2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba canım , hareketlerde azalma oldu epey , bugün nadiren kipirdama oluyor sadece. Artık büyüdü yeri daraldi diyorum ama endişe etmeli miyim sence ?
Canim yer daralmasi nedeni ile hareketlerde azalma oluyor ama sen yinede druna soyle. Randevun nezamn.su azligi fln var mi .

Merhaba canım , hareketlerde azalma oldu epey , bugün nadiren kipirdama oluyor sadece. Artık büyüdü yeri daraldi diyorum ama endişe etmeli miyim sence ?
Canım normal Bebişin en hızlı kilo alıp yerinin daraldığı zaman. Ama Dr gittiğinde Dr söyle uzandığında bebek hareketleri varsa korkma

Zaman yaklaştıkça heyacan artıyor merak nasıl gül Cemali nasıl doğum nasıl olacak

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Oglus iyi canım şükür büyüyor her geçen gün Rabbime binlerce şükür ikinci kez bu mutluluğu nasip etti

Canım harekette azalma derken arada ittirme ya da tekme oluyor mu gün içinde
Minik kıpırdamalar oldu canım ama genel anlamda baya sakin normale göre ondan endişe ettim. Sabah kalktigimdan beri böyle aslında.. acile gitsek mı diye düşündüm içim rahat ederdi aslında ama bizim buradaki hastanede sıra beklemek saatler sürüyor güya acil , orayı beklerken doğurur insan zaten

Bence de bir şey yoktur canım, az da olsa hareket hissetmişsin. Benim de kız bazen keyifsiz oluyor hatta 2 gün falan sürüyor. Çok aklına takılırsa tatlı bişiler ye soluna yat, ya da karnını dürt birazcık rahatsız et bebişi. Bende işe yarıyor.

İnşallah canım. Dün biraz kanama oldu, annem eşim ben koşturmaya başladık koridorda. Sonra durdum, tekrar baktım yanlış alarm, kişisel bakım yapmıştım onun azıcık hasarıymış. Elim ayağım titredi heyecandan. Oğluşunu öp bizim için, tam yemelik olmuştur

Olmadı yarın sağlık ocağına gider kalp atışı dinlerim canım dediğiniz gibi muhtemelen yeri daraldi ve uyuyor uykucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…