2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar uzun bir aradan sonra geldim yarusjnj okuyamabildim anlamadigim kadarıyla A anneveoglusu dogum yapmış başka güzel haberler var mı bilmiyorum hayırlı olsun insallahh:anne:
kinalikadin kinalikadin sen nasilsin ne zaman dogum:anneadayı:
hilal1907 hilal1907 sanirim baskent Hastanesi'nde tedavi goruyorsun dimi hangi doktor acaba?
Benim de regl döneminde kontrol vardi kan tahlilleri ve alt muaybem vardi sorun cikmadi çok şükur.. diğer kan sonuclari da iyi çıkarsa tüp bebege basliyruzb bu ay hatta 2 hafta sonra:dua: bu hafta progesteron tahlilk vericem o da guzel çıkar ins:dua:
Gogsen hocadayim cnm. İnsallah tahlillerin guzel cikar hayirli olsun tedavin insallah mutlu sona ulasirsinn :KK200:

Kızlar göbekten yaptigimiz ignelerden sag tarafimda misket gibi bir topak olustu ve yeserdi gitmiyor 4 5 gündür ele gelen bi sertlik..yaşayan oldumu nasıl iner
Canım hep aynı yere mi vurdun ki , alkollü pamukla ovala masaj yap oraya dağılsin. Sürekli farklı yerlere vurmaya çalış, gerçi bir müddet sonra yer kalmiyor

Kızlar göbekten yaptigimiz ignelerden sag tarafimda misket gibi bir topak olustu ve yeserdi gitmiyor 4 5 gündür ele gelen bi sertlik..yaşayan oldumu nasıl iner
Bende iki taraflı yumru oldu uzun süre gitmedi iğneyi kestikten sonra 2 hafta sonra kadar küçüldü gitti. İğneyi yaptıktan sonra çekince ovma sadece bastır o bölgeye limonlu pamukla ve çek. Gün içinde de orayı dağıtmak için masaj yapabilirsin canım geçmiş olsun

Günü gününu tutmuyor maalesef canım. Bugün gr vermişler yine oğlanın enfeksiyonu çıkmış gece antibiyotik başlanmis. Rabbim korusun evlatlarımızı ne diyelim.

İnşallah canım. Yukarda yazdım oğlan biraz sıkıntıda, kız daha iyi şimdilik. İnşallah şifa bulacaklar. Ağrılarımi dert etmiyorum yeterki iyi olsunlar.

Canım ben hep sıra bozarim zaten hiç normal bir şeyim olmaz. Kader kısmet inşallah sizinkiler zamanında sağlıkla gelsinler Rabbim korusun bütün evlatlari, tez vakitte isteyen herkese de nasip etsin Rabbim. Sıkı tutun yavruları.

Amin canım inşallah hepimize sağlıkla bağışlasın Rabbim. Senin kuzu da yarıyormys hala çabucak toparlar inşallah Rabbim korusun onu. Hastaneye gidip gelmek falan çok sıkıntı. Ben henüz emzirme yapmadığım küçük oldukları için istemediler ama emmeye başlayınca sabah erkenden gidip gece geç dönmeni istiyorlar küçücük havasız bir odada arada bekleyeceksin süt sagacaksin emzirme saatinde bebeği emzirip temizliğini yapacaksın falan kadınlar kalıyor görüyorum perişan durumda hepsi. Hastane Hacettepe olunca çok yoğun yatış yapmıyorlar. Rabbim yardım eder inşallah, siz de çabucak sağlıkla çıkın inşallah hastaneden.

Canım vakit olmuyor her gruba ayrı yazamadım. Amin inşallah. Allah razı olsun. Siz zamaninda sağlıkla doğurun inşallah, çok dikkat et.
Rabbim sana bağışlasın evladlarini
Bizede iki farklı antibiyotik kullanımı yapildi her anti 7 ser günlük yarın ikinci kur bitiyor oglusuna da veriliyor demek anti inşallah şifa bulur kuzular tez zamanda onları beslemesine katkı saglarsin inşallah

Rabbim şifa versin meleklerimize

Bugün daha iyiyim cnm. Dr umla gorustum karaciğer ast ve alt düzeyinde herhangi bir olumsuzluk çıkmamış. Diğer test içinde kan verdim o da haftaya çarşamba çıkacak inşallah ordan da dr uma kontrolüm var. Diğer test de de bi sorun çıkmaz inşallah eğer çıkarsa da bebise bi etkisi olmasın sağlıkla kucağıma alayım kizimi. Dün küçük hamisin çok ağladı :KK70:
Ahh kiyamam kendini unutup bebis icin uzuluyorsun annelik iste bambaska saglikla kavusacaksiniz canim

İnşallah o haberi yazsın buraya razıyız:) ama o kadar dertlerimiz çıktı buraya yazdık hepimiz riskli durumlardan geçtik hiç yazmamasına şaşırıyorum:KK43: inş bir sorunu yoktur Allah yardımcısı olsun. Bunları da bilerek yazıyorum bir gaza gelip te cevap versin:KK51:
:)))) b3nde gaza getiriyim
Eeee tabi biz dert arkadasiydik simdi hamile ise yeni arkadaslar bulmustur kendine

A anneveoglusu Selam arkadaşım bebeğinin küvözde olduğunu okuyunca yazmak istedim. 3 ay önce ikiz bebeklerimi 36 haftalık doğum yaptım. Bebeklerimden bir tanesi solunum sıkıntısından diğeri kilosu az olduğundan dolayı küvöze girdiler. Biri 8 diğeri 15 gün kaldı ve bende hergün hastaneye gidip geliyordum emzirme için. Zoe bir süreç biliyorum ama inan bana küvözde cok cok iyi bakıyorlar bebeklere. Hiç üzülme şükür ki tek sorunun kilosunun zayıf olması orada hızla istenilen kiloya ulaşacak zaten. Allah yardımcınız olsun canım

Rabbim evladlarini sana bağışlasın benimde bu gün 15 gün olacak çok iyi bakildigini biliyorum
İnşallah bizde bugün çıkış yapabiliriz

Kızlar uzun bir aradan sonra geldim yarusjnj okuyamabildim anlamadigim kadarıyla A anneveoglusu dogum yapmış başka güzel haberler var mı bilmiyorum hayırlı olsun insallahh:anne:
kinalikadin kinalikadin sen nasilsin ne zaman dogum:anneadayı:
hilal1907 hilal1907 sanirim baskent Hastanesi'nde tedavi goruyorsun dimi hangi doktor acaba?
Benim de regl döneminde kontrol vardi kan tahlilleri ve alt muaybem vardi sorun cikmadi çok şükur.. diğer kan sonuclari da iyi çıkarsa tüp bebege basliyruzb bu ay hatta 2 hafta sonra:dua: bu hafta progesteron tahlilk vericem o da guzel çıkar ins:dua:

Allah razı olsun

Rabbim bu tedavinde yüzünü güldürsün canım inşallah

Rabbim evladlarini sana bağışlasın benimde bu gün 15 gün olacak çok iyi bakildigini biliyorum
İnşallah bizde bugün çıkış yapabiliriz

Canım sana tesadüf burda rastladım. Allah bebişine ve sizlere sağlık verisin kuzum hayırlısı ile bugün çıkarsınız inşallah. :dua:

Mübarek günün hürmetine Rabbim hastalara şifa, dertliler derman olsun kimseyi sevdiği ile istediği şeylerle sınamasın inşallah. :dua:

Burdaki hamiel arkadaşlar ada hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim :dua: Hamile olmak isteyenlere de Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah :dua:

Bende iki taraflı yumru oldu uzun süre gitmedi iğneyi kestikten sonra 2 hafta sonra kadar küçüldü gitti. İğneyi yaptıktan sonra çekince ovma sadece bastır o bölgeye limonlu pamukla ve çek. Gün içinde de orayı dağıtmak için masaj yapabilirsin canım geçmiş olsun
Hic ovalamam alkol de kullaniyorum ama acaba yanlis bir yere mi yaptim diye korkmustum gececek demekki
Cok sagol

Canım hep aynı yere mi vurdun ki , alkollü pamukla ovala masaj yap oraya dağılsin. Sürekli farklı yerlere vurmaya çalış, gerçi bir müddet sonra yer kalmiyor
Valla bu tedavide gün itibari ile yaklasik 80 tane igne oldum dahada devam ediyor :110: yer kalmadi canim çikti gerçekten..bolgesi alkolu herseye dikkat ediyorum ama oldu yanlis bir yere mi yaptim diye korktum insallah bu da gecer herhalde :dua:

Canım sana tesadüf burda rastladım. Allah bebişine ve sizlere sağlık verisin kuzum hayırlısı ile bugün çıkarsınız inşallah. :dua:

Mübarek günün hürmetine Rabbim hastalara şifa, dertliler derman olsun kimseyi sevdiği ile istediği şeylerle sınamasın inşallah. :dua:

Burdaki hamiel arkadaşlar ada hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim :dua: Hamile olmak isteyenlere de Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah :dua:

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar.
becidina becidina A anneveoglusu kızlar bu mübarek günde tüm dualarım sağlıkla biran evvel kuzularınıza kavuşmanız için :dua:

Allah razı olsun güzel yurekli arkadaşlarım

X