2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

En iyisini yapmışsın canım şu zamanda anlayışsız insanlar bizden uzak olsunlar.
Ayy kuzum heyecan yaptım resmen 1 hafta 10 güne falan oğluşuna kavuşmuş olcaksın

Benim de 15-16 civarlarındaydı. Geçtiğimiz Cuma toplandı. Şimdilik hiçbir sıkıntı yok, şükürler olsun. İnşallah böyle devam ederler. Sizinkinde de sorun çıkmaz, içiniz rahat olsun.

Geçmiş olsun canım haklısın kış günü hamile kadına misafirlik saçma yani, çok şükür bana gelen yok okul falan derken zaman bulamıyorlar günler de kısa. Birde ben ilk aylarda iş yapmıyorum düşük riskim var dedim hepsine ondan dolayı gelemiyorlar.

Bal ve toz zencefil tuket hamilelikte zararı olacağını sanmıyorum ilk aylarda bulantı için bana doktor zencefil önermişti zaten. Ihlamuru sade kaynatma içerisine meyve doğra elma ayva ne varsa evde atıyorum ben mandalina dilimleri bile. Uyku iyi gelir sana bolca yat kendini sıcak tut canım. Çabuk atlatirsin inşallah

bende 16. Haftadan beri hissediyorum. 17+0 olduk bugün ama her zaman hissedemiyorum akşamları sadece. Bazen bir iki gün hissedemiyorum acaba bu normal mi? Geç olsun güç olmasın :)
20 haftadan sonra içerde disko yapar canim :) daha erken ondan az hissedersin . 22-28 arası da hepten coşuyor zaten. 28 doldu şimdi de hep aynı yerden vuruyor sanırım yeri daralmaya başladı artik

Saol canın benim dediklerini kullanıyorum faydası olur inşallah. Doğum başlarsa bu şekilde işim zor gibi inşallah bir an önce geçer. Kimse gelmesin daha iyi zaten salgın var ortada. Benim dr kimseyle görüşme uzak dur dedi açık açık. Allah yardımcımız olsun

Valla çok yakın arkadaşımda olsa asla rahatsız etmem evde pişirip götürür çok oturmadan kalkarım. İnşâAllah bizede böyle anlayışlı insanlar denk gelir
20 haftadan sonra içerde disko yapar canim :) daha erken ondan az hissedersin . 22-28 arası da hepten coşuyor zaten. 28 doldu şimdi de hep aynı yerden vuruyor sanırım yeri daralmaya başladı artik
Ay İnşâAllah canım sağlıklı olsunda sonuna kadar gidelim kuzumla

Ah canım nerdee. Herkes biz gibi düşünse zaten sorun olmaz hiç

becidina canım nasılsınnız
İnşallah herşey yolundadır,ikizlerin toparlanıp kilo alıyorlardır bol bol inşallah
Bende merak ettim en son oğlana ilaç verecekler demişti daha sonra yazdı mı ben mi kaçırdım becidina inşallah herşey yolundadır

Günaydın arkadaşlar, herkese güzel bir gün olsun inşallah. becidina arkadaşım, bebişlerin nasıllar, toparlanmaya başladılarmı? Rabbim esirgesin sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. kinalikadin arkadaşım sana da geçmiş olsun, gribin ilerlemez inşallah bol bol meyve ye dinlen. Bizim toplumda özellikle bayanlar oturup düşünüyorlar bugün kime gitsem aaa bu var gideyim, karşıdaki müsait mi, hasta mı vb.. düşünmek yok. İnanın ben on kere düşünürüm acaba rahatsız edermiyim diye.Gerçi çalışıyorum ama yinede bana kızarlar hiç gelmiyorsun diye. Helede kişinin özel durumu varsa yardımcı olacağımıza o bize hizmet etmek zorunda kalıyor. Neyse bu durumu değiştiremeyeceğiz galiba.
Arkadaşlar bende bu hafta sonunda transfer hazırlığına başlayacağım bir aksilik olmazsa. İnşallah hayırlı ve mutlu sonlanır. Artık son şansım. Dondurulmuş tek embiryom var bakalım ne olacak. Bazen o embiryonun orda olduğunu düşündükçe daha mutlu oluyorum. Transfer olup da negatifi görmektense böyle biraz daha mı kalsa diyorum. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

Günaydın canım benim inşallah bu defa yüzün güler olumlu sonuç alman nasip olur. Allah yardımcın olsun güzel kalbine göre versin. Çok teşekkür ederim. Güzel haberlerin gelir inşallah

Cok geçmis olsun canım kimseyi takmayın sen ve bebeğin önemlisiniz maşallah 35 haftalık oldunuz sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

İnşallah sıkı sıkıya tutunur canım bol bol su iç rahim kasilmalarini azaltıyor ve tutunmayı kolaylastırıyor badem ceviz yumurta süt peynir ihmal etme derin derin nefes alıp ver bol oksijen lazım birde devamlı yatma yürüyüş yap kendini yormadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…