2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah maşallah tombik prensese:)) haftasına göre önde görünüyor kuzucuk. Kafasını yesinler onun. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın gönlünden geçen nasip olsun canım benim

Maşallah sübhanallah canım geliyor minik prensesin annesi az kaldı doya doya özlem gidermenize

Benim kist küçük ama yumurtalıgn üstündeymis sağdan alacaklar benimde.. korkuyorum insalllah kaliteli cikar da ilk tup bebekte şansım olur da tutunur

Selam canlar nasılsıniz nasıl gidiyor herşey yolunda mı eskiden sıkça girer okurdum ama 1 aydır okuyamadım herkes nasıl herşey yolunda mı

Maşallah maşallah tombik prensese:)) haftasına göre önde görünüyor kuzucuk. Kafasını yesinler onun. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın gönlünden geçen nasip olsun canım benim
Hepimiz sağlıkla alıcaz mis kokulularımızı kucağımıza inşallah canım. Bu arada iki elimde de sinir sıkışması olmuş ödemden, geceleri sabaha karşı iyice şişip çok ağrıyordu, EMG çekildi, atel verdi nöroloji Dr u. Bu gece rahat uyucam sanırım.

Maşallah sübhanallah canım geliyor minik prensesin annesi az kaldı doya doya özlem gidermenize

Evet canım inşallah sağlıkla kavuşuruz. Sonra da sıra siz de inşallah

Geçmiş olsun canım. Gebelikte ne değişik rahatsızlıklar çıkıyor Allah beterinden esirgesin. Gerçekten annelerin hakkı ödenmez.

Sen nasılsın canım yeni tedaviye başladın mı ?
Allah razı olsun canım evet 3 gün önce yeni tedaviye başladık çok teşekkür ederim merak edip sorduğun için artık dualarınıza talibim allah kimsenin emeğini boşuna çıkarmasın kimsenin hevesini kursağında bırakmasın Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatları nasip etsin inşallah sen kaç haftalık oldun cnm

Allah hayırlı etsin canım inşallah, başlamak bile iyi gelmiştir. Her zaman dualarimdasiniz Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin peşpeşe inşallah.
Ben de 28.haftayi doldurdum , günler geçiyor iyi kötu. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Günaydın herkese
Ben bugun 50gr seker yüklemesi yaptırdım ve sonucum 159cıktı doktor ikinciye cagırdı ama ne yapacagımı bilmiyorum
Merhaba arkadaşım , aynısı başıma geldi 50 lik yükleme yaptırdım 154 çıktı doktor 100 lük yapacağız dedi. Salı günü yaptırdım normal çıktı gayet. Korkma yani senin ki de normal çıkar inşallah.
Ama 100 lük için erken git hastaneye aç karınla 3 saat beklemek mahfediyor insanı her seferinde idrar örneği de alıyorlar .

Ben evde makinamla 3 günde bir falan ölçüyorum, şekerim hep düşük çıkar, açlık 70-80 lerde tokluk 100 civarı. Son 2 haftadır toklukta 11 de falan kahvaltıdan sonra 140 üzerini görmeye başladım. Sonra bir şey denedim size de tavsiye edeyim. Sabah 8 de eşimi yolladıktan sonra yarın dilim ekmek ve peynir atıyorum ağzıma, akşamdan beri aç kaldığım süre azalıyor. Sonra 10 buçukta kalkıp kahvaltı ettikten sonra sonuç gene 100 lerde. Aç kaldığınız süreyi azaltın çok işe yarıyor.

Ben çok geç kahvaltı yapıyorum aslında canım haklısın etki edebilir..

Ben çok geç kahvaltı yapıyorum aslında canım haklısın etki edebilir..
Ben erken kahvaltı yapıyorum aslında sabah 7de yiyorum sonra tekrar 10bucuk gibi yiyorum normalde evde ölcünce aclık sekerim hep 80 en fazla 90 cıkardı böyle olmasına canım cok sıkıldı insallah dediğin gibi sonuc seninki gibi normal cıkar. Hatırlıyorsan söyleyebilir misin 100lük yüklemede kaç çıkmıştı? Birde bebeğe zararı var mı acaba bu kadar şeker yüklemenin

Açlık 86
60 dk 134
120 dk 128
180 dk 109
Çıkmış baktım şimdi sonuçlara.. açıkçası ilki biraz yüksek çıktı ya şimdi bunu yaptirmasam hep aklımda kalacaktı acaba şekerim mı var bunu yesem şunu yemesem hep bir soru işareti. Zararı olsa doktor onermez diye düşündüm ve yaptirdim

Teşekkür ederim içimi biraz rahatlattın söz konusu bebek olunca insan kafaya takıyor özellikle bizim gibi zor elde edenler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…