2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Teşekkür ederim içimi biraz rahatlattın söz konusu bebek olunca insan kafaya takıyor özellikle bizim gibi zor elde edenler için
Rica ederim tabiki insan en ufak şeyden endişe ediyor merak etme 160 a kadarı normal sayan doktorlar da varmış. Bizim doktorlar işini sağlama almak istiyorlar belli ki. Sende yaptır için rahat etsin

Amin kuzum inşallah inşallah Rabbim hayırlısıyla sağ salim o günleri gösterir cümlemize
Ilayumut canım hayırlı uğurlu olsun yeni tedavin
Rabbim yüzünü güldürsün dualarım seninlee canım

Kızlar aylık kontrollerim 2 haftaya inmişti.
Aradaki fark kapanmamış,ama kızım gelişmeye kilo almaya devam ediyor çok şükür.
Rabbim inşallah aradaki farkın kapanmasını,gelişimini tamamlamasını nasip eder.
Suyu,kan akışı gayet iyi durumda şuan için korkulacak bir durum yok dedi doktorumuz,minyon yapılı bir kızda olabilir dedi.

Sevindim canım çok şükür herşey normal varsın minyon tatliş bir kız olsun :) doğumun da kolay olacak inşallah.

Sevindim canım çok şükür herşey normal varsın minyon tatliş bir kız olsun :) doğumun da kolay olacak inşallah.
Çok sağol canım Allah razı olsun
Çok doğru kuzum sağlığı yerinde olsun bir sıkıntısı olmasın varsın minnak tatlı mı tatlı bir kızım olsun
İnşallah kuzum doğumuda kolay olur,sağ salim kavuşuruz evlatlarımıza
Sen nasılsın canım kontrol ne zaman

Cnm sağlıklı olsun Minyon olmasini takma kafana. Hem beslenmene dikkat et daha bebis büyüycek kilo alcak zamanin var. O yüzden rahat ol annesi

İyiyim canım ama iki gündür bebek çok aşağılara vuruyor hatta canımı acıtıyor bazen. Bu kadar aşağılara vurması normal mi acaba sende de oluyor mu?
Kontrolüme daha var canım beni yine bir ay sonraya çağırdı Şubat'ın başında gideceğiz insallah

Allah razı olsun canım benim inşallah bu defa gelir miniğim ve bir ömür kalır benimle sende inşallah sağlıkla kucakla minnoş kızını

Valla canım kürtajdan bu yana beni ayakta tutan en büyük şey yeniden tedaviye başlama düşüncesi inşallah bu defa herşey yolunda gider ve sağlıkla kavusirum bende minigime maşallah günler gerçekten de nasıl hızlı geçiyor 28 haftalık olmuşsun bile az kaldı desene Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnmmm maşallah sizee

Cnm sağlıklı olsun Minyon olmasini takma kafana. Hem beslenmene dikkat et daha bebis büyüycek kilo alcak zamanin var. O yüzden rahat ol annesi
Yok canım minyon olmasını gerçekten hiç kafama takmıyorum,gelişim geriliği daha da artar diye korkuyorum
Hem ben ve eşimde minyon tipliyiz kızımda bize çeker
Bir haftadır ne bulursam yiyorum kızım arayı kapatsın diye :)
Sen nasıl oldun canım sonuçlar ne zaman çıkıcak
Benim içime temiz çıkacak diye doğuyor

Evet canım inşallah seninde gebelik haberini alıp haftalarıni sayacağız :) umut bizim gücümüz Allah her zaman umutla dolmayi nasip etsin. Her aşamayı yaz buraya test gününü birlikte bekleriz insallah

Kuzum büyük ihtimalle oğlunun başı aşşada o yüzden hareket ettikçe, kilo aldıkça sert hissediyosun.
Benim çok sert hareket olarak değilde canım bazen otururken başı aşşada olduğu için rahat edemiyorum
Bu kontrolden sonra 2 haftaya bir düşer canım sizinde büyük ihtimal
Allah razı olsun canım benim inşallah bu defa gelir miniğim ve bir ömür kalır benimle sende inşallah sağlıkla kucakla minnoş kızını
Amin canım inşallah inşallah
Çok sağol Allah razı olsun ❤
Rabbim yüzünü güldürecek inşallah canım seneye bu zamanlar kızın kucağında olucak(içime kızın olacak gibi doğdu)

Evet canım kafa zaten altta ayakları sağ tarafta yukarıda çıkıyor hep ultrason da.. kafa atıyor diyorsun :) valla bilmiyorum hayırlısıyla bir dünyaya gelselerdi..
Evet 2 haftada bir çağırır büyük ihtimalle o değilde alttan muayene olmasa keske

Futbolcu mu olcak ki ne :))
Amin kuzum inşallah inşallah hayırlısıyla sağ salim o günleri görmekte nasip olur❤
Doğuma yakın olmuyo mu kız o alttan muayene,az mı geçti başımızdan bu seferde yumurtalarımıza bakılmaz minnoşlarımızın başına bakarlar :)
Öyle düşün ❤

Bazı doktorlar 33.haftadan itibaren başlıyormus canım alttan muayene ye bazıları 37-38 değişiyor sanırım. Bir sonraki muayene de sormak lazım ona göre hazırlıklı gideriz.
Doğru diyorsun minnoslara bakarlar :) ama ne bileyim bende fobi oluştu sanki tedavide o kadar çok alttan muayene olunca. Birde crinone jel den dolayı tahriş olmuştu iç kısım doktor temizlemeye çalışmıştı bana kötü oldum o zaman onun psikolojik etkisi sanirim

33.hafta erken değil mi ki acaba merak ettim bak şimdi.
Benim büyük bir ihtimal sezeryan olucak kuzum,banada alttan muayene yapar mı ki
Senin sanırım psikolojik olarak etki etti kuzum o yüzden baksın istemiyorsun,hoş kim isterki

Ayy allah razı olsun canım benim inşallah bitanem inşallah hayırlısı ile kızım olsun

Evet canım inşallah seninde gebelik haberini alıp haftalarıni sayacağız :) umut bizim gücümüz Allah her zaman umutla dolmayi nasip etsin. Her aşamayı yaz buraya test gününü birlikte bekleriz insallah
Allah razı olsun canım benim yazarım tabiki inşallah hayırlısı ile daha teste giderken dua istiycem hamilelikte bilmediğim şeyleri sorup kafanızı ütüleyecem

Yok cnm öyle düşünme inş gelişimi iyi olacak. Haftada bir yada iki mutlaka balık ye. Süt, yoğurt, muz, kaşar peyniri, tahin ve pekmez bunları ihmal etme hergün tuket şifa olsun minnak kızına bn nasıl olayım cnm buna şükür diyelim gece oldu yine başladım kaşınma ya öyle bişey ki kasidikca kasiyasi geliyor insanın çarşamba sonucu alıp ordan dr uma gecicem inşallah. Çabuk geçer umarım böyle uyku da yok

Merhaba arkadaşlar,kasımdaki ilk tüp bebek denemem başarısızlıkla sonuçlanmıştı bu ay ikinci denemeye başlandı ve cuma günü yumurtalar alındı. 8 yumurta toplanmış bugün aradılar 7 tanesi döllenmiş biri olmuş( benimde tam anladığım bu ama yanlışta ifade edebilirim) diğerlerinin gelişimi devam ediyormuş onlarla ilgili izleme devam ediyormuş Pazartesi tekrar onlar için haber vericeklermiş.
Merak ediyorum aranızda böyle olan oldu mu hiç arkadaşlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…