2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Günaydın arkadaşlar, herkese güzel bir gün olsun inşallah. @becidina arkadaşım, bebişlerin nasıllar, toparlanmaya başladılarmı? Rabbim esirgesin sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. kinalikadin arkadaşım sana da geçmiş olsun, gribin ilerlemez inşallah bol bol meyve ye dinlen. Bizim toplumda özellikle bayanlar oturup düşünüyorlar bugün kime gitsem aaa bu var gideyim, karşıdaki müsait mi, hasta mı vb.. düşünmek yok. İnanın ben on kere düşünürüm acaba rahatsız edermiyim diye.Gerçi çalışıyorum ama yinede bana kızarlar hiç gelmiyorsun diye. Helede kişinin özel durumu varsa yardımcı olacağımıza o bize hizmet etmek zorunda kalıyor. Neyse bu durumu değiştiremeyeceğiz galiba.
Arkadaşlar bende bu hafta sonunda transfer hazırlığına başlayacağım bir aksilik olmazsa. İnşallah hayırlı ve mutlu sonlanır. Artık son şansım. Dondurulmuş tek embiryom var bakalım ne olacak. Bazen o embiryonun orda olduğunu düşündükçe daha mutlu oluyorum. Transfer olup da negatifi görmektense böyle biraz daha mı kalsa diyorum. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.:dua::dua::dua::KK17:

Rabbim hayırlısı ve saglikla muradini nasip etsin inşallah

Kizlar selam nasilsiniz birsey soracagim rapor cikaran arkadadlar en kolay merede cikardiniz. Birde suleymaniye kadin dogumla kanuni sultan suleyman hastanesi farkli yerlermi oluyor yardimci olurmusunuz rapor cikaran arkadaslarim.

Kizlar selam nasilsiniz birsey soracagim rapor cikaran arkadadlar en kolay merede cikardiniz. Birde suleymaniye kadin dogumla kanuni sultan suleyman hastanesi farkli yerlermi oluyor yardimci olurmusunuz rapor cikaran arkadaslarim.
Benim cikacak ama hastanem Kendi ugrasacak ben sadece evrakları vericem

Canım günün belli oldu mu?
36 37 arası alacam dedi dr kesin olarak gün vermedi ama ayın sonuna kadar alacak sanırım. Biraz suyun azalmış dedi ama çok önemsemedi. Benim de aklım takıldı bol bol su iç dedi. Su azalmasına şaşırdım 1 hafta sonra kontrole çağırdı. Hayırlısı diyorum kuzum

36 37 arası alacam dedi dr kesin olarak gün vermedi ama ayın sonuna kadar alacak sanırım. Biraz suyun azalmış dedi ama çok önemsemedi. Benim de aklım takıldı bol bol su iç dedi. Su azalmasına şaşırdım 1 hafta sonra kontrole çağırdı. Hayırlısı diyorum kuzum
İnşallah guzel sonuclar alırsın ve dogumu hayırlısıyla atlatırsin bebegine kavusursun.. bol su ve meyve suyu kendin sık arkadaş ta öyleydi dogumda sıkıntı yasamadi

Hadi bakalım canım hayırlısıyla 10 gün falan kaldı sanırım, sıra bizlerde artık. Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah. :dua: Armut ve havuç ye bol bol. İyi su yapıyor onlar. Belli olursa yaz buraya dularımızı edelim canım :KK200:

Kızlar Rabbim yardımcıniz olsun çok şükür ben 3.denemede olumlu sonuç aldım Rabbim size de nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın .Benim elimde tedavimden kalan 5 kutu clexan ve 1 kutu Prolutex var ihtiyacı olan arkadaş özelden msj atsın uyguna vericem aslında hiç almamam ama ilaçlar ateş pahasi

Kuzumm demek o kadar yaklaştı doğum:) çok heyecanlandım. Riskli haftaları da atlattın zaten. Hayırlısıyla ve sağlıkla al inşallah kucağına. İsim düşündünüz mü :)

İnşallah sıkı sıkıya tutunur canım bol bol su iç rahim kasilmalarini azaltıyor ve tutunmayı kolaylastırıyor badem ceviz yumurta süt peynir ihmal etme derin derin nefes alıp ver bol oksijen lazım birde devamlı yatma yürüyüş yap kendini yormadan
Merhaba canım teşekkür ederim önerin için ama hiç bişey hissetmiyorum yaa bugün biraz umutsuz kalktım canım sıkkın psikolojimi bozmakta istemiyorum ama hiç belirtimde yok canım sıkkın biraz

X