2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Normalde ki gibi düşünmeyin , ilaçlarla bir değil birden fazla yumurta büyüyecek 2-3 günde bir kontrole gideceksiniz doktor büyüme hızlarını takip edecek . Bazısı geriden gelebiliyor kimisi hızlı büyüyor . Belirli bir aşamadan sonra kendi kendine çatlamasınlar diye ayrıca bir ilaç daha yazacak onu da göbekten iğne olarak vuracaksiniz. Son duruma göre doktor gün verecek ve öncesinde çatlatma iğnesi vurup istenilen saatte hastaneye gideceksiniz. Yani önden kestirmek pek mümkün değil. Tamamen vücudun ilaçlara verdiği tepkiye göre degisecek

Cnm ya çok duygulandim. Rabbim anali babalı buyutsun hayırlı evlat olsun inşallah. İyisiniz ya hersey çok güzel olacak. Darısı biz arkadan gelenlere olsun

Gözünaydın canım çok sevindim senin adına Analı babalı büyütsün inşallaaahhh ,bebişine Allah hayırlı ömürler versin inşallah....

cok sevindim Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin sana da gecmis olsun.

Yaşasınnnnn

Canım çok geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim çok şükür atlattın bebişini bol bol kokla annesi yerim o paşayı maşallah rabbim tez zamanda evinize sağlıcakla gitmeyi nasip etsin bol bol sütün olsun inşallah

kinalikadin canim benim guzel kinali anne bin sukur kavustun butun sikintilarin son buldu artik. Muradina en cok istedigin seye kavustun.darisi butun isteyenlere insallah. Cok guzel bir duygu bize ait olan tek sey. Rabbim butun evlatlara sansli bahtli iyiliklerle saglikli ve bereketle dolu uzun omur nasip etsin

Allah hepinizden razı olsun tek tek yazamadım cevap lütfen kusura bakmayın iyi ki varsınız canlarım. Birbirimize ettiğimiz dualar öyle değerli ki.
Sezaryen çok zor geçti kalp ritmim yüksekti kan kaybı oldu kusma isteği baygınlık gibi sorunlar oldu plesenta uğraştırdı. Bebek 15 dk da çıktı ben sesleri duyamadım sanki kulağım tıkanmış gibiydi ruh gibiydim ne oluyor diyorum kendi kendime herkes koşturuyor uğultular.. dr bebeği kaldırdı gösterdi ben o an başka boyuta geçtim ağlıyorum ama su gibi akıyor krize girdim resmen inanamadım. Tarifi yok hislerimin. Bebeği kontrol etti dr gelip ben iyi mi iyi mi diyorum sürekli. O da o iyi sen kendini düşün sakin ol dedi artık. Polat hoca dan Allah razı olsun arkadaşlar gerçekten çok çok başarılı bir dr bu konuda türkiye ilk sırada. Kanama durdurma deyince akla gelen ilk isim.
Bebek benden önce odaya alındı ben biraz yoğun bakımda kaldım. Eşim korkmuş kapıdaydı. Ameliyat kapısından çıkar çıkmaz aynı anda ağlamaya başladık herkes bakıyor ama ne çektiğimizi gelsinler de bize sorsunlar bu ağlama ondandı. Bitti mi dedik artık sıkıntılar.. Allahım kimseye benim çektiğim acıları çektirmesin. İsteyen tüm kardeşlerime sağlıkla nasip etsin evlat sahibi olmayı. Şimdi sorunumuz bebek hiç emmek istemiyor zorla ağlayarak alıyor ama sürekli uyumak istiyor inşallah düzelir sütüm çoğalır. Polat hoca paylaşmış resmi kırmızı alt var bebekte anlarsınız. Yine yazarım müsait olunca

Gördüm fotoğrafı çokk tatlı maşallah. Her şey hallolacak göreceksin

Canım benim Bundan sonra güzel günleriniz var Allahın izniyle inş.

Yaşadıklarını hissederek en derinlerde o kadar güzel yazmışsın ki sanki ben ordaymisim gibi oldum. Çok şükür cnm iyi olmanı bilmek bebeğine sağlıkla kavuşmuş olman o kadar güzel ki.. Rabbim yaşadığın acıları bi daha yasatmasin çekirdek ailenle hep mutlu ol. Dualarımız birbirimiz icin. Şuan gözümden istem dışı yaşlar dökülüyor. Ben çok aglak bi anne olucam galiba son 5 günüm kaldı onun mu etkisi daha fazla üstümde bilemiyorum. Ama okurken çok etkilendim hani derler ya tüylerim diken diken oldu diye o misal.

Ağlayarak okudum inan çok şükür bitti her şey. Benim de ilk hamileligim sorunluydu o kadar iyi anlıyorum ki. Allah analı babalı büyütsün

Canım ya ben de ağlayarak okudum, bundan sonra tek problem emme olsun o zaten düzelir Allahın izniyle, oh hepsi geçti bitti şükür

Canm gördüm bebeği çok tatlı maşallah :) bizim bebişler yapım aşamasından doğum aşamasına kadar hep zor oldu:) bununla gelmiş geçmiş olsun inşallah. İlk zamanlar hep uyumak isteyecek doyurmak için zorla uyandıracaksın. Altını açmak ve topuklarını ovmak en kolay uyandırma yöntemi. Uyumayan anneler olarak aramıza hoş geldin

Canım benim senin de çok az kaldı yaa:) güzel doğum hikayeleri bekliyoruz senden de

Cook duygulandım ama sonuçta mutlu son olduğunu okumak beni rahatlatti. bunca çektiğinize karşılık inşallah size hayırlı bir evlat olsun canım annesinin gözünden bundan sonra mutluluktan başka yaş gelmesin inşallah.
Bu arada bebiş gerçekten baya sarişinmiş yakışıklı Alp bey

Canim bnm aylar haftalar derken birkac gubun kaldi insallah sende saglikla kucagina al bizlere iyi oldugunu yaz.qllah yardimcin olsun senin ve butun hamilelerin. Saglikla donun 3vinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…