tek antalyaya da soralim. Tanidigimiz yok ama eczacilar belki yardimci olur

tesekkur ederim canim biz de ariyoruz illeri tek tek antalyaya da soralim. Tanidigimiz yok ama eczacilar belki yardimci olur
Antalyadaki eczacıların netten numarasını bulsan olmaz mı canım kargo parasını falan öderim.
Hesaba ilaçın parasını atarım diye yardımcı olmazlar mı ki

Evet canım haklısın bende farkettim genelde bebek ve hamilelik üzerine konuşuluyor. Ama arada arkadaşlarımız sormak istediğini merak ettiklerini sorabilir mutlaka cevap alırlar bu topicteki arkadaşlarımız saolsun kimseyi cevapsız bırakmadılar. Aslında konunun başlığını değiştirme imkanları varsa soracam yöneticilere 2019 a geçtik belki başlık çekmiyordur arkadaşları.
Sen naptın canım aşılama yaptırmıştın en son
Bence de değişebilse daha güzel olur, forumda ki arkadaşlardan hiç şüphem yok zaten canım ama işte gayri ihtiyari hepimizde de durum aynı kendimi de farklı tutmuyorum hassasiyetler değişiyor dönemsel olarak. Önceden gebe kalmakta haliyle şimdi bebişler. Bu da gayet doğal tabiki. Canım Hulusi hoca iğneli bir aşılama daha yaptı raporun çıkabilmesi için. O da negatif. Geçen Cuma histeroskopi yaptı. Minimal Polipler ve servikal polip varmış onları temizledi, hs CRP yüksek çıkmıştı. Pazartesi tahlili yineleyeceğiz şayet gene yüksekse araştırmamız lazım erteleyebiliriz senin tüpü gene dedi 🤭

İyi yapmışsın canım insanın kendi yaptığı el işlerini bebeğinde kullanması çok hoş oluyor:) karnın çıkacak biraz daha sabır. 30 lu haftalara gelince ayaklarını bile göremeyeceksin:KK70:bu haftaların tadını çıkar
Bi an once gecse yaa bu gun de bas agrisindan oluyorum niye biyle olduysam midem bulaniyo agridan deli olcamm. Battaniyem bitti cok guzel olduu bebek gelene kadar ben ortucem ustume 😍

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 56
X