2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnş cnm ya. Kolonya sürüyorum biraz rahatlatiyor bir de duş iyi geliyor. Az kaldı 2 gün geçer inşallah.

Evet canım bugün aradılar ama sadece 2 tanesi döllenmiş yarın transfer için çağırdılar çok heycanlıyım açıkçası. Ama keşke diğerlerinden de döllenen olsaydı dondurma şansımız olsaydı artık hakkımızda hayırlısı dua edin arkadaşlar benim gibi bebiş bekleyen herkes için

Kizlar mandala diye bişey var duydunuz mu alan oldu mu ise yaradimi? Ben almayı düşünüyorum da kafa dağıtmak için tup Bebek surecinde stresle başetmek icin

Ben almıştım yaklaşık 5 sene evvel, o zaman yeni yeni moda olmaya başlamıştı :) Boyama sevenler için güzel bir etkinlik aslında, iyi düşünmüşsünüz. Ben de puzzle yapmayı tercih ediyorum okuldan artan zamanlarda, iyi geliyor :)

Aa evet puzzle da olabilir çok iyi fikir stresten uzaklastirir çok teşekkür ederim canimmm

Arkadaşlar tupbebekle hamileyim 2-3hafta sonra sezeryan la dogum yapcam kan pıhtılaşması var iğne kullaniyorum genel anestezi değilde spinal yada epidural düşünüyordum yeni öğrendim iğne kullandigim için sakincaliymis ne gibi tehlikeler olabilir bilgisi olan varmı doktorumla daha görüşmedim kafama takıldı basından geçen varmi

kizlar bebislerin hareketlerini kacinci haftada hissettiniz ben hala hissetmiyorum
bende 16. Haftadan beri hissediyorum. 17+0 olduk bugün ama her zaman hissedemiyorum akşamları sadece. Bazen bir iki gün hissedemiyorum acaba bu normal mi? Geç olsun güç olmasın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…