2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ay bende bebekken kolik mişim canım :) annem neler çekmiş kadincagiz, iki yan binadaki komşular şikayet etmişler bebek sesinden uyuyamiyoruz diye..
Ama çocukluğum çok usluydu gerçekten. İnşallah senin bebiste akıllı uslu bir çocuk olacak o günleri de göreceksin :)

kinalikadin canim dilekten haber var mi
Neden girip tek kelime yazmadi .. uzak kalmazdi bu kdr diye dusunuyorum
Hiç haberim yok canım teli vardı arada yazardı benim tel(cihaz)değişti numalar gitti. Ben arada bakıyorum giriyor siteye sık sık ama hiç yazmıyor inşallah iyidir ne diyelim

Genel durumunuzun iyi olmasına çok sevindim canım.
Ne zaman çıkartıcaklar bilgi verdiler mi
Daha gününü doldurmadığı için mi tutuyolar acaba
İnşallah en kısa zamanda kilo alır çar çabuk toparlar taburcu olursunuz kuzum.
Bizde iyiyiz çok şükür tek sıkıntımız ac geriliği
Erken sezeryan ihtimalimiz var korkuyorum kızım daha çok küçük
Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun
Bütün şifa bekleyen hastalarına şafi ismiyle şifa versin

Evet canım onlarda vardı unutmuşum bak.
Birde kuzum sonuçların çıkana kadar hayvansal gıdalarla meyveyi çok tüketme her ihtimale karşı.
Allah yardımcın olsun canım
Rabbim sağ salim evladını kycağına aldığın günleri göstericek içini ferah tut
Dualarımızdasın canım ❤

Günü gününu tutmuyor maalesef canım. Bugün gr vermişler yine oğlanın enfeksiyonu çıkmış gece antibiyotik başlanmis. Rabbim korusun evlatlarımızı ne diyelim.
becidina cok sevindim genel olarak iyi olmaniza. Bebisler gun gectikce iyilesecekler canim seninde o gune kdr agrin sizin kalmaz ins. Doya doya koklasirsiniz
İnşallah canım. Yukarda yazdım oğlan biraz sıkıntıda, kız daha iyi şimdilik. İnşallah şifa bulacaklar. Ağrılarımi dert etmiyorum yeterki iyi olsunlar.
Canım ben hep sıra bozarim zaten hiç normal bir şeyim olmaz. Kader kısmet inşallah sizinkiler zamanında sağlıkla gelsinler Rabbim korusun bütün evlatlari, tez vakitte isteyen herkese de nasip etsin Rabbim. Sıkı tutun yavruları.
Rabbim yavrularını sağlıkla sana bağışlasın inşallah canım kuvezde bebiş beklemek çok zor onlar iyi olsun artık bekleyecegiz
Amin canım inşallah hepimize sağlıkla bağışlasın Rabbim. Senin kuzu da yarıyormys hala çabucak toparlar inşallah Rabbim korusun onu. Hastaneye gidip gelmek falan çok sıkıntı. Ben henüz emzirme yapmadığım küçük oldukları için istemediler ama emmeye başlayınca sabah erkenden gidip gece geç dönmeni istiyorlar küçücük havasız bir odada arada bekleyeceksin süt sagacaksin emzirme saatinde bebeği emzirip temizliğini yapacaksın falan kadınlar kalıyor görüyorum perişan durumda hepsi. Hastane Hacettepe olunca çok yoğun yatış yapmıyorlar. Rabbim yardım eder inşallah, siz de çabucak sağlıkla çıkın inşallah hastaneden.
Ben hep seni merak ediyordum. Okudum simdi olanlari. Allah bebislerine tez zamanda sifa versin. Sizi kavustursun insallah saglikla sihhatle. Dualarimda olacaksiniz. Cok gecmis olsun.
Canım vakit olmuyor her gruba ayrı yazamadım. Amin inşallah. Allah razı olsun. Siz zamaninda sağlıkla doğurun inşallah, çok dikkat et.

:)))) amin yaaa insallah zorlugu bine katliyor

Hiç haberim yok canım teli vardı arada yazardı benim tel(cihaz)değişti numalar gitti. Ben arada bakıyorum giriyor siteye sık sık ama hiç yazmıyor inşallah iyidir ne diyelim
Aa cok sasirdim halbuki cok etiketlendi mutlaka gormustur neyse vardir bir bildigi belkide dogum yaptim diye yazacak zamani gelince :))

Canım benim Rabbim kuzularınla sağlıkla evinize dönmenizi nasip etsin dua etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok inşallah atlatacaklar. Çok zorlu bir sınavdan geçiyorsunuz eşinde sende. Sabır güç versin Rabbim bunu da aşarsınız inşallah

Aa cok sasirdim halbuki cok etiketlendi mutlaka gormustur neyse vardir bir bildigi belkide dogum yaptim diye yazacak zamani gelince :))
İnşallah o haberi yazsın buraya razıyız:) ama o kadar dertlerimiz çıktı buraya yazdık hepimiz riskli durumlardan geçtik hiç yazmamasına şaşırıyorum inş bir sorunu yoktur Allah yardımcısı olsun. Bunları da bilerek yazıyorum bir gaza gelip te cevap versin

Amin kuzum inşallah. Evet dua ediyoruz ne yapalım, emin ellerde diye düşünüyorum stres olmamak için çabalıyorum yoksa arada böyle deli gibi ağlamak geliyor içimden. Geçecek inşallah. Oğlum halsiz durumdaydı daha kötü olmasın diye dokunmadim nerdeyse bugün ama kızım ona inat gülümsüyordu annesine gözünü açmaya çalışıyordu moralimi düzeltmek istercesine. Rabbim korusun evlatlarımızı.

Sagol cnm yazdıkların için. Aminn inşallah dün çok korktum ama bugun daha iyiyim sukur. Sen nasılsın?

Canim kucuk hamisim neden uzuldun okdr allahin izniyle biseycik olmayacak. Sen cooktan gectin riskli haftalari. Insallah saglikla alacaksin kucagina hasret son bulacak uzulup bebiside uzme annesi
Bugün daha iyiyim cnm. Dr umla gorustum karaciğer ast ve alt düzeyinde herhangi bir olumsuzluk çıkmamış. Diğer test içinde kan verdim o da haftaya çarşamba çıkacak inşallah ordan da dr uma kontrolüm var. Diğer test de de bi sorun çıkmaz inşallah eğer çıkarsa da bebise bi etkisi olmasın sağlıkla kucağıma alayım kizimi. Dün küçük hamisin çok ağladı

Sagol cnm Allah razı olsun. Rabbim büyük insallah kucağıma aldigim günü de nasip eder. Hepimiz hayırlı doğumlar yapalım. Sizde bnm dularimdasiniz hep

Ağlama krizleri sonra evinize bir geçin sağlıkla sonra gir odaya boşalt içini ağla. Bende öyle doluyum ki sıka sıka bir hal oldum. Yine de halimize şükür diyelim kuzum benim. Bebekleriniz senin gücüne varlığına ihtiyacı var

Kızlar göbekten yaptigimiz ignelerden sag tarafimda misket gibi bir topak olustu ve yeserdi gitmiyor 4 5 gündür ele gelen bi sertlik..yaşayan oldumu nasıl iner

Bende iyiyim sukur cnm 3 tedavi icin biraz maddi manevi toparlanmayi bekliuorus.
Allah yardimcin olsun cnm. Zor süreçler ama pes etme Rabbim elbet bigün mükafatıni verecek. bnm arkadaşımın 4 uncude bi oğlu oldu. Biz dua edelim zamani gelince sende buraya güzel haberini yazacaksin . Bn inanıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…