2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canim bnm aylar haftalar derken birkac gubun kaldi insallah sende saglikla kucagina al bizlere iyi oldugunu yaz.qllah yardimcin olsun senin ve butun hamilelerin. Saglikla donun 3vinize
Aynen cnm hala ınanamiyorum inşallah cnm aminn. Hayirlisiyla yavruma kavusayim. Kendime geldiğimde yazarim kuzum

Çok çok sevindim. Bebeğini hep mutlulukla büyüt inşallah.

Canımm öyle güzel anlatmışsın ki bütün bu yaşadıklarını hepimizi duygulandırdın
çok şükür hepsi bitti gitti ❤
Bundan sonra herşey çoook güzel olucak

kinalikadin Canimm cok sevindim Allahim saglikla anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah. Bebegi de gordum masallah cok tatli :) Yogun bakimda ne kadar tuttular ? Takviye kan verdiler mi ? İnsallah bizler de saglikla hayirlisiyla atlatiriz. Bende cok korkuyorum rahmimi alacaklar yada ameliyatta sikinti cikacak diye

kinalikadin gözünüz aydın canım çok sıkıntı çekmişsin okurken gözyaşıma engel olamadım. Doğmasında olmasında zor oldu kuzucuğun ama kolay büyür inşAllah, huzurlu mutlu sağlıklı olun inşAllah. Emmesi için zorla canım topuğunu falan sıkın uyandırın sarılık olmaması için iyice doyması lazım , birkaç gün mama verin alışmıyor zaten korkun olmasın. Şu 1 hafta geçen gündüzün karışır ALLAH kolaylık versin güç versin canım tekrar gözünüz aydın

Belli cnm 7 subat. Sezaryen olacak kismetse.
Sezeryanin en güzel avantajı bu sanırım gün saat belli :) ne zaman suyum sancim geldi acilmam mı var vs. düşünmeden alıp çantanı gideceksin canım. Sende bebişi sağ salim al kucağına inşallah

Sezeryanin en güzel avantajı bu sanırım gün saat belli :) ne zaman suyum sancim geldi acilmam mı var vs. düşünmeden alıp çantanı gideceksin canım. Sende bebişi sağ salim al kucağına inşallah
Aminn cnm insallah. Hepimiz sağlıkla kavusalim bebeklerimize bnde avantajlı yönünden bakmaya çalışıyorum

Aminn cnm insallah. Hepimiz sağlıkla kavusalim bebeklerimize bnde avantajlı yönünden bakmaya çalışıyorum
Çok fazla doğum hikayesi okudum dinledim canım, anladım ki biraz şans, biraz senin yapın, en çokta Allah'ın sana nasibiyle şekil alıyor herşey. Yani benim annem normal doğumla beni dünyaya getirmiş ama ölümden dönmüş mesela , ama bir teyzem var mesela güle oynaya alır çantasını gider hastaneye 1 saat içinde doğum yapar gelir.
Sezeryanda aynı şekilde kimisi çabuk iyileşirken kimisi geç toparliyor.

Biz sadece dua edelim Allah'ım bahtimizda olanı hakkımızda hayırlı etsin inşallah. Sen hep avantajlı taraflarını düşün

Tsk ederim cnm. Bu konuda haklisin. Rabbim hakkımızda hayırlı olan şekilde bi doğum nasip etsin hepimize. Normal yada sezaryen farketmez. Bnm bi arkadas da normal doğum yaptı ama hiç memnun kalmamış çok zor olmuş ve dikiş fazla. Yani bilemiyorsun yaşamadan. İnşallah olumsuz bi anımız olmaz doğum konusunda . Ufak tefek sıkıntılar muhakkak olacak ama en güzel tarafı meleklerimizi kucağımiza alacak olmamız

36+3 2800 gr 49cm olmuşuz, kanala girmişiz teyzeleri. Dr, çocuk normal doğmak için herşeyi yapıyor dedi. Artık bekliyoruz inşallah.bu hafta gelmezse cuma çatı muayenemiz var.
Maşallah maşallah yavruna sağlıkla gelsin canım

36+3 2800 gr 49cm olmuşuz, kanala girmişiz teyzeleri. Dr, çocuk normal doğmak için herşeyi yapıyor dedi. Artık bekliyoruz inşallah.bu hafta gelmezse cuma çatı muayenemiz var.
Maşallah kuzum gelişimi kilosu gayet güzel
Bebeğin kanala girmesi tam olarak neresi oluyor canım ben bu soruyu hep merak ettimde

Masallah canim bebisine)))
Cati muayenesi olurken kendini kasma aci olmuyor ama rahatszlik duyabilirsin. Bebisini dusun derin nefes al :))

Maşallah kuzum gelişimi kilosu gayet güzel
Bebeğin kanala girmesi tam olarak neresi oluyor canım ben bu soruyu hep merak ettimde

Kafası çatı kemiklerinin arasına girmiş ve rahim ağzına dayalı ama hala rahim ağzı açılmamış, tutuyor. Açılsa doğum başlar gibi düşün. Ayağa kalkınca çıkacak gibi oluyor. Bacaklarımı kapatamıyorum. Karnım koltukta oturunca bacaklarımın arasından koltuğa değmek üzere, inik. Karnımla göğüsler arası boş kaldı. kimisinde böyle olunca hemen geliyor, ama bir arkadş var 3 haftadır böyle gelen giden yok.

Anaa resmen çıktı çıkacak gibi duruyo desene :)
Kanala girmenin bu olduğunu bilmiyodum canım öğrenmiş oldum sağolasın
Herhangi bir terslikte bebek kanala girince sezeryan olur mu peki

Anaa resmen çıktı çıkacak gibi duruyo desene :)
Kanala girmenin bu olduğunu bilmiyodum canım öğrenmiş oldum sağolasın
Herhangi bir terslikte bebek kanala girince sezeryan olur mu peki

evet her türlü yapabiliyolar sezeryan canım, rahim ağzı açılmaya başlasa da öyle hemen olmuyor. ortalama 8 saat diyorlar ilk doğum için. İnşallah kısa sürer o ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…