2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşallah canım Alp abisi gibi sağlıkla dünyaya gelir , bizde bu endişelerden kurtuluruz

Hiç sorma. Bizde de aynen öyle oldu. Allahım korusun. Hala da korkuyorum ya bir daha olursa diye. Çankırıda olmuş ankara da hissedildi dedi haberde.
Evet canım semtlere göre hissedildi heralde. Çayyolu bağlıca tarafında oturan arkadaşlarım hiç hissetmemişler. Biz gop’ta hissettik annemler yenimahallede hissetmiş. İnşallah tekrarlamaz.

Hiç sorma. Bizde de aynen öyle oldu. Allahım korusun. Hala da korkuyorum ya bir daha olursa diye. Çankırıda olmuş ankara da hissedildi dedi haberde.
99 depremini İstanbul'da yaşamış biri olarak anlıyorum sizleri kızlar her ihtimale karşı kendinize ve bebislere birkaç parça kalın kıyafet kenarda tutun. Allah korusun deprem bir daha olursa alır çıkarsınız hemen

Terramicyn göz merhemi hemencik geçirir..

Terramicyn göz merhemi hemencik geçirir..
Bana hicbirsey fayda etmiyor canım ya kronik dedi doktor. Bir süre hiç çıkmıyor bir süre sonrada baskına gelir gibi gözlerim mahfoluyor. Hatta yakın zamanda gittim ilaç vermedi git sıcak suyla pamukla günlük bakım yap yapacak birşey yok dedi

Anladım, zor gerçekten, herkese piyango bi yerden vuruyor işte..

Ankarada oturanlar depremi hissetiniz mi kızlar

Bende Yenimahalle’deyim annem salonda hissetti biz oturma odasında hissetmedik

Selamlar. 2 subatta dondurulmus
5. Gun embriyosu transfer edildi iki tane. Bugun Kan testi gunum idi, BhCG 285 cikti. Telefonda hemşire haber verdi sonuc gayet iyi dedi.

Hayırlı olsun gözünüz Aydın sağlıcakla ilerler inşAllah gebeliğiniz hayırlısıyla kucağınızda da görürsünüz inşAllah

Ben bi aplikasyonla dinliyorum kalplerini merak edince; my baby heart rate ismi.

Arkadaş ne teknolojik annelersiniz siz öyle nerden de aklınıza geldi bravo

Bende fetal el doppler i almıştım hergün dinliyordum içim rahat ediyordu.

Neyle ilgilenirsen hakkını veriyorsun valla izindeyim

E
Estafurullah kuzum benimm korkudan diyelim:) kaybetme korkusu, keşke dememek için elden geleni yaptım. Nasibimizde varmış şükürler olsun. İnşallah sende yazarsın buraya güzel haberlerini

Size Teknik bir soru. Tup Bebek gebeliklerinde gebelik haftasi ve Tahmini dogum nasil hesaplaniyor?
Normal gebelerden bir farkın olmuyor aslında canım hesaplama aynı şekilde son adet tarihinin ilk günü . Doktor her muayene de o tarihi ultrasona girerek bakıyor . Aslında bu açıdan sonucu öğrendiğinde çoktan 1 aylık gebe sayılıyorsun

Cevap icin Cok Sagolun. Peki ikiz ise Eger Tahmini dogum ne zaman olabilir? YaZ icin Tatil satin almak istiyorum duruma gore hareket edecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…