2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kizlar benim durumlar biraz kötü progesteron hormonu yüksek çıktı transfer iptal edildi yarun yumurta toplama o da kaliteli çıkarsa dondurma yapacak:KK43: bana dua edin lütfen yumurtalar kaliteli çıksin:dua:
Allah yardimcin olsun canim, rabbim gönlünden geçeni hayirlisiyla nasip etsin insAllah:dua::dua::dua:

36+3 2800 gr 49cm olmuşuz, kanala girmişiz teyzeleri. Dr, çocuk normal doğmak için herşeyi yapıyor dedi. Artık bekliyoruz inşallah.bu hafta gelmezse cuma çatı muayenemiz var.
Maşallah canım :) az kaldı desene, kilosu da iyi sorunsuz kucağına alıp evine dönersin insallah

evet her türlü yapabiliyolar sezeryan canım, rahim ağzı açılmaya başlasa da öyle hemen olmuyor. ortalama 8 saat diyorlar ilk doğum için. İnşallah kısa sürer o ayrı.
İlk olunca epey bi bilgisizlik var canım
İnşallah sağ salim sorunsuz sıkıntısız kolay geçer doğumun ❤

İlk olunca epey bi bilgisizlik var canım
İnşallah sağ salim sorunsuz sıkıntısız kolay geçer doğumun ❤
Estafurlah canımcım benim de ilk zaten, öğrendiğim kadar yazıyorum yanlışım olursa düzeltin beni. İnşallah öyle olur. Bir de inşallah çok bekletmez. Koç burcuyum ben, çok sabırsızım, bu kadar sene bunun hayalini kurmuşum çok şey atlatmışım çok beklemişim, artık sağlıkla kavuşmak istiyorum kızıma. Böyle deyince de kızıyorlar bana şubat annelerinde, dursun sonuna kadar ne bu acele diye :confused: görmemişin kızı oluyo bilmiyolar ki :KK36:

Kizlar benim durumlar biraz kötü progesteron hormonu yüksek çıktı transfer iptal edildi yarun yumurta toplama o da kaliteli çıkarsa dondurma yapacak:KK43: bana dua edin lütfen yumurtalar kaliteli çıksin:dua:
Herşeyde bir hayır vardır canım. Rahmin dinlenmiş olur daha sağlıklı bir transfer gecirirsin inşallah. Sakin üzme kendini herkese taze transfer yapılmıyor ki zaten duruma göre karar veriyor doktorlar

Insallah kaliteli embriyolarin olur. Benim de taze transferim tutmamisti. Dondurulmuşla hamile kaldim. Insan ertelenince biraz burkuluyor dogru ama senin icin böylesi daha hayırlıdır insallah. Hicbirseye bakmadan transfer yapilip tutmasa daha yipratici olur du. Tedavin olumlu sonuçlanır inşallah

Allah hepinizden razı olsun tek tek yazamadım cevap lütfen kusura bakmayın iyi ki varsınız canlarım. Birbirimize ettiğimiz dualar öyle değerli ki.
Sezaryen çok zor geçti kalp ritmim yüksekti kan kaybı oldu kusma isteği baygınlık gibi sorunlar oldu plesenta uğraştırdı. Bebek 15 dk da çıktı ben sesleri duyamadım sanki kulağım tıkanmış gibiydi ruh gibiydim ne oluyor diyorum kendi kendime herkes koşturuyor uğultular.. dr bebeği kaldırdı gösterdi ben o an başka boyuta geçtim ağlıyorum ama su gibi akıyor krize girdim resmen inanamadım. Tarifi yok hislerimin. Bebeği kontrol etti dr gelip ben iyi mi iyi mi diyorum sürekli. O da o iyi sen kendini düşün sakin ol dedi artık. Polat hoca dan Allah razı olsun arkadaşlar gerçekten çok çok başarılı bir dr bu konuda türkiye ilk sırada. Kanama durdurma deyince akla gelen ilk isim.
Bebek benden önce odaya alındı ben biraz yoğun bakımda kaldım. Eşim korkmuş kapıdaydı. Ameliyat kapısından çıkar çıkmaz aynı anda ağlamaya başladık herkes bakıyor ama ne çektiğimizi gelsinler de bize sorsunlar bu ağlama ondandı. Bitti mi dedik artık sıkıntılar.. Allahım kimseye benim çektiğim acıları çektirmesin. İsteyen tüm kardeşlerime sağlıkla nasip etsin evlat sahibi olmayı. Şimdi sorunumuz bebek hiç emmek istemiyor zorla ağlayarak alıyor ama sürekli uyumak istiyor inşallah düzelir sütüm çoğalır. Polat hoca paylaşmış resmi kırmızı alt var bebekte anlarsınız. Yine yazarım müsait olunca:KK200::KK200:
Kınalıkadın; Çok şükür bebeğini kucağına almışsın rabbime binlerce şükürler olsun, o kadar sıkıntıdan sonra yüzün güldü. Sağlıkla hayırlısıyla büyüsün inşallah. Kusura bakma ben yeni okudum geç yazdım. Transfer hazırlığına başladım. Kısmet olursa çarşamba transfer olacak. Çok stresliyim. Tekrar çok geçmiş olsun. Allaha emanet olun. :dua::KK200:

Benim de progseteron yüksek çıkıyor hep Canım kaliteli derken 5. Güne giderse mi donduracaklar her zaman taze transfer olmayabiliyor

Estafurlah canımcım benim de ilk zaten, öğrendiğim kadar yazıyorum yanlışım olursa düzeltin beni. İnşallah öyle olur. Bir de inşallah çok bekletmez. Koç burcuyum ben, çok sabırsızım, bu kadar sene bunun hayalini kurmuşum çok şey atlatmışım çok beklemişim, artık sağlıkla kavuşmak istiyorum kızıma. Böyle deyince de kızıyorlar bana şubat annelerinde, dursun sonuna kadar ne bu acele diye :confused: görmemişin kızı oluyo bilmiyolar ki :KK36:
Yok canım sizlerin sayesinde çok güzel yararlı bilgiler edindim Allah hepinizden razı olsun ❤
Koç burçlarının özellikleri nasıl canım bizim kızda erkenci davranmazsa koç burcu olucak :))
Bunca sene yollarını gözledik belli bir noktadan sonra dayanamıyoruz artık.
Biran önce gelsinler istiyoruz :KK48::anne:

Yok canım sizlerin sayesinde çok güzel yararlı bilgiler edindim Allah hepinizden razı olsun ❤
Koç burçlarının özellikleri nasıl canım bizim kızda erkenci davranmazsa koç burcu olucak :))
Bunca sene yollarını gözledik belli bir noktadan sonra dayanamıyoruz artık.
Biran önce gelsinler istiyoruz :KK48::anne:

Koçun en güzel yanları canım kendine fazlaca güvenlidir, yeni şeyler denemeye, her ortama girmeye, her yere gitmeye, her hobiyi denemeye meyilli, çok güçlü asla yıkılmaz, bir çoğu erkeğin yapamadığı her şeyi yaparlar. Çok sosyaldir. Bazen fazlaca dürüst hatta patavatsız olabiliyoruz. Tabi yükselen burcu da önemli ama genelde dümdüz, içi dışı birdir. Kötü yönleri: Politik olamama, hep doğrucu olma, bazen öne çıkma isteği, bazen kendini beğenmişlik (bu itici oluyor işte), uzun konsantre olamama, kolay sıkılma, sabırsızlık. Yapısı zaten erkek gibi olacak, sen kız gibi yetiştir de dengelesin... Yoksa karşı cinste ampul değiştiremeyen adamlar olunca çok problem çıkıyor :olamaz::KK48:

Insallah kaliteli embriyolarin olur. Benim de taze transferim tutmamisti. Dondurulmuşla hamile kaldim. Insan ertelenince biraz burkuluyor dogru ama senin icin böylesi daha hayırlıdır insallah. Hicbirseye bakmadan transfer yapilip tutmasa daha yipratici olur du. Tedavin olumlu sonuçlanır inşallah
Aynen çok üzüldüm o moral bozukluğuyla bugün toplamaya girdim çok şükür iyi gecti

Yok canım 8 yumurta çıktı en kaliteli olanlari dondurucaz dedi 3.gun veya 5.gun hangisi olursa ..senindemi yarıda kaldı
Benim ilkinde progesteron 1,48 çıktı transfer oldu sınırda çıkmıştı ikinci de 2.5 çıktı yumurta toplanamadı kistlerden dolayı toplansa transfer olmayacaktı zaten progesteron kaç çıktı

X