2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Minik kıpırdamalar oldu canım ama genel anlamda baya sakin normale göre ondan endişe ettim. Sabah kalktigimdan beri böyle aslında.. acile gitsek mı diye düşündüm içim rahat ederdi aslında ama bizim buradaki hastanede sıra beklemek saatler sürüyor güya acil , orayı beklerken doğurur insan zaten
Normal canım. Sürekli hareket edecek diye bir şey yok demişti dr um. Özellikle yemeklerden sonra hissetmen yeterli. Bazen 1-2 gün daha az hareket ettikleri olabiliyor. Allahın izniyle korkma canım benim

Kizlar uclu taramada temiz cikti allaha sukur detayli ultrasonda da sorun cikmadi 490 grammis minnos kizim kilosu iyimi haftasina gore
Maşallah gayet iyi canım. Artık kafan rahat olsun. Hergün ceviz,muz, bir kaşık pekmez,kaşar peynir,süt ya da yoğurt, bir ya da iki yumurta tüket. Arada balık et tüketmeye çalış

Selamlar. 2 subatta dondurulmus
5. Gun embriyosu transfer edildi iki tane. Bugun Kan testi gunum idi, BhCG 285 cikti. Telefonda hemşire haber verdi sonuc gayet iyi dedi.
Çok sevindim:) Allah tamamına erdirsin inşallah. Umarım sağlıklı güzel bir gebelik gecirirsin..

Naptın canım gittin mi sağlık ocağına
Gidemedim canım maalesef , ama gece biraz daha haraketliydi su an da kipirdama şeklinde yine.
Gözlerim çok kötü oldu ya arpaciklar çıkmış bir sürü açıp kapatamiyorum :KK43: kıpkırmızı bir görsen. Hava da soğuk ve yağmurlu çıkıp gidemedim

Gidemedim canım maalesef , ama gece biraz daha haraketliydi su an da kipirdama şeklinde yine.
Gözlerim çok kötü oldu ya arpaciklar çıkmış bir sürü açıp kapatamiyorum :KK43: kıpkırmızı bir görsen. Hava da soğuk ve yağmurlu çıkıp gidemedim
Geçmiş olsun canım benim. Sarımsak iyi geliyor diye biliyorum arpacığa. Bir de demlenmiş dinlenmiş çaya pamuğu batırıp arpacığın üstüne koy.
Kıpırdanma varsa zaten merak etme. Bu aralar sık uyuyorlar. Benim ki çok az hareket ederdi. Gitmene gerek yok. Allahın izniyle sağlıkla doğacak inşallah:emir_bebek:

Selamlar. 2 subatta dondurulmus
5. Gun embriyosu transfer edildi iki tane. Bugun Kan testi gunum idi, BhCG 285 cikti. Telefonda hemşire haber verdi sonuc gayet iyi dedi.
Canım benim çok sevindim. Hadi bakalım inşallah bu kez sağlıkla ilerleyecek ve bebeğini alacaksın kucağına. Dualarım seninle.

Canm yeni gördüğüm yazdığını. Biz baya hissettik korktum ben hatta. Eşimle salonda oturuyorduk biranda gözgöze geldik deprem oluyor falan dedik. Uzun da sürdü. Allah korusun hepimizi.
Hiç sorma. Bizde de aynen öyle oldu. Allahım korusun. Hala da korkuyorum ya bir daha olursa diye. Çankırıda olmuş ankara da hissedildi dedi haberde.

X