2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba Arkadaşlar,
CD -56 testini yaptırdım. Bilgi isteyenler için aktarıyorum. Adetin 21. gününde yapılıyor.
Rahmin bir yüzünü kazıyorlar parça alıyorlar. Anestezi ile oldum, ağrı eşiğim yüksek anestezisiz olabilirim dedim ama doktorum kabul etmedi. OPU'daki gibi kısa süreli anestezi, ertesi gün işe gittim, ağrım sızım olmadı. Bir antibiyotik veriyorlar sonrasında, onun haricinde birşey kullanmanıza gerek yok.

Ücreti 1500 TL, ben Bahçeci'de yaptırdım, devlette yapılıyor mu bilemiyorum. Sonuç 2 hafta ile 4 hafta arasında çıkıyormuş. 21. gün testi yaptırdınız ilk adetinizle transfer süreci başlar diye düşünmeyin arada bir adet daha geçmesini bekleyecekmişiz.

Sonuca göre tekrar yazarım deneyimlerimi.

Allah hepimizin yardımcısı olsun, güzel haberler almamızı nasip etsin inşallah.

Kızlar ganol f 450 ye başladım 150 ml vurucam açtıktan sonra eczane dolapta saklarsın dedi ama kutunun üstünde oda sıcaklığı 25 c altında saklayın diyor siz nerede sakladınız kimisi de dolaba ilaç koyulmaz diyor kafam karıştı acılan kutuyu 4 gün vurucam birde açılmayan kutum var .acılan i buzdolabı na koydum acilmayani evin içine koydum yanlış bisey yapmak istemiyorum

Brave and beautiful Brave and beautiful canim Gecmis olsun uzun suredir yazmiyordum okuyordum ama gorunce yazmak istedim. Tup bebek tedavisiyle hamile kalan arkadasimda senin gibi kasinmaya baslamisdi kabarcik olmusdu test yapildi 1 hafatda cikdi snndedin gibi karaciger bseysiymis ondan olmus 2 3 hafta hastanede yatti onun gebeligi ikizdi birde sonra dusdu sonra bir ara tekrar cik.aya basladi ama bebeklere bisey olmadi saglikli sekilde dogdular biraz erken dogdulaf sadece ama snn suan fazlada erken sayilmaz korkma sakin stres etme kndine bebege bunu Yzdm icin rahat etsin diye bebekleri suan saglikli 6 aylik oldular bile. Insallah sende cikmaz Allah buyukdur saglikla dogur insallah.

Kızlar ganol f 450 ye başladım 150 ml vurucam açtıktan sonra eczane dolapta saklarsın dedi ama kutunun üstünde oda sıcaklığı 25 c altında saklayın diyor siz nerede sakladınız kimisi de dolaba ilaç koyulmaz diyor kafam karıştı acılan kutuyu 4 gün vurucam birde açılmayan kutum var .acılan i buzdolabı na koydum acilmayani evin içine koydum yanlış bisey yapmak istemiyorum
Dolapta saklanması uygun. .. Fakat yumurta rafı gibi dolap kapağında yer alan bölümlerde çok soğuk olmayan kısımlarda saklanmalı. .. çok soğukta ilacın kristalleşmesine sebep oluyormuş

Ben her mevsim 8 denememde dolap kapağı ya da aşağıdaki sebze küvetinde sakladım, hiç bi sorun yaşamadım.

Gonal f i dolaba koymadım ben canım dışarda kaldı. Sadece son gün çatlatma iğnesi dolaba giriyor hatta hastaneden eve gelene kadar soğuk kalsın diye eczaneden buz almıştık poşetinin içine koymuştuk. Ama diğer ilaçlarım disardaydi

Merhaba Arkadaşlar,
CD -56 testini yaptırdım. Bilgi isteyenler için aktarıyorum. Adetin 21. gününde yapılıyor.
Rahmin bir yüzünü kazıyorlar parça alıyorlar. Anestezi ile oldum, ağrı eşiğim yüksek anestezisiz olabilirim dedim ama doktorum kabul etmedi. OPU'daki gibi kısa süreli anestezi, ertesi gün işe gittim, ağrım sızım olmadı. Bir antibiyotik veriyorlar sonrasında, onun haricinde birşey kullanmanıza gerek yok.

Ücreti 1500 TL, ben Bahçeci'de yaptırdım, devlette yapılıyor mu bilemiyorum. Sonuç 2 hafta ile 4 hafta arasında çıkıyormuş. 21. gün testi yaptırdınız ilk adetinizle transfer süreci başlar diye düşünmeyin arada bir adet daha geçmesini bekleyecekmişiz.

Sonuca göre tekrar yazarım deneyimlerimi.

Allah hepimizin yardımcısı olsun, güzel haberler almamızı nasip etsin inşallah.
Geçmiş olsun canım, inşallah güzel sonuçlar alırsın. Anestezi alman iyi olmuş bence boşa eziyet çekecektin, anestezi alınca insan uyuyor uyanıyor herşey bitmiş.
Allah yardımcınız olsun eşinle birlikte, inşallah emeklerinizin karşılığını alacaksınız en kısa zamanda gebelik haberini alacağız canim:dua:

Artık tek sebep bu gorunuyor canım her bebek %10nu kaybediyor doğum kilosundan Dr bu kaybın yarısını almasını istiyor
Solunum sıkıntısı yada başka bir rahatsızlık olmasın da kilosunu alır en kısa zamanda toparlar Allah'ın izniyle canım..

İyiki varsın arkadaşım. o kadar rahatlattı ki beni yazdıkların. Allah razı olsun. Rabbim bebişlerimizi koklayip buyuttugumuz günleri nasip etsin. .:KK200:
Canim kucuk hamisim neden uzuldun okdr allahin izniyle biseycik olmayacak. Sen cooktan gectin riskli haftalari. Insallah saglikla alacaksin kucagina hasret son bulacak uzulup bebiside uzme annesi

Ben hissediyorum hicbirseycik olmayacak annesi :dua: hep dualarimdasiniz inşallah sende tugken gibi sadece gazından şikayet edeceksin yakın zaman da :emir_bebek: rahat ol elini karnına koy dua oku iyi hissettirir canım :KK200:
Kuzum aman gazi olmasin sizinkilerin valla okadara kotu bisey ki :KK17::KK17: ikinmaktan ne emebiliyor ne uyuyor surekli agliyor kolik bizimki.sabah 8 de uyandi 10 dk olmadi yeni uyutabildim. Ama ses cikarmaya basladi coktan.Bebek gibi uyumak tabiri varya kulluyen yalanmis.uyumuyorlar valla.
Altini temizle Besle gaz cikar birde bakmissin kusmus hadi hooop ustunu degis huysuzluk yapsin aglasin birde bizimkinin bir sesi var heerhalde taaaaa mahallenin basindan duyuluyordur:rapci:
Bazende kusmamis oluyir ama birde bakmiissim benim sut akmis emzirirken digeer memeden hadi sil bastan. :KK55: ilk basta zorlaniyorsun ama simdi robota bagliyirsun tak tak hallediliyor:KK36:
Insallah sizlerde alin kucaginiza :KK200:

Genel durumumuz iyi şükür hastanedeyiz bende yatış istedim emzirmeye gitmek gelmek artık işkence olmuştu şimdi saati gelince emzriyorum
Kilo almasını bekliyoruz
Allah razı olsun sen nasılsın hamislik nasıl gidiyor
Yaninda olacaksin cok sukur canim hemen alacak kilosunuda merak etme.mama takviyesi yapilmiyor mu

A anneveoglusu Selam arkadaşım bebeğinin küvözde olduğunu okuyunca yazmak istedim. 3 ay önce ikiz bebeklerimi 36 haftalık doğum yaptım. Bebeklerimden bir tanesi solunum sıkıntısından diğeri kilosu az olduğundan dolayı küvöze girdiler. Biri 8 diğeri 15 gün kaldı ve bende hergün hastaneye gidip geliyordum emzirme için. Zoe bir süreç biliyorum ama inan bana küvözde cok cok iyi bakıyorlar bebeklere. Hiç üzülme şükür ki tek sorunun kilosunun zayıf olması orada hızla istenilen kiloya ulaşacak zaten. Allah yardımcınız olsun canım

Kızlar uzun bir aradan sonra geldim yarusjnj okuyamabildim anlamadigim kadarıyla A anneveoglusu dogum yapmış başka güzel haberler var mı bilmiyorum hayırlı olsun insallahh:anne:
kinalikadin kinalikadin sen nasilsin ne zaman dogum:anneadayı:
hilal1907 hilal1907 sanirim baskent Hastanesi'nde tedavi goruyorsun dimi hangi doktor acaba?
Benim de regl döneminde kontrol vardi kan tahlilleri ve alt muaybem vardi sorun cikmadi çok şükur.. diğer kan sonuclari da iyi çıkarsa tüp bebege basliyruzb bu ay hatta 2 hafta sonra:dua: bu hafta progesteron tahlilk vericem o da guzel çıkar ins:dua:

Kızlar uzun bir aradan sonra geldim yarusjnj okuyamabildim anlamadigim kadarıyla A anneveoglusu dogum yapmış başka güzel haberler var mı bilmiyorum hayırlı olsun insallahh:anne:
kinalikadin kinalikadin sen nasilsin ne zaman dogum:anneadayı:
hilal1907 hilal1907 sanirim baskent Hastanesi'nde tedavi goruyorsun dimi hangi doktor acaba?
Benim de regl döneminde kontrol vardi kan tahlilleri ve alt muaybem vardi sorun cikmadi çok şükur.. diğer kan sonuclari da iyi çıkarsa tüp bebege basliyruzb bu ay hatta 2 hafta sonra:dua: bu hafta progesteron tahlilk vericem o da guzel çıkar ins:dua:
Saol canım benim. Benim doğum 35-36 ya da daha erken hiç belli değil günü. Kanama olursa hemen alacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah sende tez vakitte annelik haberini verirsin canımm

Evet canım çatlama bende 1 kere vurdurmustum yaz günü buz almıştık
Gonal f i dolaba koymadım ben canım dışarda kaldı. Sadece son gün çatlatma iğnesi dolaba giriyor hatta hastaneden eve gelene kadar soğuk kalsın diye eczaneden buz almıştık poşetinin içine koymuştuk. Ama diğer ilaçlarım disardaydi

Saol canım benim. Benim doğum 35-36 ya da daha erken hiç belli değil günü. Kanama olursa hemen alacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah sende tez vakitte annelik haberini verirsin canımm

İnsalllah canim guzel geçer hamilelik ve sıkıntı çıkmadan atlatırsiniz bebeğinizle:dua:
Benimde heyecanlı bekleyiş başladı geri sayim ins sonuc güzel cikarda bu an önce baslariz ignelere:dua::dua::KK200:

X