2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Rabbim hayırlısı ve saglikla muradini nasip etsin inşallah

Kizlar selam nasilsiniz birsey soracagim rapor cikaran arkadadlar en kolay merede cikardiniz. Birde suleymaniye kadin dogumla kanuni sultan suleyman hastanesi farkli yerlermi oluyor yardimci olurmusunuz rapor cikaran arkadaslarim.

Kizlar selam nasilsiniz birsey soracagim rapor cikaran arkadadlar en kolay merede cikardiniz. Birde suleymaniye kadin dogumla kanuni sultan suleyman hastanesi farkli yerlermi oluyor yardimci olurmusunuz rapor cikaran arkadaslarim.
Benim cikacak ama hastanem Kendi ugrasacak ben sadece evrakları vericem

Canım günün belli oldu mu?
36 37 arası alacam dedi dr kesin olarak gün vermedi ama ayın sonuna kadar alacak sanırım. Biraz suyun azalmış dedi ama çok önemsemedi. Benim de aklım takıldı bol bol su iç dedi. Su azalmasına şaşırdım 1 hafta sonra kontrole çağırdı. Hayırlısı diyorum kuzum

İnşallah guzel sonuclar alırsın ve dogumu hayırlısıyla atlatırsin bebegine kavusursun.. bol su ve meyve suyu kendin sık arkadaş ta öyleydi dogumda sıkıntı yasamadi

Hadi bakalım canım hayırlısıyla 10 gün falan kaldı sanırım, sıra bizlerde artık. Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah. Armut ve havuç ye bol bol. İyi su yapıyor onlar. Belli olursa yaz buraya dularımızı edelim canım

Kızlar Rabbim yardımcıniz olsun çok şükür ben 3.denemede olumlu sonuç aldım Rabbim size de nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın .Benim elimde tedavimden kalan 5 kutu clexan ve 1 kutu Prolutex var ihtiyacı olan arkadaş özelden msj atsın uyguna vericem aslında hiç almamam ama ilaçlar ateş pahasi

Kuzumm demek o kadar yaklaştı doğum:) çok heyecanlandım. Riskli haftaları da atlattın zaten. Hayırlısıyla ve sağlıkla al inşallah kucağına. İsim düşündünüz mü :)

Merhaba canım teşekkür ederim önerin için ama hiç bişey hissetmiyorum yaa bugün biraz umutsuz kalktım canım sıkkın psikolojimi bozmakta istemiyorum ama hiç belirtimde yok canım sıkkın biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…