2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kizlar kinalikadin iyiymis cok sukur. Az once cvp yazdi. Toparlamaya calisiyorum dedi ayrica o bebis baskasinin bebismiss
Valla ben onunki gibi sevdim mutlu oldum :) neyse çok şükür iyilermiş düşünceli arkadaşım aynı gün cevapta yazdı habersiz bırakmadı sağolsun. Sen de sağol canım insan merak ediyor

Kızlar canlarım hepinize teşekkür ederimm. Çok şükür bebek iyi. Resimde koyduğu benim ki değil benim ki biraz sarı:) çok zor geçti ameliyat kanamam fazlaydı ama dr dan Allah razı olsun çok güzel ilgilendi şimdi daha iyiyim. Bebek te sürekli uyuyor süt geldi ama nazlı bey bir iki emip uyuyor beni rahatsız etme kadın der gibi ağlayıp duruyor. Çok tatlı Allahım herkese nasip etsin. Çok şükür.

Allah analı babalı büyütsün, şansı bol olsun, iyi insanlarla karşılaşsın paşa. İnşallah en kısa zamanda toparlarsın, sarmaş dolaş evinize geçersiniz canım.

Şükürler olsun canım ikinizde iyiymişsiniz gerisi olur gider

Gözün aydın kavuştun oğluşuna. Allahım analı, babalı, sağlık ve sıhhat le büyütmeyi nasip etsin. İyi ki doğdun Alp bebek =)

Canım benim çok çok geçmiş olsun. Her şey güzel olacak demiştim sana:) bundan sonrası evet biraz yorucu olacak ama çoook keyifli Allah bebeğinizi size bağışlasın çok uzun ve sağlıklı bir ömrü olsun

Gozun aydin canim Allah bagislasin. Dunyaya hosgelmis safalar getirmis Alp bebek anasina babasina vatanina milletine hayirli bir evlat olur insallah. Masallah Allah isteyen herkeze tez vakitte nasip eder insallah.

Gozunuz aydin cnm rabbim anali babali buyutsun ins

Maşallah çok şükür atlattin bak Allah'ın izniyle
Allah analı babalı büyütsün inşallah meleğini kokla bebeğini bol bol hasret gider sanada geçmiş olsun canım
Darısı diğer hamile arkadaşlara olsun bol bol hamiş haberi alalım bu yılda inşallah

Arkadaşlar bir sorum olacaktı
Bu tüp bebekte tedavi bildiğim kadarıyla adetin 2. Günü başlıyor peki eşim bu tedavinin kaçıncı gününde devreye giriyor? Yani ne zaman yumurta toplama işi başlıyor ve eşimden test vermesi istenecek Ona göre izin planlamasını yapacakta
Cevaplarsanız seviniriz

Yumurta toplama yapılacağında eşin de orda olmalı oda sperm verecek 12-16 günler arasi yumurta toplama olur

Yaa maşallah çok sevindim Rabbim sana ve eşine bağışlasın sağlıkla büyüsün kuzucuk. çok şükür atlattin canim

Benim ki 11.gun opu işlemi oldu o gün eşim örnek verdi. Yumurtaların gelişim durumuna göre bir iki gün oynayabilir bu süre

Benim ki 11.gun opu işlemi oldu o gün eşim örnek verdi. Yumurtaların gelişim durumuna göre bir iki gün oynayabilir bu süre
Bu yumurta toplama işlemi bizim normal yumurtlama dönemimizle aynı günlere mi denk geliyor genelde benim adet 6 gün sürer 7 8 gün sonrası da yumurtlamam gerçekleşir 13 14. Günlerde yani. Bu tüp bebek durumunda da toplama işlemi yine 13 14. günler de mi olacak anlamı çıkıyor yoksa alınan ilaçlar daha erkene mi çeker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…